Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Selija @ 2010 08 21, 11:46)
Tai gerai,kad tik keli belikę planai vis lengviau sugalvot smile.gif
O aš tai vis dar turiu labai daug variantų- pagrindiniai: psichiatrija, neurologija, vaikų ligos, akys, endokrinologija, anesteziologija, taip kad vis dar labai daug, tai ir nežinau,kaip čia išsirinkt  doh.gif  O tavo atsarginis planas tai mano ir atsarginis planas, bet irgi visai įdomu ir turi pakankamai daug pliusų, manau.
----
Beje, kaip jums su ta klinikine praktika, gal žinai jau kur atlikinėsi? Šį ar kitą pusmetį? ir gal bent nutuoki, ar čia skaitysis magistro dalis, ar kažkaip atskirai?

ogo kaip metais doh.gif na bet kol reikes stoti susimastysi ax.gif
----
kur atliksiu praktika jau zinau, nes ji nuo rugsejo mirksiukas.gif . Vaje kiek tu prisimisliji doh.gif , tai jei diploma medicinos magistro gausi tai manau, kad jos dalis g.gif nezinau tiksliai, taip giliai nekapstau cool.gif juk cia KMU (dabar jau SMU bet nemanau kad tai kazka labai jau keis) - kas diena po naujiena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2010 08 21, 12:46)
ogo kaip metais  doh.gif  na bet kol reikes stoti susimastysi  ax.gif
----
kur atliksiu praktika jau zinau, nes ji nuo rugsejo  mirksiukas.gif . Vaje kiek tu prisimisliji  doh.gif , tai jei diploma medicinos magistro gausi tai manau, kad jos dalis  g.gif  nezinau tiksliai, taip giliai nekapstau  cool.gif juk cia KMU (dabar jau SMU bet nemanau kad tai kazka labai jau keis) - kas diena po naujiena  biggrin.gif


Matai, žadu po baigimo keliaut kažkur kitur į rezidentūrą, už tai ir įdomu, kokios trukmės mūsų magistras, bet aišku tik tai,kad iki pat baigimo bus neaišku biggrin.gif

Aha, dar mėtaus, bet gal kažką ir išmąstysiu po truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2010 08 21, 14:44)
Matai, žadu po baigimo keliaut kažkur kitur į rezidentūrą, už tai ir įdomu, kokios trukmės mūsų magistras, bet aišku tik tai,kad iki pat baigimo bus neaišku biggrin.gif
----
Aha, dar mėtaus, bet gal kažką ir išmąstysiu po truputį smile.gif

jei mastai apie uzsieni, tai klinikines praktikos kreditu tikrai neuztenka schmoll.gif
----
zinoma kad sumastysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2010 08 21, 14:23)
jei mastai apie uzsieni, tai klinikines praktikos kreditu tikrai neuztenka  schmoll.gif
----
zinoma kad sumastysi  4u.gif



O kam neužtenka klinikinės praktikos kreditų? Ar rezidentūrai kažkur kitur ,ar kam nors kitam? Gal žinai, ką nors kas bandys/bandė išvažiuot?

---
Dėkoju už palaikymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2010 08 21, 22:59)
O kam neužtenka klinikinės praktikos kreditų? Ar rezidentūrai kažkur kitur ,ar kam nors kitam? Gal žinai, ką nors kas bandys/bandė išvažiuot?

---
Dėkoju už palaikymą smile.gif

juk minejai, kad planuoji isvaziuoti rezidenturai kur nors kitur, kaip supratau i uzsieni tai va jai tikrai kreditu neuztenka schmoll.gif . yra pazistamu kurie isvaziavo ir pries pradedami rezidentura tures metus laiko atlikti praktika ax.gif
----
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2010 08 21, 23:54)
juk minejai, kad planuoji isvaziuoti rezidenturai kur nors kitur, kaip supratau i uzsieni tai va jai tikrai kreditu neuztenka  schmoll.gif . yra pazistamu kurie isvaziavo ir pries pradedami rezidentura tures metus laiko atlikti  praktika  ax.gif
----
4u.gif



Na, žiūrėsim, metų laiko praktika irgi nėra labai jau blogas sumanymas smile.gif
O tu Lietuvoj planuoji likt?
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2010 08 22, 19:26)
O tu Lietuvoj planuoji likt?

kuriam laikui taip, o po to bus matyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2010 08 22, 21:09)
kuriam laikui taip, o po to bus matyti  4u.gif

sveikos, senai buvau cia... na as galiu patarti istoti i rezidentura lt o veliau isvaziuot testi rezidentura i uzsieni. dabar zinokit pilasi pasiulymai, ypac vokietija, skandinavija, anglija.
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 08 26, 22:55)
sveikos, senai buvau cia... na as galiu patarti istoti i rezidentura lt o veliau isvaziuot testi rezidentura i uzsieni. dabar zinokit pilasi pasiulymai, ypac vokietija, skandinavija, anglija.


Kukse, o gal plačiau galėtum papasakot? Gal ką iš pašįstamų turi kur nors išvažiavusį šitaip? Kaip šiaip gyveni? Kaip rezidentūra einasi smile.gif ?
Atsakyti
Laba diena, koleges 4u.gif
Turiu toki klausima vyresnems ar siaip zinancioms. Mano situacija tokia, kad pavasari t.y. praktikos metu busiu laaabai nescia ir balandi gimdysiu. Labai nenoreciau nutraukti studiju. Planuoju praktika gauti antroj ligoninej, kazin ar ten imanoma suderinti kokiu 2 sav nelankyma, kaip veliau atsiskaityti? Ar apskritai i mane nescia normaliai reaguos? Ar pvz per chirus nesitemps manes asistuoti 5val operacijoj? Gal kuri susiduret? Is tiesu labai dvejoju, gal geriau rinktis kokia provincija, kur lengviau butu susitarti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(BITOOTE @ 2010 08 27, 14:56)
Laba diena, koleges 4u.gif
Turiu toki klausima vyresnems ar siaip zinancioms. Mano situacija tokia, kad pavasari t.y. praktikos metu busiu laaabai nescia ir balandi gimdysiu. Labai nenoreciau nutraukti studiju. Planuoju praktika gauti antroj ligoninej, kazin ar ten imanoma suderinti kokiu 2 sav nelankyma, kaip veliau atsiskaityti? Ar apskritai i mane nescia normaliai reaguos? Ar pvz per chirus nesitemps manes asistuoti 5val operacijoj? Gal kuri susiduret? Is tiesu labai dvejoju, gal geriau rinktis kokia provincija, kur lengviau butu susitarti...  g.gif

sveika, as pati prktika atlikau apskrities ligoninej (buvus 3-cia ) , tai per chiru cikla super buvo, nuejau gal 3 ar 4 kartus. pasakiau kad negaliu asistuot ir nesivesdavo i operacijas. patvarkydavau istorijas,kokia epikrize atspausdindavau ir viskas. vidaus ligu cikle tai ejau kiekviena diena ir aisku pagrinde darbas buvo prie popieriu. bet manau paaiskinus situacija tai butu galima ir susitart. aisku daug priklauso nuo to koks zmogus atsakingas uz tave. apie provincija nieko negaliu pasakyt...
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 08 26, 23:55)
sveikos, senai buvau cia... na as galiu patarti istoti i rezidentura lt o veliau isvaziuot testi rezidentura i uzsieni. dabar zinokit pilasi pasiulymai, ypac vokietija, skandinavija, anglija.

Sveikute,
siai dienai ir as apie tokius planus galvoju, bet kaip sakoma niekada negali but tikras, kad taip ir padarysi, gal imsiu viena diena ir apsigalvosiu unsure.gif doh.gif

kaip besiseka biggrin.gif ?
Atsakyti