Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

sveikos, jau seniai cia buvau sad.gif
zinokit nera diskriminacijos dideles su chirais vilniuj . ten ir traumu ir chiru mergaites mylimos smile.gif siaip ir kaune kazkaip nebuvo kai as stojau...(as ne chiru rez)...na bet viskas keiciasi:) pasakokit kaip cia viskas vyksta, vis bandymo triusiais tampam-tai probleminis, tai internaturos trumpinimas, tai dvigubas stojimas...beje ar uztenka visiems vietu i rezidentura?
Atsakyti
QUOTE(kukse @ 2010 05 24, 08:14)
sveikos, jau seniai cia buvau sad.gif
zinokit nera diskriminacijos dideles su chirais vilniuj . ten ir traumu ir chiru mergaites mylimos smile.gif siaip ir kaune kazkaip nebuvo kai as stojau...(as ne chiru rez)...na bet viskas keiciasi:) pasakokit kaip cia viskas vyksta, vis bandymo triusiais tampam-tai probleminis, tai internaturos trumpinimas, tai dvigubas stojimas...beje ar uztenka visiems vietu i rezidentura?


Vietų visiems užtenka, bet kad tos vietos doh.gif - į šeimos mediciną 118, į laboratorinę 12, darbo mediciną 10 blink.gif Į normalesnes specialybes po vieną-dvi vietas, tik į traumas 30, anesteziologiją-reanimatologiją 21, radiologiją 18, bet, kai pasidalina dviems kursams, gaunasi irgi ne kažkas verysad.gif
Atsakyti
sveikos visos kmu studentės. smile.gif Gal truputį ne į temą parasysiu, bet esu mf 1k. studentė ir siuo metu einu genetikos ciklą.Ieskau dvynių nemokamiems tyrimams klinikose 4u.gif Gal kuri nors pažystat dvynukų ir galėtumėt man pagelbėt?Jei kas-rasykit į až smile.gif Labai jums dėkoju
Atsakyti
Sveiki,sakykit,ar l.sunku istoti i KMU?Galvoju apie slauga,ar kazka link seimos gydytoju kazka pan. biggrin.gif Nelabai daug studiju radau ju puslapyje g.gif Siaip esu baigusi dar tik 12klasiu,noreciau stoti i neakivaizdines studijas.Gal kas gales man placiau papasakoti apie studijas universitete? rolleyes.gif Ko reikia,kad gautum bent dalini apmokejima uz studijas?Atleiskit jei as cia l.nusisneku,bet dar nesigaudau tuose dalykuose 4u.gif
Atsakyti
Sveikučiai, medikės ir medikai hi.gif
Gal kas kiek suprantate ir galėtumėte man padėti, paaiškinti, nes laaaaaaaaaaaaabai jau painus tas KMU.lt
Taigi, turiu slaugos bakalaurą, norėčiau dar mokytis slaugos magistrantūroj. Bet išsiaiškinau tiek, kad vien bakalauro neužtenka. Dar reikia kažkokių papildomųjų studijų, kurios atstotų 40 kreditų (berods). O iš kur jas gauti? blush2.gif Padėkit, labai prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 06 15, 15:22)
Sveiki,sakykit,ar l.sunku istoti i KMU?Galvoju apie slauga,ar kazka link seimos gydytoju kazka pan. biggrin.gif Nelabai daug studiju radau ju puslapyje g.gif Siaip esu baigusi dar tik 12klasiu,noreciau stoti i neakivaizdines studijas.Gal kas gales man placiau papasakoti apie studijas universitete? rolleyes.gif Ko reikia,kad gautum bent dalini apmokejima uz studijas?Atleiskit jei as cia l.nusisneku,bet dar nesigaudau tuose dalykuose 4u.gif


Nemačiau, kad ir čia žinutė yra, atsakiau į a.ž. smile.gif Trumpai pasikartosiu, kad neakivaizdinės studijos KMU galimos nebent slaugos, nelabai didelis pasirinkimas unsure.gif

QUOTE(Failas @ 2010 06 15, 19:31)
Sveikučiai, medikės ir medikai  hi.gif
Gal kas kiek suprantate ir galėtumėte man padėti, paaiškinti, nes laaaaaaaaaaaaabai jau painus tas KMU.lt
Taigi, turiu slaugos bakalaurą, norėčiau dar mokytis slaugos magistrantūroj. Bet išsiaiškinau tiek, kad vien bakalauro neužtenka. Dar reikia kažkokių  papildomųjų studijų, kurios atstotų 40 kreditų (berods). O iš kur jas gauti?  blush2.gif  Padėkit, labai prašau  4u.gif


Pasiskambinkit į slaugos fakulteto dekanatą arba dar geriau nueikit į jį ir paklauskit, ten viską paaiškins 4u.gif Nes kai nesam iš slaugos, tai sunku kažką ir pasakyt, net neįsivaizduoju kaip ten kas, nors ir vienas universitetas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2010 06 15, 19:31)
Sveikučiai, medikės ir medikai  hi.gif
Gal kas kiek suprantate ir galėtumėte man padėti, paaiškinti, nes laaaaaaaaaaaaabai jau painus tas KMU.lt
Taigi, turiu slaugos bakalaurą, norėčiau dar mokytis slaugos magistrantūroj. Bet išsiaiškinau tiek, kad vien bakalauro neužtenka. Dar reikia kažkokių  papildomųjų studijų, kurios atstotų 40 kreditų (berods). O iš kur jas gauti?  blush2.gif  Padėkit, labai prašau  4u.gif

1. Kur čia radot šitą dalyką parašytą? g.gif
2. Jei jūs turite slaugos bakalaurą, įgytą universitete (t.y pvz KMU, VU, KU) tuomet jūs galite drąsiai nešti popieriukus į KMU slaugos dekanatą ir rašyti prašymą stoti į magistrantūrą. Tada įvertina jūsų vidurkį, sudalyvaujat motyvaciniam pokalbyje ir sulaukiat rezultatų:įstojote ar ne. Aišku daugiausia stoja iš KMU, iš kitų universitetų mažai būna norinčių, bet jų ir balai prastesni būna.
3. Jei tas bakalauras yra neuniversitetinis ir įgytas kolegijoje, tuomet į magistrą nesigaus įstoti schmoll.gif reikės baigti universitetines studijas pirmiau.
Atsakyti
Sakykit,gal uzmatet kiek kainuoja neakivaizdiniu slauga mokintis?Arba as akla arba nera ju psl. :hmIr kaip suprantu internetu negalima rasyti prasymo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOMINUKE: 16 birželio 2010 - 09:27
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 06 16, 09:26)
Sakykit,gal uzmatet kiek kainuoja neakivaizdiniu slauga mokintis?Arba as akla arba nera ju psl. :hmIr kaip suprantu internetu negalima rasyti prasymo g.gif

viskas ten yra, vadinasi jūs akla biggrin.gif
nuoroda
einate į Studijos -> Priėmimas -> KMU priėmimo 2010 m. taisyklės ir jų priedas.. ir ten viskas laaaaaaaaaabai gražiai parašyta

Atsakyti
Sveikos koleges,
seniai jau cia tebuvau, laiko nebuvo 4u.gif
Pagaliau po egzo, kaip palengvejo ir dar tokie nesunkus kl buvo, deja bet platus kai kurie, ir labai mazai laiko jiems parasyt, visko nesuspejau doh.gif doh.gif
Finna kaip tau sekes?
Atsakyti
QUOTE(Simuliantė @ 2010 06 16, 11:21)
viskas ten yra,  vadinasi jūs akla  biggrin.gif
nuoroda
einate į Studijos -> Priėmimas -> KMU  priėmimo 2010 m. taisyklės ir jų priedas.. ir ten viskas laaaaaaaaaabai gražiai parašyta

Nu bliamba tikrai akla blink.gif lotuliukas.gif Dekui labai.Gal man reiketu oftalmologija mokintis bandyt unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2010 06 16, 10:22)
Sveikos koleges,
seniai jau cia tebuvau, laiko nebuvo  4u.gif
Pagaliau po egzo, kaip palengvejo ir dar tokie nesunkus kl buvo, deja bet platus kai kurie, ir labai mazai laiko jiems parasyt, visko nesuspejau  doh.gif  doh.gif
Finna kaip tau sekes?


Sekėsi gerai, bet man klausimai nelabai patiko, ypač vaikų skendimas- jokio konkretumo, beletristika- gali būti taip, gali būti anaip, o laiko parašyti klausimą tik 20min. doh.gif Ir vidaus klausimas man iš panašios serijos schmoll.gif Ginekologijos ir chirurgijos klausimai bent konkretūs- parašai kliniką, diagnostiką, gydymą konkrečiai, be jokių išvedžiojimų, kaip prieš tai paminėtuose klausimuose ir super biggrin.gif Ai, svarbu viskas praėjo, gerai baigėsi, dabar galim ramiai atostogauti ax.gif
To visoms ir linkiu- puikių ir šiltų atostogų mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti