Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!


Aš ir su klausimu biggrin.gif dabar nebūtina laikyti chemijos egzaminą stojant, bet gal geriau laikyti? Ir iš vis ar reikia ten studijuojant tokios chemijos ko mokykloje moko? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poesy: 16 liepos 2010 - 11:52
QUOTE(laaaurita @ 2010 07 14, 19:39)
Finna o tu tiklsliai zinai? aciu tau uz atsakyma smile.gif o tai apsviesk mane, kam tada tie psichoterapijos kursai pvz baigus psichiatrija, ta prasme saves tobulinimuisi ar dar jie kazka duoda?


Kad baigęs psichiatrijos rezidentūrą, gali dirbti bet kur, be jokių papildomų kursų ar mokslų, tai tikrai smile.gif Psichoterapija yra daugiau savęs tobulinimui, žinių gilinimui. Ji dažnai yra bene pagrindinis gydymo būdas (šalia vaistų), todėl pačiam geriau, smagiau, kai apie tokį dalyką daugiau žinai/išmanai, bet ir per psichiatrijos rezidentūrą gauni žinių apie ją, tik ne taip plačiai, ne tiek daug.
O tu galvoji apie psichiatriją?

QUOTE(poesy @ 2010 07 16, 11:51)
Aš ir su klausimu  biggrin.gif  dabar nebūtina laikyti chemijos egzaminą stojant, bet gal geriau laikyti? Ir iš vis ar reikia ten studijuojant tokios chemijos ko mokykloje moko?  biggrin.gif


Kai aš stojau, irgi nereikėjo laikyti chemijos egzamino, bet aš jį visvien laikiau, dėl šventos ramybės ir šiaip chemija man visai nieko buvo biggrin.gif O tokia chemija, kurią studijuojame mokykloje, yra tik lašas jūroje lyginant su ta, kuri universitete doh.gif Jei ji būtų tokia pat lengva, nebūtų universitete ką veikti tongue.gif Bet dėl chemijos tikrai neverta gąsdintis, nes jos universitete labai mažai (jei studijuoji būtent mediciną, o ne kokią farmaciją)- pirmame kurse buvo medicininė chemija (1mėn.) ir 2-3 kursuose biochemija. Tik tiek lotuliukas.gif Tik aišku, jei būni mokykloj mokęsis chemijos normaliai, tai turint tą bendrą supratimą, pagrindus, tikrai universitete būna daug daug lengviau 4u.gif
O tu stoji šiemet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 21 liepos 2010 - 10:15
Sveikos merginos, gal zinote kur siemet liko vietu papildomam stojimui i rezidentura? Internete lyg ir neskelbia, o smalsu butu suzinoti....
Atsakyti
QUOTE(Mo_Mo @ 2010 07 21, 11:48)
Sveikos merginos, gal zinote kur siemet liko vietu papildomam stojimui i rezidentura? Internete lyg ir neskelbia, o smalsu butu suzinoti....


KMU papildomas stojimas jau pasibaigė, vietų buvo beveik į visas specialybes, kiek iš viso buvo, nežinau, bet nemažai, nes pvz. vien į šeimos buvo 20, chirurgiją 6, traumatologiją 7, psichiatriją bei vaikų ir paauglių psichiatriją po 9, į vaikų ligų specialybes nemažai smile.gif Kiek užmačiau, papildomų vietų nebuvo į urologiją, patologiją, neurochirurgiją, kraujagyslių chirurgiją, krūtinės chirurgiją, plastinę ir rekonstrukcinę chirurgiją unsure.gif
VU papildomas konkursas bus rugpjūčio 18-20 dienomis, va čia galima pažiūrėti vietas (vietos abiems kursams- ir 6, ir šiemetiniams internams): LAISVOS REZIDENTŪROS VIETOS VU
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 07 21, 13:11)
KMU papildomas stojimas jau pasibaigė, vietų buvo beveik į visas specialybes, kiek iš viso buvo, nežinau, bet nemažai, nes pvz. vien į šeimos buvo 20, chirurgiją 6, traumatologiją 7, psichiatriją bei vaikų ir paauglių psichiatriją po 9, į vaikų ligų specialybes nemažai smile.gif Kiek užmačiau, papildomų vietų nebuvo į urologiją, patologiją, neurochirurgiją, kraujagyslių chirurgiją, krūtinės chirurgiją, plastinę ir rekonstrukcinę chirurgiją unsure.gif 
VU papildomas konkursas bus rugpjūčio 18-20 dienomis, va čia galima pažiūrėti vietas (vietos abiems kursams- ir 6, ir šiemetiniams internams): LAISVOS REZIDENTŪROS VIETOS VU



Dekui Finna 4u.gif
Atsakyti
Na man dar tolokai iki tos rezidenturos Finna, as dabar busiu 4kurse tik smile.gif bet dar nesu lankius jokio burelio, pradedu mastyt kur eit, o apie psichiatrija tai senai mastau, tik vis galvoju ar verta.
Atsakyti
QUOTE(laaaurita @ 2010 07 22, 11:42)
Na man dar tolokai iki tos rezidenturos Finna, as dabar busiu 4kurse tik  smile.gif  bet dar nesu lankius jokio burelio, pradedu mastyt kur eit, o apie psichiatrija tai senai mastau, tik vis galvoju ar verta.


Kodėl gali būti neverta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laaaurita @ 2010 07 22, 13:42)
Na man dar tolokai iki tos rezidenturos Finna, as dabar busiu 4kurse tik  smile.gif  bet dar nesu lankius jokio burelio, pradedu mastyt kur eit, o apie psichiatrija tai senai mastau, tik vis galvoju ar verta.

jei tik noras yra tai pirmyn 4u.gif . as pati pradejau 5 kurse bureli lankyt. o apie psichiatrijos rezidentura ir masciau,tai buvo labai daug svarstymu visokiu ir t.t. , tad ja buvau irasius 2-oj vietoj
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2010 07 22, 13:00)
jei tik noras yra tai pirmyn  4u.gif  . as pati pradejau 5 kurse bureli lankyt. o apie psichiatrijos rezidentura ir masciau,tai buvo labai daug svarstymu visokiu ir t.t. , tad ja buvau irasius 2-oj vietoj


Ką rašei pirmoj? biggrin.gif
Atsakyti
as del saves nezinau ar verta, nezinau ar sugebeciau, tik del to wink.gif noras yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laaaurita @ 2010 07 22, 16:24)
as del saves nezinau ar verta, nezinau ar sugebeciau, tik del to  wink.gif noras yra  tongue.gif


O ką ten tokio reikia sugebėti? mastau.gif Man atrodo, kad kai noras yra, tada viskas pavyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip isivaizduoju kad reikia sugebet is proto neiseit paciai wink.gif
Atsakyti