Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(vicule @ 2010 08 27, 18:27)
Sveikute,
siai dienai ir as apie tokius planus galvoju, bet kaip sakoma niekada negali but tikras, kad taip ir padarysi, gal imsiu viena diena ir apsigalvosiu  unsure.gif  doh.gif

kaip besiseka  biggrin.gif ?

sekas, puikiai! na kadangi pati planuoju vykti i uzsieni ir isvykstu stazuotis jau dienu begyje, tai galesiu daugiau papasakoti. is pazistamu tai daugelis sustojo ir isvyko i vokietija-labai patenkinti. matai kai ten nuvaziuoji viska ir susitvarkai, bet stoti is karto i uzsieni nelabai apsimoka, cia aisku tik mano nuomone ir is patirties galiu pasakyt, konkuruot lengviau su patirtimi. ir isvykti siulau tikrai ne po pirmu metu. Lt kaip bebutu lengviau patekti i norima specialybe, dar reikia pasidometi kiek metu truktu jusu norima rezidentura smile.gif
kaip tau sekas? ka veikineji?
Atsakyti
Mergaitės, gal galite kuom padėti. Studijuoju BIOTEISĘ. Tai ir medicina, ir teisė. Renku medžiagą magistriniam darbui "Elektroninės medicinos teisiniai aspektai". Sunkiai yra su literatūra. Sakau, gal jūs mokėtės kažką, gal vyko kokios paskaitos ar teko dalyvauti diskusijose. Būčiau dėkinga už pagalbą.
Atsakyti
Sveikos, esu dar tik būsima studentė, domina Psichiatrijos studijų kryptis, bet KMU tinkalapio aprašyme nelabai supratau ar yra atskira katedra šiems mokslams, ar reikia baigti bendrąją medicina prieš tai? Gal yra studijuojančių šį dalyką, papasakokit, ar labai sudėtinga? Ir kiek metų trunka visos studijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 08 31, 12:08)
Sveikos, esu dar tik būsima studentė, domina Psichiatrijos studijų kryptis, bet KMU tinkalapio aprašyme nelabai supratau ar yra atskira katedra šiems mokslams, ar reikia baigti bendrąją medicina prieš tai? Gal yra studijuojančių šį dalyką, papasakokit, ar labai sudėtinga? Ir kiek metų trunka visos studijos?  g.gif

sveika, ispradziu reik pabaigt bendra medicina - 6 metai, paskui jau stojimas i pasirinkta rezidentura (psichiatrija)- 4 metai . siaip pati galvojau rinktis sia specialybe ir motyvaciniam pokalby buvau, bet kai rasiau prasyma parasiau 2 numeriu ir istojau kitur smile.gif .
Atsakyti
Sveikos,turiu klausimėlį[COLOR=yellow]Gal kas žinote ar galima papirkti dėstytoją ,kad pasirašytų nepagrindinį egzaminą blush2.gif .Užsieniečiui sunku išlaikyti lietuvių egzaminą,be to nesiruošia čia likti,o lietuvių kalbos egzamino neišlaikymas jam viską gadina.Gal žinote ar priima "dovanas"lektoriai,kokia forma ir pan.Arba gal kas pažįstate dėstytoją L.Raščiauskaitę,kaip ji reaguoja į "dovanas"?Gal kas atsakytų į a/z.[COLOR=yellow][COLOR=yellow]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurave: 01 rugsėjo 2010 - 11:28
Sveikos, turiu klausimą smile.gif Gal kuri žinot ką nors apie pasirenkamuosius dalykus? Domintų popkultūra ir medicina bei studijų įvadas. Gal kas plačiau papasakotumėt apie šiuos du? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BITOOTE @ 2010 08 27, 13:56)
Laba diena, koleges 4u.gif
Turiu toki klausima vyresnems ar siaip zinancioms. Mano situacija tokia, kad pavasari t.y. praktikos metu busiu laaabai nescia ir balandi gimdysiu. Labai nenoreciau nutraukti studiju. Planuoju praktika gauti antroj ligoninej, kazin ar ten imanoma suderinti kokiu 2 sav nelankyma, kaip veliau atsiskaityti? Ar apskritai i mane nescia normaliai reaguos? Ar pvz per chirus nesitemps manes asistuoti 5val operacijoj? Gal kuri susiduret? Is tiesu labai dvejoju, gal geriau rinktis kokia provincija, kur lengviau butu susitarti...  g.gif



sveikute,rinkis kuo didesni kaima, tada isvis tereikes nuvaziuoti kelis kartus. as internetura atlikau provincijoje tai viso nuvaziavau kokius 15 kartu per metus.o apie kokia cia praktika kalbama?internetura juk panaikino,ar cia dar kazkokia padare?
Atsakyti
QUOTE(gydra @ 2010 09 08, 12:50)
sveikute,rinkis kuo didesni kaima, tada isvis tereikes nuvaziuoti kelis kartus. as internetura atlikau provincijoje tai viso nuvaziavau kokius 15 kartu per metus.o apie kokia cia praktika kalbama?internetura juk panaikino,ar cia dar kazkokia padare?

na besilaukiancios manau visur buna sventa smile.gif)))
Atsakyti
smile.gif
Sveikos,
norėjau pasiteiraut, gal kas turit parduot ortopedijos - traumatologijos vadovėlį? blush2.gif
būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Kaip gyvuoja KMU (ar dabar jau reikia sakyti LSMU? mastau.gif) studentės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 09 24, 14:37)
Kaip gyvuoja KMU (ar dabar jau reikia sakyti LSMU? mastau.gif) studentės? ax.gif

cia labai jau tyluuuuuuu sad.gif(( o taip idomu kaip cia sekasi smile.gif)) visgi jau mano dieno ten baigtos, bet sudare didele dali gyvenimiskos patirties smile.gif))
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar čia yra studijuojančių visuomenės sveikatą? Norėčiau paklausti, ar baigusios šias studijas dirbate pagal specialybę? Jei taip, kokius darbus? Ar stotumėte vėl į šią specialybę, jei būtų galimybė iš naujo rinktis? Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti