Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(yezy @ 2010 04 02, 15:21)
Laba diena,

ar yra ketvirtakursiu? smile.gif gal galit papasakok placiau apie teismo medicina moduli, ar kiekviena diena buvo uzsiemimai ir ka per juos veiket? kas deste ir ar sukalbami destytojai? planuoju vasara isvaziuotu dirbti ir pagal siu metu jusu grupiu tvarkarasti man didele tikimybe, kad bus sis modulis pirmas.. mastau ar butu imanoma kokia savaite ar daugiau neiti, kaip sektusi paskui su destytojai tartis ir atsiskaitinet..

sveika,na mum (6kurse),tai viskas ten lengvai,paskaitas palankem,kelis kart panemunej morge pabuvom ir viskas.bet mum tik iskaita,o kiek zinau,tai dabar egzas padarytas,tai neaisku kaip su tuo nelankymu...
Atsakyti
QUOTE(yezy @ 2010 04 02, 14:21)
Laba diena,

ar yra ketvirtakursiu? smile.gif gal galit papasakok placiau apie teismo medicina moduli, ar kiekviena diena buvo uzsiemimai ir ka per juos veiket? kas deste ir ar sukalbami destytojai? planuoju vasara isvaziuotu dirbti ir pagal siu metu jusu grupiu tvarkarasti man didele tikimybe, kad bus sis modulis pirmas.. mastau ar butu imanoma kokia savaite ar daugiau neiti, kaip sektusi paskui su destytojai tartis ir atsiskaitinet..


sveika smile.gif as is 4, ejo praejo tas modulis, net sunku atgaminti kaip ten su atsiskaitymais buvo ax.gif na kadangi jei gerai pamenu ten bus apie pora savaiciu viskas, klinikose patologiam gali buti sunku susitarti, kiek pamenu destytoja nelabai kokia g.gif o morge manau susitarsi laisvai smile.gif thumbup.gif seip man sis modulis labai "nekvapnus" buvo, tai dziaugiausi kai pasibaige ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2010 04 02, 20:43)
sveika smile.gif as is 4, ejo praejo tas modulis, net sunku atgaminti kaip ten su atsiskaitymais buvo  ax.gif na kadangi jei gerai pamenu ten bus apie pora savaiciu viskas, klinikose patologiam gali buti sunku susitarti, kiek pamenu destytoja nelabai kokia  g.gif o morge manau susitarsi laisvai smile.gif  thumbup.gif seip man sis modulis labai "nekvapnus" buvo, tai dziaugiausi kai pasibaige  ax.gif



zinau, pangonyte tenais valdove.. bet kaip tie laboratoriniai vyko? negi taip pat kaip ir kokiioj kraujotakoj, kai sudeti preparatai situacijomis ir turim isaiskinti? dabar, treciam kurse, sudetinga net du darbus praleistus atsiskaityt, baisu pagalvot jei reiketu 7...
Papildyta:
QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 02, 17:10)
sveika,na mum  (6kurse),tai viskas ten lengvai,paskaitas palankem,kelis kart panemunej morge pabuvom ir viskas.bet mum tik iskaita,o kiek zinau,tai dabar egzas padarytas,tai neaisku kaip su tuo nelankymu...



dekui uz atsakyma, butu dabar tik iskaita, net nedvejociau ir grizciau veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yezy @ 2010 04 02, 20:46)
zinau, pangonyte tenais valdove.. bet kaip tie laboratoriniai vyko? negi taip pat kaip ir kokiioj kraujotakoj, kai sudeti preparatai situacijomis ir turim isaiskinti? dabar, treciam kurse, sudetinga net du darbus praleistus atsiskaityt, baisu pagalvot jei reiketu 7...

pamenu, kad per darbus sededavom ir nieko neveikdavom... kazkokius lapus ziuredavom, zodziu nieko rimto mirksiukas.gif bet jie ten isivaizdina labai svarbiais. Nervina mane tokios katedros, nieko gero jose neismoksti, bet issikalineja daugiau nei reikia doh.gif .Pamenu, kad egzamina jie vertino klaikiai, bent jau pangolendas biggrin.gif
taigi, nezinau nei ka tau ir sakyti, bandyk tartis. kiekvienas atvejis individualus, gal leis atsiskaityti smile.gif
siaip gali pabandyti lankyti du modulius vienu metu, pasiderinti tvarkarasti ir pan. smile.gif kai as isvykau vasarai dirbti, tai taip dariau, tada virskinima ir kraujotaka kartu lankiau, sunku buvo, bet pavyko biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2010 04 02, 22:34)
pamenu, kad per darbus sededavom ir nieko neveikdavom... kazkokius lapus ziuredavom, zodziu nieko rimto  mirksiukas.gif  bet jie ten isivaizdina labai svarbiais. Nervina mane tokios katedros, nieko gero jose neismoksti, bet issikalineja daugiau nei reikia  doh.gif .Pamenu, kad egzamina jie vertino klaikiai, bent jau pangolendas biggrin.gif
taigi, nezinau nei ka tau ir sakyti, bandyk tartis. kiekvienas atvejis individualus, gal leis atsiskaityti smile.gif
siaip gali pabandyti lankyti du modulius vienu metu, pasiderinti tvarkarasti ir pan. smile.gif kai as isvykau vasarai dirbti, tai taip dariau, tada virskinima ir kraujotaka kartu lankiau, sunku buvo, bet pavyko biggrin.gif  thumbup.gif



supranti, as tiksliai nezinau, ar man isvis sitas modulis bus pirmas, juk musu brangusis KMUnas imeta tvarkarascius tik rugpjucio gale.. o bilietus pirktis ir su darbdaviais tartis jau db reik... ech, dilema..
gal galetum papasakoti daugiau apie dvieju dalyku vienu metu lankyma? butu super man toks variantas...
Atsakyti
QUOTE(yezy @ 2010 04 02, 22:21)
supranti, as tiksliai nezinau, ar man isvis sitas modulis bus pirmas, juk musu brangusis KMUnas imeta tvarkarascius tik rugpjucio gale.. o bilietus pirktis ir su darbdaviais tartis jau db reik... ech, dilema..
gal galetum papasakoti daugiau apie dvieju dalyku vienu metu lankyma? butu super man toks variantas...


tik db supratau, jog tu nori veluoti i studijas rugsejo menese, taip ?
mano atvejis buvo mokslu metu bagaigoje, kuomet studijas uzbaigiau geguzes viduryje thumbup.gif super buvo, dar paatostogavau savaite biggrin.gif
jei atvirai as i studijas grizau kazkur apie rugsejo 18 smile.gif velavau visas 3 savaites, bet susitvarkiau thumbup.gif labai nenoriai, bet leido man darbus skubiai atidirbti per 1 savaite, ir egzamina laikiau su visais blush2.gif
sustarti ir susitvarkyti nebuvo lengva, destytoju duris varstyti reikejo po kelis kartus, tad nebuvo taip lengva, kaip gal atrodo is sono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2010 04 03, 18:31)
tik db supratau, jog tu nori veluoti i studijas rugsejo menese, taip ?
mano atvejis buvo mokslu metu bagaigoje, kuomet studijas uzbaigiau geguzes viduryje  thumbup.gif super buvo, dar paatostogavau savaite biggrin.gif
jei atvirai as i studijas grizau kazkur apie rugsejo 18 smile.gif velavau visas 3 savaites, bet susitvarkiau  thumbup.gif labai nenoriai, bet leido man darbus skubiai atidirbti per 1 savaite, ir egzamina laikiau su visais  blush2.gif
sustarti ir susitvarkyti nebuvo lengva, destytoju duris varstyti reikejo po kelis kartus, tad nebuvo taip lengva, kaip gal atrodo is sono ax.gif



taip, as noreciau pargrizt i mokslus rugsejo 13.. gautusi dvi savaites nepilnai :)jei pirmas butu teismo medicinos modulis, manau skola garantuota, nes turnka tik kelias savaites, o del tu moduliu, kurie trunka menesi gal ir pavyktu susitart, jei pasitaikytu geranoriski destytojai smile.gif
Atsakyti
Glebi saules ,silumos, nuotaikos labai geros, daug linksmybiu ivairiu, niemiegot lig pat ausros,ir marguciu daug stipriu per velykas as linkiu! su sv. Velykom! friends.gif
Atsakyti
Su paukščiais ir saulės gerąja šviesa,
Su spindinčia krikštolo ryto rasa.
Su pirmu šalpusnio kukliu žiedeliu,
Su pačiu gražiausiu margučiu!
Su Šv.Velykom!

user posted image

QUOTE(deimantine+ @ 2010 03 29, 18:59)
mum internatura nuo 19d. gal kas zinot kaip Kedainiuose reikalai su internatura? ar labai spaudzia ir ar eina susitart kazka?


Sako, kad Kėdainiuose gerai biggrin.gif

QUOTE(deimantine+ @ 2010 03 31, 12:11)
o gal kas galit pakomentuot kaip internatura kauno apskrities ligoninej?  gal kokiu atsiliepimu girdejot?


Pažįstama sakė, kad gailisi, jog rinkosi Kauno apskrities ligoninę, ypač paklausius mūsų pasakojimų apie internatūrą mažesniuose miestuose smile.gif


QUOTE(yezy @ 2010 04 03, 16:59)
taip, as noreciau pargrizt i mokslus rugsejo 13.. gautusi dvi savaites nepilnai :)jei pirmas butu teismo medicinos modulis, manau skola garantuota, nes turnka tik kelias savaites, o del tu moduliu, kurie trunka menesi gal ir pavyktu susitart, jei pasitaikytu geranoriski destytojai smile.gif


Daug kas priklauso nuo katedros vadovų, jei su jais pavyksta susitarti, tai ir su dėstytojais problemų dažniausiai nebūna. O du dalykus mokytis vienu metu labai sunku, bet įmanoma mirksiukas.gif
Nežinau kaip viskas vyksta dabar, kai yra probleminis mokymas ir moduliai kažkaip ten kitaip suskirstyti, bet kai mes mokėmės teismo mediciną, tai buvo atostogų metas biggrin.gif Porą dienų paėjom, paklausėm paskaitėlių, vieną dieną nuvažiavom į morgą ir daugiau nei savaitę buvom visai laisvi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 04 balandžio 2010 - 11:30
QUOTE(Finna @ 2010 04 04, 13:28)

Pažįstama sakė, kad gailisi, jog rinkosi Kauno apskrities ligoninę, ypač paklausius mūsų pasakojimų apie internatūrą mažesniuose miestuose smile.gif





na,as atlikinesiu apskrities ligoninej,nes pagalvojau,kad vazinet vistiek susidarys islaidos g.gif ,o moket tai nieks mum nemokes... ai,bus kaip bus ,bet kliniku tai nenorejau,nes jau sapnuojasi man jos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2010 04 04, 13:49)
na,as atlikinesiu apskrities ligoninej,nes pagalvojau,kad vazinet vistiek susidarys  islaidos  g.gif  ,o moket tai nieks mum nemokes... ai,bus kaip bus ,bet kliniku tai nenorejau,nes jau sapnuojasi man jos  lotuliukas.gif


Tai, kad su važinėjimu tas pats gaunasi, nes į mažesnius miestelius užtenka vieną kartą per savaitę nuvažiuoti ir tą padaryt ne visi
sugeba biggrin.gif Kaune lankant kasdien mikriukui dar netgi daugiau
išlaidų susidaro lotuliukas.gif
O, kad jums nemoka pinigų, blogai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 04 balandžio 2010 - 23:12
[quote=Finna,2010 04 05, 01:10]
Tai, kad su važinėjimu tas pats gaunasi, nes į mažesnius miestelius užtenka vieną kartą per savaitę nuvažiuoti ir tą padaryt ne visi
sugeba biggrin.gif Kaune lankant kasdien mikriukui dar netgi daugiau
išlaidų susidaro lotuliukas.gif
O, kad jums nemoka pinigų, blogai doh.gif
nu va,tipo ner pinigu ar kazka doh.gif . o as tai su masina vazineju,nes su mikriuku man zymiai brangiau iseitu lotuliukas.gif nes nei iki kliniku nei iki tos pacios apskrities man mikriukai tiesiogiai nevaziuoja,reik perset.ir laikas susitaupo su masina ax.gif . kiek dar pasiklausinejau,tai sake apskrities ligoninej ilgai nelaiko ir galima susitart,kad ne kiekviena diena eit thumbup.gif . ai,dabar jau kaip bus taip smile.gif
Atsakyti