Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(kukse @ 2010 09 26, 01:08)
cia labai jau tyluuuuuuu sad.gif(( o taip idomu kaip cia sekasi smile.gif)) visgi jau mano dieno ten baigtos, bet sudare didele dali gyvenimiskos patirties smile.gif))


Tikrai, kad labai tylu, argi jau mokslai taip visus įtraukė g.gif
Ar jau išvažiavai į užusienį stažuotis? biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 09 26, 11:45)
Sveikos 4u.gif Ar čia yra studijuojančių visuomenės sveikatą?  Norėčiau paklausti, ar baigusios šias studijas dirbate pagal specialybę? Jei taip, kokius darbus? Ar stotumėte vėl į šią specialybę, jei būtų galimybė iš naujo rinktis? Dėkoju už atsakymus  4u.gif


Turiu keletą pažįstamų, baigusių visuomenės sveikatą, nei vienas pagal specialybę nedirba, nes tokių darbų nerado doh.gif Ir kažin ar vėl stotų į ją iš naujo, nes Lietuvoj su šita specialybe labai ne kas schmoll.gif O tu nori studijuoti visuomenės sveikatą ar jau studijuoji?
Atsakyti
na manes jau lt nebera smile.gif ilgu truputi namu, ebt apsipratineju. aisku cia sistema iek kitokia, bet stebuklu nera matyt niekur, jei nekalbet apie pinigus smile.gif))kaip tau finna sekas? gal primink ka tu studijuoji?
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 09 28, 13:26)
Turiu keletą pažįstamų, baigusių visuomenės sveikatą, nei vienas pagal specialybę nedirba, nes tokių darbų nerado doh.gif Ir kažin ar vėl stotų į ją iš naujo, nes Lietuvoj su šita specialybe labai ne kas schmoll.gif O tu nori studijuoti visuomenės sveikatą ar jau studijuoji?

Dar nestudijuoju, tik galvoju. Gaila, kad taip su šia specialybe yra unsure.gif
Atsakyti
Visuomenes sveikata didelis bla bla, mano ziniomis si specialybe nera vertinama bent jau vakaru salyse. Ja studijuoja dazniausiai tie, kurie neistojo i medicina, odontologija ir farmacija. Nors stojimu programoj raso, kad tai labai perspektyvu, bet akivaizdu- tai ne tiesa.
As jau baigiau fizikos moduli clap.gif buvo baisiai nuobodu. Dabar jau turim pirma pagalba ir slauga, keliaujam link anatomijos,panasu jog bus idomiau bigsmile.gif
P.S. jums rezidentems tikriausiai tik juoka kelia tie pirmi egzaminai ir pirmoji pagalba, bet mums pirmukams kiek ispudziu tai sukelia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 09 30, 10:57)

As jau baigiau fizikos moduli  clap.gif buvo baisiai nuobodu. Dabar jau turim pirma pagalba ir slauga, keliaujam link anatomijos,panasu jog bus idomiau  bigsmile.gif
P.S. jums rezidentems tikriausiai tik juoka kelia tie pirmi egzaminai ir pirmoji pagalba, bet mums pirmukams kiek ispudziu tai sukelia  blush2.gif



Sveika ax.gif Aš irgi baigiau fiziką pagaliau biggrin.gif Galvojau, kad tik greičiau praeitų tas mėnuo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, kuo galima dirbti baigus farmaciją, išskyrus vaistininką ir atstovą (neturint jokių pažinčių)? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 01 spalio 2010 - 11:57
Sveikos merginos. smile.gif ! labai norejau paklausti,gal kuri zinote,mano dukra dabar 11 klasej ir nori stoti i KMU (kauno medicinos universiteta) ar reikia laikyti pirmame kurse fizikos iskaita? ir ar matematikos A lygis butinas? labai aciu uz atsakymus is anksto. smile.gif g.gif
Atsakyti
kobra1, čia rasi daug informacijos http://www.studentus...s-studijas-kmu/
o is patirties sakau, žinių bagažas niekada nekenkia, tad reikėtų atkreipti dėmesį į fiziką (bus ciklas ir reikės laikyti taip vadinamą egzaminą), o kadangi stojant reikalingas matematikos pažymis arba egzaminas, tai geriau mokintis A lygiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 09 28, 22:12)
na manes jau lt nebera. ilgu truputi namu, ebt apsipratineju. aisku cia sistema iek kitokia, bet stebuklu nera matyt niekur, jei nekalbet apie pinigus smile.gif))kaip tau finna sekas? gal primink ka tu studijuoji?


Kaip ten sako, gerai tik ten kur mūsų nėra lotuliukas.gif Primink kokioj šaly esi ir ar ilgai žadi ten būti (ar išvykai trumpam stažuotis, ar išvis mokslų vietą pakeitei)? g.gif jei nenori viešintis, rašyk į a.ž., labai viskas įdomu biggrin.gif
Studijuojam mes rodos tą patį smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 09 29, 19:54)
Dar nestudijuoju, tik galvoju. Gaila, kad taip su šia specialybe yra


Mano nuomonė šitos specialybės atžvilgiu yra tokia, kad nei pati stočiau, nei kitiems patarčiau, o dar ir atkalbėčiau. Tiesiog yra specialybių, kurios yra nevertos nei mokslo, nei vargo, nei nieko schmoll.gif Mano subjektyvia nuomone, visuomenės sveikata viena iš tokių. Atsiprašau, jei kažką ižeidžiau 4u.gif

QUOTE(S@lsa @ 2010 09 30, 09:57)
Visuomenes sveikata didelis bla bla, mano ziniomis si specialybe nera vertinama bent jau vakaru salyse. Ja studijuoja dazniausiai tie, kurie neistojo i medicina, odontologija ir farmacija. Nors stojimu programoj raso, kad tai labai perspektyvu, bet akivaizdu- tai ne tiesa.
---
P.S. jums rezidentems tikriausiai tik juoka kelia tie pirmi egzaminai ir pirmoji pagalba, bet mums pirmukams kiek ispudziu tai sukelia  blush2.gif


drinks_cheers.gif O LT nevertinama dar labiau doh.gif
---
Juoko nekelia, praėjom tą patį, dar labai neseniai pačios buvom pirmukės, o jūs nei nepastebėsit kaip greit būsit rezidentais mirksiukas.gif

QUOTE(shiaudine @ 2010 09 30, 13:27)
Aš irgi baigiau fiziką pagaliau.  Galvojau, kad tik greičiau praeitų tas mėnuo


Fizika bus vienas iš lengviausių dalykų, nors, aišku, ją mokantis, taip neatrodo laugh.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 10 01, 11:57)
Dar norėjau paklausti, kuo galima dirbti baigus farmaciją, išskyrus vaistininką ir atstovą (neturint jokių pažinčių)?


Bijau suklysti, bet manau, kad daugiau niekuo mastau.gif Bent galybė mano artimų ar šiaip pažįstamų žmonių dirba būtent vaistininkais ir keli medicinos atstovais. Nors, aišku, teoriškai galima visko prigalvoti, bet realybė su teorija oi kaip dažnai prasilenkia biggrin.gif

QUOTE(kobra1 @ 2010 10 05, 20:01)
Sveikos merginos. smile.gif ! labai norejau paklausti,gal kuri zinote,mano dukra dabar 11 klasej ir nori stoti i KMU (kauno medicinos universiteta) ar reikia laikyti pirmame kurse fizikos iskaita? ir ar matematikos A lygis butinas? labai aciu uz atsakymus is anksto. smile.gif g.gif


Pirmame kurse reikia laikyti ne fizikos įskaitą, o egzaminą smile.gif Ir matematiką reiktų mokytis A lygiu.

QUOTE(juupeer @ 2010 10 05, 20:24)
o is patirties sakau, žinių bagažas niekada nekenkia, tad reikėtų atkreipti dėmesį į fiziką (bus ciklas ir reikės laikyti taip vadinamą egzaminą), o kadangi stojant reikalingas matematikos pažymis arba egzaminas, tai geriau mokintis A lygiu

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 10 06, 19:38)
Kaip ten sako, gerai tik ten kur mūsų nėra lotuliukas.gif Primink kokioj šaly esi ir ar ilgai žadi ten būti (ar išvykai trumpam stažuotis, ar išvis mokslų vietą pakeitei)? g.gif jei nenori viešintis, rašyk į a.ž., labai viskas įdomu biggrin.gif
Studijuojam mes rodos tą patį smile.gif
Mano nuomonė šitos specialybės atžvilgiu yra tokia, kad nei pati stočiau, nei kitiems patarčiau, o dar ir atkalbėčiau. Tiesiog yra specialybių, kurios yra nevertos nei mokslo, nei vargo, nei nieko schmoll.gif Mano subjektyvia nuomone, visuomenės sveikata viena iš tokių. Atsiprašau, jei kažką ižeidžiau 4u.gif
drinks_cheers.gif O LT nevertinama dar labiau doh.gif
---
Juoko nekelia, praėjom tą patį, dar labai neseniai pačios buvom pirmukės, o jūs nei nepastebėsit kaip greit būsit rezidentais mirksiukas.gif
Fizika bus vienas iš lengviausių dalykų, nors, aišku, ją mokantis, taip neatrodo laugh.gif
Bijau suklysti, bet manau, kad daugiau niekuo mastau.gif Bent galybė mano artimų ar šiaip pažįstamų žmonių dirba būtent vaistininkais ir keli medicinos atstovais. Nors, aišku, teoriškai galima visko prigalvoti, bet realybė su teorija oi kaip dažnai prasilenkia biggrin.gif
Pirmame kurse reikia laikyti ne fizikos įskaitą, o egzaminą smile.gif Ir matematiką reiktų mokytis A lygiu. 


drinks_cheers.gif

labai sutinku su visais tavo komentarais finna. tik va fizika, cia toks jau ir mokslas...bet jei fizika buvo po anatomijos ir kitu dalyku (nezinau kokia dabar tvarka) tai gal ji ir sunkoka smile.gif)) siaip tai del visuomenes sveikatos, tai jei nera ka veikti daugiau-tai verta studijuoti-tik kur ja pritaikyti net neisivaizduoju....
farmacija baige, visi dazniausiai dirba vaistininkais, atstovais, kai kurie lyg pasibaigia dar kazka ir dirba prie vaistu gaminimo (na bet ten turbut nelabai noras butu, bent man, nes kaip zinia salygos....)

na o del UK (kur esu), tai galiu pasakyt taip-jie mokos tikrai daug daugiau uz mus!!! daug ilgiau ir primena vaiksciojancius vadovelius. praktikos atzvilgiu "kiekvienas vagis turi savo metodus", taigi kiekvienas anesteziologas-reanimatologas dirba pg savo metodika, cia skirtumas tik tame, kad vaistu pasirinkimas didesnis...toliau-stebuklu nera. tik kaip minejau pinigai ir daug daugiau vadoveliu skaitymo!
Finna jei kas idomu klausk, parasysiu i az, nes net nezinau ka pasakot, nes as kaip ir stazuojuosi, gal pasiliksiu-nezinia...trumpiausiai busiu apie 6-9 menesius...
Atsakyti
Finna, kukse, labai ačiū už patarimus 4u.gif Manau, kad labiausiai man prie širdies bus studijos, susijusios su ekologija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 10 11, 19:29)
Finna, kukse, labai ačiū už patarimus 4u.gif  Manau, kad labiausiai man prie širdies bus studijos, susijusios su ekologija ax.gif

manau , kad realizuosi save puikiai, jei zinosi ko nori ir nenuleisi niekada ranku. didziausios sekmes! 4u.gif
Atsakyti