Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

O gal galetumet patart kokia anatomijos knyga, noreciau siek tiek pasimokinti per vasara, gal veliau siek tiek legviau bus. Galvojus apie sia: user posted image bet gal jos neverta pirkt, gal bibliotekoje duoda? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 29, 21:07)
O gal galetumet patart kokia anatomijos knyga, noreciau siek tiek pasimokinti per vasara, gal veliau siek tiek legviau bus. Galvojus apie sia: user posted image bet gal jos neverta pirkt, gal bibliotekoje duoda?  unsure.gif

sveika,

siulau vasara paatostogauti 4u.gif . Tiesiog visi ismoksta ir tu ismoksi, mat per pirmus darbus pasakys is ko mokytis ir kur knygas gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 29, 19:07)
O gal galetumet patart kokia anatomijos knyga, noreciau siek tiek pasimokinti per vasara, gal veliau siek tiek legviau bus. Galvojus apie sia: user posted image bet gal jos neverta pirkt, gal bibliotekoje duoda?  unsure.gif


Patarsiu tą patį, ką ir vicule- ATOSTOGAUK, pasimokyti spėsi, patikėk biggrin.gif
Tikrai nuoširdžiai patariu net minties apie mokymąsi iš anksto neturėti, nesukti sau galvos ir mėgautis paskutinėm gražiom vasaros dienom mirksiukas.gif

---
Juo labiau, kad abejoju ar iš tokio savarankiško mokymosi būtų kokios naudos- daug dalykų atrodys nesuvokiama, nesuprantama net po to, kai tau juos kelis kartus paaiškins biggrin.gif o čia savarankiškai be jokių paaiškinimų, be jokių lotynų kalbos pagrindų, elementaraus tarimo, be "pačiupinėjimo" (supratot apie ką aš čia) biggrin.gif mano asmenine nuomone, būtų tiesiog laiko gaišimas smile.gif
---
Dėl šitos knygos nežinau, nesimokiau iš tokios. bet man labiausiai patikdavo ir būdavo geriausios ne lietuviškos knygos bei atlasai. Nors teisingai vicule sakė, kad kai pradėsit mokytis dėstytojai rekomenduos kurios vertos dėmesio (ir dideliųųų pinigų) lotuliukas.gif ir kurios ne.

QUOTE(vicule @ 2010 07 29, 20:52)
Tiesiog visi ismoksta ir tu ismoksi, mat per pirmus darbus pasakys is ko mokytis ir kur knygas gauti  mirksiukas.gif


Šitų žodžių siūlau nepamiršti visus 6 mokslo metus, buvo akimirkų, kai tik jie man ir įkvėpė vilties laugh.gif
Atsakyti
Supratau, dekoju uz patarima. Paliksiu vasarele moraliskam nusiteikimui mokytis daug ir ilgai. Tiesiog MB jau 5 kurse ir patare pasimokyti kazkiek, bet jam lengva kalbet kai jis jau zino KA mokytis, o as visiskai zalia, nezinau absoliuciai nieko, nei ka mokytis, nei is ko, nei kokiu principu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 07 29, 23:06)
Juo labiau, kad abejoju ar iš tokio savarankiško mokymosi būtų kokios naudos- daug dalykų atrodys nesuvokiama, nesuprantama net po to, kai tau juos kelis kartus paaiškins biggrin.gif o čia savarankiškai be jokių paaiškinimų, be jokių lotynų kalbos pagrindų, elementaraus tarimo, be "pačiupinėjimo" (supratot apie ką aš čia) biggrin.gif mano asmenine nuomone, būtų tiesiog laiko gaišimas smile.gif



drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 30, 11:33)
Supratau, dekoju uz patarima. Paliksiu vasarele moraliskam nusiteikimui mokytis daug ir ilgai. Tiesiog MB jau 5 kurse ir patare pasimokyti kazkiek, bet jam lengva kalbet kai jis jau zino KA mokytis, o as visiskai zalia, nezinau absoliuciai nieko, nei ka mokytis, nei is ko, nei kokiu principu  doh.gif

na, stai pati atsakei i klausima kodel turi dabar ilsetis mirksiukas.gif kazi, ar jis pats tik istojes bande mokytis ir ar buvo is viso to mokslo kokia tai nauda g.gif ?

----

Finna, praejus toookia "mesmale" daugeliui sie zodziai tik ir suteikdavo naujo ikvepimo n-taji karta skaityti tai, ko nesuvoki, o ir i zmoniu kalba nepavyksta issiversti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vicule: 30 liepos 2010 - 11:35
Pas ji buvo kita situacija, nes jis vokietis ir pas juos mokykloje dave ir anatomijos ir lotynu kalbos pagridus, o i lietuva atvaziavo visai netiketai lapkricio menesi, buvo jau praleides visa matematika ir informatika, todel jam atrodo, kad verta pasimokinti pries mokslo metu pradzia. Na bet as naudosiuosi jusu patarimu ir patinginiausiu vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 30, 14:14)
Pas ji buvo kita situacija, nes jis vokietis ir pas juos mokykloje dave ir anatomijos ir lotynu kalbos pagridus, o i lietuva atvaziavo visai netiketai lapkricio menesi, buvo jau praleides visa matematika ir informatika, todel jam atrodo, kad verta pasimokinti pries mokslo metu pradzia. Na bet as naudosiuosi jusu patarimu ir patinginiausiu  vacation1.gif


Džiugu, kad įtikinom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 07 30, 22:58)
Džiugu, kad įtikinom thumbup.gif


sakyciau pakankamai lengvai thumbup.gif saunu kai sekas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2010 07 28, 22:54)
Prašau, pasidalinkite savo egzaminų rezultatais su kuriais įstojote į kmu smile.gif


Na aš stojau į mediciną, pataikiau į vf, o stojamasis balas buvo 19.80, Lt96%, mat88%, bio88%, chemA10 štai tokie buvo mano balai tongue.gif
Papildyta:
Ir dar, šiemet fux'ų stovyklos tema ,,Karo ligoninė'', manau bus linksma:)))) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ar čia studijuojančių farmaciją? Jei taip, ar patinka studijos? Ar yra praktikos? Kaip dėstytojai? ax.gif
Atsakyti
Labuka medikes 4u.gif Gal zinote kiek siuo metu kainuoja studijos KMU ax.gif Konkreciai domina slauga neakivaizdiniu blush2.gif Ju tinklapyje info nerandu,o pletku lygyje esu girdejus kad 5000 uz metus,gal ten besimokancios zino tikslesne info bigsmile.gif Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2010 08 05, 15:59)
Labuka medikes  4u.gif Gal zinote kiek siuo metu kainuoja studijos KMU  ax.gif Konkreciai domina slauga neakivaizdiniu  blush2.gif Ju tinklapyje info nerandu,o pletku lygyje esu girdejus kad 5000 uz metus,gal ten besimokancios zino tikslesne info  bigsmile.gif Aciu uz atsakymus  4u.gif


Aš nesimokau KMU, bet esu domėjusis kainomis, tai jas galite rasti čia, http://naujas.kmu.lt/index.php?cid=459, "KMU priėmimo 2010 m. taisyklės", 9 psl
Atsakyti