Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Finna @ 2010 03 15, 16:31)
Aūūūūū daktarytės, kur dingot? biggrin.gif
Kaip tau sekasi derinti internatūrą ir mažylio auginimą? smile.gif
---
Kokią dabar nesąmonę padarė su tais motyvaciniais doh.gif Paaiškinkit man prašau kas žinot, jei aš dalyvauju vienuose pokalbiuose, o po to jei neįstosiu į tas rezientūras ir papildomam konkurse stosiu į tas specializacijas, kurių motyvaciniuose nebuvau, iš kur ims motyvacinio balus? g.gif
---
Ir gal kas žino ar stojimas vyks abiems kursams atskirai, ar kartu? Nes kalbų girdisi visokių unsure.gif

---



Sveika Finna, kazkaip nelabai laiko to yra sedineti cia, ir mazylis ir jau mokytis pradejau egzui ir internatura, na zodziu yra ka veikti.
Siaip ne taip sekas, kazkaip reikia viska suderinti, o ka darysi, nera kito pasirinkimo. Mano lialius vis auga, kasdien vis idomesnis, vis nauja atranda smile.gif
Na samdytis auklyte reikia, ir vyras geras, padeda vakarais po darbo, uzsiima su sunumi.

Vat ir as sakau kokia cia nesamone su tais motyvaciniais, ir man tas idomu is kur ims.

Siaip girdejau kalbu jog stojimai vyks atskirai, bet kas cia zno, musu univeras sugeba nustebinti visokiom nesamonem.

Kaip tau internatura? Vis Alytuje?
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2010 03 28, 13:28)
Siaip girdejau kalbu jog stojimai vyks atskirai, bet kas cia zno, musu univeras sugeba nustebinti visokiom nesamonem.
---
Kaip tau  internatura? Vis Alytuje?


Tai jau taip doh.gif
---
Internatūra buvo puiki. Čia buvo turbūt vienas geriausių pasirinkimų mano gyvenime lotuliukas.gif Jau nebebūnu Alytuje. Dar nuvažiuosiu kelis kartus kada, labai pasiilgstu tos šiltos atmosferos, draugiško kolektyvo, bet šiaip jau viskas smile.gif
Jau pradėjai mokytis egzaminui? Aš galvoju, kad dar anksti, pasimirš iki egzamino viskas, tai ir nepradedu, spėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 03 28, 16:39)
Tai jau taip doh.gif
---
Internatūra buvo puiki. Čia buvo turbūt vienas geriausių pasirinkimų mano gyvenime lotuliukas.gif Jau nebebūnu Alytuje. Dar nuvažiuosiu kelis kartus kada, labai pasiilgstu tos šiltos atmosferos, draugiško kolektyvo, bet šiaip jau viskas smile.gif 
Jau pradėjai mokytis egzaminui? Aš galvoju, kad dar anksti, pasimirš iki egzamino viskas, tai ir nepradedu, spėsiu biggrin.gif



Na kai mazas vaikas yra, neiseis man sedeti pries egza vien tik prie mokslu, tad ir anksciau pradedu. I diena ismokstu po puse klausimo doh.gif ar visai nieko blush2.gif . Beveik visas mano laikas skirtias suneliui 4u.gif Labai reikalauja demesio

Jau pradedu gailetis, jog nejau i Alytu, bet ir ?Kaune nera taip blogai, suderinu viska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte84: 28 kovo 2010 - 16:58
QUOTE(Finna @ 2010 03 28, 13:37)
Kad abu kursai stos kartu faktas unsure.gif Tik neaišku, ar konkursas abiems bus bendras, ar atskiri g.gif Vieni sako, kad bus du atskiri konkursai šeštakursiams ir internams, kiti, kad vienas, mes aišku viską sužinosim paskutiniai doh.gif

kmu puspaly parasyta,kad atskiri konkursai g.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte84 @ 2010 03 28, 18:57)
Na kai mazas vaikas yra, neiseis man sedeti pries egza vien tik  prie mokslu, tad ir anksciau pradedu. I diena ismokstu po puse klausimo  doh.gif  ar visai nieko  blush2.gif . Beveik visas mano laikas skirtias suneliui  4u.gif  Labai reikalauja demesio

Jau pradedu gailetis, jog nejau i Alytu, bet ir ?Kaune nera taip blogai, suderinu viska

as dar nepradejau mokytis,vis laiko nera doh.gif ,bet sakiau prasides internatura tai jau butinai prisesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2010 03 28, 16:57)
Na kai mazas vaikas yra, neiseis man sedeti pries egza vien tik  prie mokslu, tad ir anksciau pradedu. I diena ismokstu po puse klausimo  doh.gif  ar visai nieko  blush2.gif . Beveik visas mano laikas skirtias suneliui  4u.gif  Labai reikalauja demesio

Jau pradedu gailetis, jog nejau i Alytu, bet ir ?Kaune nera taip blogai, suderinu viska


Alytuj būtum galėjus nieko nederint, vien tik lelių augint biggrin.gif
---
Jaučiu kaip sunku mokytis po tiek laiko nieko neveikimo lotuliukas.gif Nežinau kaip teks pradėt doh.gif

QUOTE(deimantine+ @ 2010 03 29, 12:11)
kmu puspaly parasyta,kad atskiri konkursai  g.gif
Papildyta:

as dar nepradejau mokytis,vis laiko nera  doh.gif  ,bet sakiau prasides internatura tai jau butinai prisesiu  lotuliukas.gif


Reiks paieškoti kur ten kas parašyta, gerai, kad pasakei smile.gif Nes kai klausėm universitete neseniai, sakė, kad dar neaišku, gali būti ir taip, ir taip. Gal jau nusprendė g.gif
---
Kada prasidės internatūra?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 03 29, 13:43)
Alytuj būtum galėjus nieko nederint, vien tik lelių augint biggrin.gif
---
Jaučiu kaip sunku mokytis po tiek laiko nieko neveikimo lotuliukas.gif Nežinau kaip teks pradėt doh.gif
Reiks paieškoti kur ten kas parašyta, gerai, kad pasakei smile.gif Nes kai klausėm universitete neseniai, sakė, kad dar neaišku, gali būti ir taip, ir taip. Gal jau nusprendė g.gif
---



Na zinai, vient tik namuos sedet ir nieko nematyt tai nenoreciau, noris ir dar kaip tos praktikos, bet neviskas gaunas taip kaip norisi g.gif
Tiek kad vyras labai nenorejo i Alytu kad vazinciau, visdelto tolimas kelias, dar nestuke.gif buvau, kai kaune abu gyvenam. Nors is tavo pasakojimu manua butu paleide mane smile.gif

Ir dar kaip sunku mokytis, taip nesinori sedet prie tu knygu, vis randu kitka ka veikti, negu atsiset ir mokytis.
Reiks ir man paskaitinet kas ten ka nusprende
Papildyta:
2010 metais motyvacijos pokalbiai organizuojami iki prašymų pateikimo studijuoti specialybės rezidentūroje priėmimo pradžios dviems stojančiųjų srautams atskirai: I-as srautas – baigusieji vientisąsias studijas ir vienerių metų trukmės internatūrą; II-as srautas – baigusieji vientisąsias studijas 2010 metais.

Va kas raso, tada ir stojimai turetu buti atskirai jei pokalbiai atskirai mano manymu
Atsakyti
mum internatura nuo 19d. gal kas zinot kaip Kedainiuose reikalai su internatura? ar labai spaudzia ir ar eina susitart kazka?
Atsakyti
QUOTE(deimantine+ @ 2010 03 29, 19:59)
mum internatura nuo 19d. gal kas zinot kaip Kedainiuose reikalai su internatura? ar labai spaudzia ir ar eina susitart kazka?



Mano drauge susitare labai lengvai, tiesa leliuka maza turi, tai manau ir tu susitarsi, ypac kai ir pas tave lelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte84: 29 kovo 2010 - 19:06
O tai rezidentūros vietų kaip suprantu nebus padidinta rolleyes.gif tai jei sustos I srautas, tai II stos į tas kas liko iš po pirmo? Ar visų pirma sulauks abiejų srautų motyvacinių, paraiškų ir t.t. ir tada iš visų rinks kas kur stoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2010 03 29, 21:05)
Mano drauge susitare labai lengvai, tiesa leliuka maza turi, tai manau ir tu susitarsi, ypac kai ir pas tave lelius.

oi,kaip butu gerai,nes kiekviena diena vazinet tai biski nekas. nors ir netoli cia.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Simuliantė @ 2010 03 29, 22:12)
O tai rezidentūros vietų kaip suprantu nebus padidinta  rolleyes.gif  tai jei sustos I srautas, tai II stos į tas kas liko iš po pirmo? Ar visų pirma sulauks abiejų srautų motyvacinių, paraiškų ir t.t. ir tada iš visų rinks kas kur stoja?  g.gif

as tai galvoju,kad gal bus paskirtos vietos I srautui ir II srautui ir i jas pretenduosim g.gif . nes nesamone,kad vieni turetu didesnes galimybes nei kiti
Atsakyti
o gal kas galit pakomentuot kaip internatura kauno apskrities ligoninej? gal kokiu atsiliepimu girdejot?
Atsakyti
Laba diena,

ar yra ketvirtakursiu? smile.gif gal galit papasakok placiau apie teismo medicina moduli, ar kiekviena diena buvo uzsiemimai ir ka per juos veiket? kas deste ir ar sukalbami destytojai? planuoju vasara isvaziuotu dirbti ir pagal siu metu jusu grupiu tvarkarasti man didele tikimybe, kad bus sis modulis pirmas.. mastau ar butu imanoma kokia savaite ar daugiau neiti, kaip sektusi paskui su destytojai tartis ir atsiskaitinet..
Atsakyti