Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

Sveikos! mirksiukas.gif Jungiuosi prie Jūsų grupės. smile.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri parduodate KARGER'io atlasa I dali? Labai reik, o niekur nerandu help.gif
Atsakyti
Na, penktakursės, kaip pirmieji egzaminai? Kokios nuotaikos, kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Merginos gal kurios raset darba pas dest.tamosiuna, kuris desto profilaktine medicina. Jam reikalingas projektas. Galbut kuri bent koki pavyzdi galetu atsiust, nes net nezinau nuo ko pradet. Tema nesvarbi. Noriu tik kas uzvestant teisingo kelio . Aciu.
Atsakyti
numarinsim foruma schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 11 05, 11:56)
numarinsim foruma  schmoll.gif

turbut visos intensyviai mokosi g.gif
Atsakyti
Neužilgo nusimato apyžiauris anatomijos kolis iš kaulų. Įdomu, kokio tipo tas testas būna, atsakinėjimo žodžiu klausimai. Tiesiog būtų įdomu išgirsti ką nors iš žmonių, kurie su tuo susidūrė...
Atsakyti
QUOTE(minty @ 2010 11 06, 21:16)
Neužilgo nusimato apyžiauris anatomijos kolis iš kaulų. Įdomu, kokio tipo tas testas būna, atsakinėjimo žodžiu klausimai. Tiesiog būtų įdomu išgirsti ką nors iš žmonių, kurie su tuo susidūrė...

mano laikais smile.gif)) kaip juokingai skamba smile.gif))bet buvo jau senokai , bet itariu destytojai nepasikeite ir laikosi savo metodiku, tai budavo taip-paimi kaula , na ir pradedi sakyti pavirsius, tuomet skylutes, vageles ir kas jomis eina. tarkim jei kaukole, tai dar su kuo susiekia ertmes, sienas isvardini. tiesiog pagal anatomijos knyga. siaip kaulai vienas is lengvesniu koliu, ten kai smegeninius nervus reikia atsakinet buna sunkiau, nors kad ir kaip keista buvo as ta koli islaikiau geriausiai(o siaip tai ne kokie tie pazymiai buvo, bent jau mum prie egzo neskaiciuodavo , tik islaikyt reikedavo).na is esmes , tai nesijaudinkit! svarbiausia islaikyt ir viskas biggrin.gif sekmes!!!!
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2010 11 05, 17:09)
turbut visos intensyviai mokosi  g.gif


Arba intensyviai dirba biggrin.gif

QUOTE(minty @ 2010 11 06, 20:16)
Neužilgo nusimato apyžiauris anatomijos kolis iš kaulų. Įdomu, kokio tipo tas testas būna, atsakinėjimo žodžiu klausimai. Tiesiog būtų įdomu išgirsti ką nors iš žmonių, kurie su tuo susidūrė...


Kaulų koliokviumas ne apyžiauris, o pats lengviausias iš visų anatomijos kolių lotuliukas.gif

QUOTE(kukse @ 2010 11 07, 11:47)
mano laikais smile.gif)) kaip juokingai skamba smile.gif))bet buvo jau senokai , bet itariu destytojai nepasikeite ir laikosi savo metodiku, tai budavo taip-paimi kaula , na ir pradedi sakyti pavirsius, tuomet skylutes, vageles ir kas jomis eina. tarkim jei kaukole, tai dar su kuo susiekia ertmes, sienas isvardini. tiesiog pagal anatomijos knyga. siaip kaulai vienas is lengvesniu koliu,
---
ten kai smegeninius nervus reikia atsakinet buna sunkiau, nors kad ir kaip keista buvo as ta koli islaikiau geriausiai


Mano laikais buvo lygiai taip pat biggrin.gif drinks_cheers.gif
---
Gal todėl, kad rimtesniam rimčiau stengies ruoštis tongue.gif
Atsakyti
FINNA, kaip mes susenom biggrin.gifD as pamenu, kai ziuredau i 6kursius tokie dideli atrode, apie rezidentus nekalbu, bet dabar kai rezidenturos pabaiga ant nosies galo, jau nebesigaudau kur dingo metai smile.gif))kaip bobutes kokios "mano laikais vaikeli..." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 11 29, 00:58)
FINNA, kaip mes susenom biggrin.gifD as pamenu, kai ziuredau i 6kursius tokie dideli atrode, apie rezidentus nekalbu,
---
bet dabar kai rezidenturos pabaiga ant nosies galo, jau nebesigaudau kur dingo metai smile.gif))kaip bobutes kokios "mano laikais vaikeli..." lotuliukas.gif


Aha biggrin.gif Atsimenu, kai 2 gal kurse laikėm farmakologijos egzaminą, atėjo 6-kursiai perlaikinėti, galvojom ką tie senukai čia veikia ir baisiai pavydėjom, kad jiem jau pabaiga laugh.gif
---
O kelintam tu rezidentūros kurse, kad sakai jau pabaiga? g.gif
-
Man tai dar pati pradžia, esu jaunesnioji rezidentė ax.gif Pradėjus rezidentūrą vėl jaučiuos jauna, nes tarp rezidentų toj specialybėj esam jauniausi/mažiausi/žaliausi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 07 gruodžio 2010 - 16:26
Sveikos merginos,

Senokai čia lankiausi, bet ir man labai keista,kad jau pakankamai daug laiko prabėgo KMU (dabar jau LSMU:)

Labai įdomu,kaip laikotės?
Finna, nežinau, ar pražiopsojau, bet ,kur tu esi įstojusi? Kaip sekėsi stojimai, gal kokių patarimų jaunajai kartai turi:)?

Aš jau truputėlį pradėjau mąstyt apie internatūrą. Labai norėčiau kuo daugiau praktikos įgaut, mąstau apie Klaipėdą, gal galit papasakot, ar gerai ten?
ir gal dar kur nors žinot, kur daug parodo ir leidžia pačiam daryt? Kokios nuomonės apie Kauną?

Atsakyti