Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(laaaurita @ 2010 07 23, 10:41)
as taip isivaizduoju kad reikia sugebet is proto neiseit paciai  wink.gif


Manau, kad psichiatrams tai padaryti visai gerai išeina smile.gif Čia mitas, kad ilgą laiką gydę tokius ligonius, patys panašūs pasidaro, kiek teko susidurti, o ir pažįstu asmeniškai, nieko panašaus- žmonės kaip žmonės biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! Kątik įstojau į KMU med., gal galėtumėte pasakyti, kada reiktų rašyti pršymą dėl bendrabučio? g.gif taip pat esu girdėjusi apie fux'ų stovyklą, būtų įdomu apie ją sužinoti daugiau. Ačiū smile.gif
Atsakyti
As taip pat ISTOJAU kmu medicina, valio. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(LTR @ 2010 07 24, 10:07)
Sveiki! Kątik  įstojau į KMU med., gal galėtumėte pasakyti, kada reiktų rašyti pršymą dėl bendrabučio? g.gif  taip pat esu girdėjusi apie fux'ų stovyklą, būtų įdomu apie ją sužinoti daugiau. Ačiū smile.gif



QUOTE(S@lsa @ 2010 07 24, 15:11)
As taip pat ISTOJAU kmu medicina, valio.  clap.gif  clap.gif  clap.gif


Sveikinu įstojusias thumbup.gif 4u.gif
---
Dėl bendrabučio klauskit ten vietoj, kai pridavinėsit dokumentus. Aš apie bendrabučius nežinau, nes esu kaunietė ir man jo nereikėjo. Bet pamenu, kad įstojus, duodant dokumentus, klausė dėl bendrabučio, ko gero, tuomet ir būtų reikėję tą prašymą rašyti unsure.gif
---
Apie fuksų stovykla irgi nieko negaliu pasakyti, mūsų laikais būdavo tik fuksų krikštynos (o gal tai tas pats?) biggrin.gif Tai mūsų tas krikštijimas vyko rudenį, spalį kokį gal g.gif Bet labai nepergyvenkit, ateis laikas ir viską sužinosit, nepašventintos tikrai neliksit tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 24 liepos 2010 - 19:07
sveikinimai istojusioms biggrin.gif

kaip jua minejo Finna, del bendrabucio tikrai klause kai pridavinejau dokumentus, tad tikriausiai tada ir reikia rasyti prasyma ax.gif. gal dar prisijungs juose gyvenusios merginos ir parasys kazka daugiau rolleyes.gif

o del stovyklos tai esu ir as apie ja girdejus, kiek zinau ja organizuoja studentu atstovybe g.gif . bandyk pasiieskoti info kmusa.lt puslapyje. Na o apie kriksta, kuris kaip jau minejo vyksta rudeni tikrai suzinosit ir siulau butinai dalyvauti - buna smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 24, 17:11)
As taip pat ISTOJAU kmu medicina, valio.  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Su kokiais egzaminų rezultatais įstojai? Į finansuojamą ar ne? ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Gal jūs man padėtumėt: norėčiau kitais metais stoti į KMU Visuomenės sveikatos vadybos magistrantūrą neakivaizdinį. Gal žinote kaip ten KMU vyksta mokymasis neakivaizdinis, ar paskaitos dažnai būna ar tik į sesijas reikia atvažiuot? Nes aš šiaip vilnietė, tai tektų važinėti į Kauną ax.gif
Atsakyti
Sveikos KMU studentės. Nuo rugsėjo ir aš čia ketinu studijuoti odontologiją. Pasirašant studijų sutartį pranešė, kad rugpjūčio 19 d. pirmakursiam būtinas dalyvavimas laso auditorijoj. Įdomu, kokiu tikslu ten reikia dalyvauti, kas ten vyksta? Gal koks studijų įvadas? Esu ne vietinė, todėl įdomu, ar verta važiuoti. Ačiū.
Atsakyti
Ten bus susitikimas su dekanu, jis viska papasakos, visa mokymosi sistema, programa, ir t.t. nes bent jau man pasirasant sutari nieko nesake, klausiau ar mokslai nuo rugsejo 1d ar nuo spalio 1d, tai sake viska suzinosite rugpjucio 19d. Dar gal pasakys i kuriuos srautus ir grupes pakliuvom. Tik man iskilo klausimas kur ta laso auditorija? g.gif
Atsakyti
Prašau, pasidalinkite savo egzaminų rezultatais su kuriais įstojote į kmu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2010 07 28, 09:26)
Ten bus susitikimas su dekanu, jis viska papasakos, visa mokymosi sistema, programa, ir t.t. nes bent jau man pasirasant sutari nieko nesake, klausiau ar mokslai nuo rugsejo 1d ar nuo spalio 1d, tai sake viska suzinosite rugpjucio 19d. Dar gal pasakys i kuriuos srautus ir grupes pakliuvom. Tik man iskilo klausimas kur ta laso auditorija?  g.gif


Lašo auditorija yra KMU centriniuose rūmuose Mickevičiaus g.
Čia dar yra šiek tiek naudingos informacijos pradedantiems smile.gif : INFORMACIJA PIRMAKURSIUI
Atsakyti
Labai ačiū, merginos! Pati žiūrinėjau info kmu puslapyje, bet tokios nemačiau/pražiūrėjau. smile.gif
Atsakyti