Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 05, 12:36)
kiek dar pasiklausinejau,tai sake apskrities ligoninej ilgai nelaiko  ir galima susitart,kad ne kiekviena diena eit  thumbup.gif  . ai,dabar jau kaip bus taip   smile.gif


Man minėjo, kad galima kokį kartą kitą praleist, bet tik tiek unsure.gif Ai, kaip bus taip, juk jums visvien internatūra truks trumpai. Mums kai metus truko, tai reikėjo gerai pagalvoti, nes ilgas laiko tarpas. O čia kai dėl poros mėnesių, išgyvensit, kad ir kas būtų irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 06 balandžio 2010 - 10:18
QUOTE(Finna @ 2010 04 06, 11:17)
Man minėjo, kad galima kokį kartą kitą praleist, bet tik tiek unsure.gif Ai, kaip bus taip, juk jums visvien internatūra truks trumpai. Mums kai metus truko, tai reikėjo gerai pagalvoti, nes ilgas laiko tarpas. O čia kai dėl poros mėnesių, išgyvensit, kad ir kas būtų irnesakyk.gif biggrin.gif


Sveikos smile.gif

kaip gyvuojat? Visas sveikinu su Velykom 4u.gif

Labai įdomu ,kaipgi šiemet su jūsų tom rezidentūrom? ar dvigubins priimamų skaičių? Gal jau daugmaž žinot,kiek į ką priims?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 04 06, 12:17)
Man minėjo, kad galima kokį kartą kitą praleist, bet tik tiek unsure.gif Ai, kaip bus taip, juk jums visvien internatūra truks trumpai. Mums kai metus truko, tai reikėjo gerai pagalvoti, nes ilgas laiko tarpas. O čia kai dėl poros mėnesių, išgyvensit, kad ir kas būtų irnesakyk.gif biggrin.gif

tai va,kad cia mum tik 10savaiciu,tai pavazinesiu smile.gif




jau datos motyvaciniu paskelbtos.... kur planuojat stot?
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 06, 12:56)
jau datos motyvaciniu paskelbtos.... kur planuojat stot?


Datos paskelbtos, bet vietų skaičius ne, nors rašo, kad turėjo šiandien paskelbti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 06 balandžio 2010 - 22:09
QUOTE(Finna @ 2010 04 07, 00:09)
Datos paskelbtos, bet vietų skaičius ne, nors rašo, kad turėjo šiandien paskelbti doh.gif

as ir laukiu kada paskelbs vietu skaiciu doh.gif


gal jau kas dalyvavot kokiam pokalbyje?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 04 06, 23:09)
Datos paskelbtos, bet vietų skaičius ne, nors rašo, kad turėjo šiandien paskelbti doh.gif



Ziurejau siandien vis dar nera.
Iskyla toks klausimelis o i pokalbius reikia nestis ta motyvacini laiska (vieni sako, kad nereikia) ir charakteristika, kur atlikai internatura, nors realiia mes dar jos nebaigia? g.gif g.gif

Turejau varyt i pokalbius sia savaite, bet pabijojau, dar vis sedziu prie laisko ir niekaip neparasau, nera minciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 09, 14:08)
as ir laukiu kada paskelbs vietu skaiciu  doh.gif
gal jau kas dalyvavot kokiam pokalbyje?


Idomu gal kas buvo? Kaip ten viskas vyksta?
Atsakyti
as ir nezinau kaip del tu laisku motyvaciniu g.gif .manau del viso pikto reik turet. bet va ka rasyt doh.gif . tai jei kas turit pvz ,jei nesunku atsiuskit i jomajo01@gmail.com . labai aciu ax.gif


kiek girdejau kalbu siandien,tai pasakojo apie vakar vykusi motyvacini i chirus.tai sake merginom ir vilnieciams supyle nulius blink.gif . apie kitus pokalbius nieko negirdejau.
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2010 04 09, 13:21)
Ziurejau siandien vis dar nera.
---
Iskyla toks klausimelis o i pokalbius reikia nestis ta motyvacini laiska (vieni sako, kad nereikia) ir charakteristika, kur atlikai internatura, nors realiia mes dar jos nebaigia? g.gif  g.gif
---
Turejau varyt i pokalbius sia savaite, bet pabijojau, dar vis sedziu prie laisko ir niekaip neparasau, nera minciu 4u.gif
---
Idomu gal kas buvo? Kaip ten viskas vyksta?


Sakė vietos gali būti ir po mėnesio, ir išvis neaišku kada, taip, kad nelaukit taip labai doh.gif
---
Viską atrašiau a.ž., nemačiau, kad čia parašius, dabar tingiu kartotis smile.gif
---
Aš dar niekur nėjau, bijau biggrin.gif O tu eisi tik į vieną pokalbį? Nes jei eisi į kelis, tai kiekvienam laišką reikia rašyti atskirą doh.gif
---
Buvo, aišku, kažkas, bet kaip viskas vyksta labai priklauso nuo klinikos ir nuo to, kas komisijoj sėdi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 10 balandžio 2010 - 09:40
Sveikos 4u.gif
Dėl internaturos ir man labai parupo - gal girdejote kokiu gandu apie Raseiniu ligonine?
Gyvenu Kaune, bet visi taip pyksta ant vietiniu ligoniniu ir liaupsina mazesnius miestelius, kad ir as susimasciau g.gif Nors tik kitais metais ir neaisku ar rudeni, ar pavasari doh.gif
Atsakyti
Oi vargsai is tiesu jus su tuo dvigubu stojimu.... Nors jauciu ir mums ne kas kitamet gali buti, gal kas siemet kur nori neistos su mumis kartu stot bandys... Sekmes jums merginos, papaskokit kas kaip, labai idomu kuo daugiau info isgirst smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ale prisiminiau, kad visai apleidau sita temute blush2.gif , reik atsigriebt dabar pries jus smile.gif.
Matau motyvaciniu nuotaikos cia pas jus smile.gif.
Parasykit, kaip seksis, kas naujo siemet smile.gif

QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 09, 20:12)
kiek girdejau kalbu siandien,tai pasakojo apie vakar vykusi motyvacini i chirus.tai sake merginom ir vilnieciams supyle nulius  blink.gif  . apie kitus pokalbius nieko negirdejau.


tai jau taip yra su ta chirurgija, mano grupiokei pries kelis m. taip buvo doh.gif , nors smd buvo chiruose 1 vieta laimejus, nepadejo schmoll.gif , lyciu diskriminacija man ten ziauria kvepia...
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ar imanoma rasti mergaiciu kurios studijuoja ar studijavusios visuomenes sveikata,kad padetu su darbu pavyzdeliais,reikia lipdyti darbus fantazija neveikia 4u.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry170: 20 gegužės 2010 - 11:44