Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Selija @ 2010 01 06, 11:33)
Prisidedu prie sveikinimų smile.gif
Dar linkiu visoms sėkmės auginant vaikučius ir vyrus/draugus biggrin.gif Jiem ir kuo daugiausiai stiprybės kol mes mokomės biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif 
---
Kaip sekasi visoms?
Kokios naujienos tarp internių, rezidenčių, kaip studentaut sekasi?
---
Man atostogosa kaip mirksnis pralėkė, vis dar nenoriu ir negaliu patikėt,kad jau vėl mokslai  doh.gif


Man kartais atrodo, kad jiems kantrybės reikia daug daugiau negu mums lotuliukas.gif
---
Studentauti sekasi kuo puikiausiai ax.gif Dabar visi laukiam stipendijų (perves už kelių dienų), nes labai įdomu kiek gausim biggrin.gif Rezidentams atlyginimus sumažino, vargu ar mums paliks viską tą patį unsure.gif
---
Atostogos visada kaip akimirka prabėga biggrin.gif Ką mokaisi dabar?
Atsakyti
Įdomus straipsnis 4u.gif
Studentai medikai eina į "rekrūtus"
Atsakyti
sveikutes, cia nauja info apie rezidentura,kam aktualu smile.gif http://naujas.kmu.lt...ex.php?cid=3384
Atsakyti
Sveiko Koleges, kaip seniai cia bebuvau, kas naujesnio, kaip kam kas sekasi.

O zinot jog pasikeite info del rezidenturos, dabar motyvacijos pokalbių datos į specialybių rezidentūros studijas skelbiamos KMU tinklalapyje nuo balandžio 1d.


Dar toks prasymelis vyresnioms kolegems:
Gal kas turite motyvacinio pavyzdziu, buciau labai dekinga: saulyte0716@gmail.com
Atsakyti
Sveikos gerb. studentės, būsimos ir esamos gydytojos,

Mokausi dar TIK gimnazijoje, tačiau jau nuo kokios 4 kl. svajoju apie mediciną. Stengiuosi kas savaitę išmokti bent po kelis naujus lotyniškus žodžius, kad ateity būtų lengviau. Ir šiaip mokykloje yra dėstoma lotynų kalba.
Bet dabar noriu jūsų visų, kurios turit laiko, parašykit, kaip nusprendėte studijuoti mediciną, kaip tam ruošėtės, kaip labai sunku mokytis, ar esate patenkintos savo darbu. Ką manot apie studija užsieny ir Lietuvoje?
Labai ačiū už jūsų pastangas apšviečiant mane. 4u.gif
Atsakyti
Aūūūūū daktarytės, kur dingot? biggrin.gif


QUOTE(saulyte84 @ 2010 02 23, 12:48)
Sveiko Koleges, kaip seniai cia bebuvau, kas naujesnio, kaip kam kas sekasi.
---
O zinot jog pasikeite info del rezidenturos, dabar motyvacijos pokalbių datos į specialybių rezidentūros studijas skelbiamos KMU tinklalapyje  nuo balandžio 1d.


Kaip tau sekasi derinti internatūrą ir mažylio auginimą? smile.gif
---
Kokią dabar nesąmonę padarė su tais motyvaciniais doh.gif Paaiškinkit man prašau kas žinot, jei aš dalyvauju vienuose pokalbiuose, o po to jei neįstosiu į tas rezientūras ir papildomam konkurse stosiu į tas specializacijas, kurių motyvaciniuose nebuvau, iš kur ims motyvacinio balus? g.gif
---
Ir gal kas žino ar stojimas vyks abiems kursams atskirai, ar kartu? Nes kalbų girdisi visokių unsure.gif

QUOTE(martyynyyte333 @ 2010 03 07, 20:02)
Sveikos gerb. studentės, būsimos ir esamos gydytojos,

Mokausi dar TIK gimnazijoje, tačiau jau nuo kokios 4 kl. svajoju apie mediciną. Stengiuosi kas savaitę išmokti bent po kelis naujus lotyniškus žodžius, kad ateity būtų lengviau. Ir šiaip mokykloje yra dėstoma lotynų kalba.
Bet dabar noriu jūsų visų, kurios turit laiko, parašykit, kaip nusprendėte studijuoti mediciną, kaip tam ruošėtės, kaip labai sunku mokytis, ar esate patenkintos savo darbu. Ką manot apie studija užsieny ir Lietuvoje?
Labai ačiū už jūsų pastangas apšviečiant mane.  4u.gif


Sveika, kai turėsiu laiko, prisėsiu kada ir viską smulkiau parašysiu 4u.gif
---
Kelintoje klasėje dabar esi? Ar daug dar liko iki stojimo? smile.gif
Dėl lotynų kalbos, tai noriu pasakyt, kad persistengti neverta biggrin.gif Iki tol, kol įstojau į universitetą, lotyniškai nei žodžio nemokėjau, bet tai nebuvo kliūtis, universitete lotynų mokytis sekėsi puikiai, nesijautė jokių spragų, kad prieš tai nebuvau mokiusis, pas mane grupėj ir apskritai pažįstamų tarpe, nebuvo nei vieno kas buvo prieš tai mokęsis, visi be problemų išmokom nuo 0 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 03 15, 16:31)
Aūūūūū daktarytės, kur dingot? biggrin.gif

---
Kokią dabar nesąmonę padarė su tais motyvaciniais doh.gif Paaiškinkit man prašau kas žinot, jei aš dalyvauju vienuose pokalbiuose, o po to jei neįstosiu į tas rezientūras ir papildomam konkurse stosiu į tas specializacijas, kurių motyvaciniuose nebuvau, iš kur ims motyvacinio balus? g.gif


Aš tai iš vis supratau, kad pakartotinai bus galima stoti tik i tas specialybes, i kurias neistojai per pirma stojima...
Atsakyti
sveikos,stojimas bus atskiras kiekvienam kursui. bet va del tu pakartotinu stojimu tai ir nieko nesuprantu doh.gif . nieks man ten neaisku...
kur apsisprendet bandyt stot?
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 03 15, 16:31)
Kelintoje klasėje dabar esi? Ar daug dar liko iki stojimo? smile.gif
Dėl lotynų kalbos, tai noriu pasakyt, kad persistengti neverta biggrin.gif  Iki tol, kol įstojau į universitetą, lotyniškai nei žodžio nemokėjau, bet tai nebuvo kliūtis, universitete lotynų mokytis sekėsi puikiai, nesijautė jokių spragų, kad prieš tai nebuvau mokiusis, pas mane grupėj ir apskritai pažįstamų tarpe, nebuvo nei vieno kas buvo prieš tai mokęsis, visi be problemų išmokom nuo 0 smile.gif


Dar visi 4 metai. O lotynų kalba man labai patinka. Ir šiaip, manau, kad vis tiek, kai mokaisi universitete, ir dar pačiuose pirmuose kursuose, kur reikia viską iškalti, visu tuos kauliukus, raumenis, nervus, tai geriau jau nuo dabar pradėti, nes po to bus 5 kart lengviau. lotuliukas.gif
Ačiū, kad surasit laiko, parašyti savo istorijas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martyynyyte333 @ 2010 03 07, 22:02)
Sveikos gerb. studentės, būsimos ir esamos gydytojos,

Mokausi dar TIK gimnazijoje, tačiau jau nuo kokios 4 kl. svajoju apie mediciną. Stengiuosi kas savaitę išmokti bent po kelis naujus lotyniškus žodžius, kad ateity būtų lengviau. Ir šiaip mokykloje yra dėstoma lotynų kalba.
Bet dabar noriu jūsų visų, kurios turit laiko, parašykit, kaip nusprendėte studijuoti mediciną, kaip tam ruošėtės, kaip labai sunku mokytis, ar esate patenkintos savo darbu. Ką manot apie studija užsieny ir Lietuvoje?
Labai ačiū už jūsų pastangas apšviečiant mane.  4u.gif

sveika,na as kiek save atsimenu,tai visada norejau buti gydytoja. kai buvo stojimai,tai tik ir buvau parasius medicina,sakiau jei cia neistosiu,tai isvis nieko nesimokysiu. as labi nesiruosiau,tik 12 kl papildomai biologija lankiau,o daugiau tai nieko.
man asmeniskai sunkiausia buvo pirmi 2-3 kursai, o kai 4 kurse prasidejo klinikiniai dalykai,tai tas sunkumas uzsimirso, nes studijos idomios,patinka smile.gif (aisku ne viskas patinka,bet nesiskundziu) . ar patenkinta ar ne,tai sunku dar pasakyt,kai pradesiu dirbt tada ir galesiu atsakyt i si klausma. buna dabar pries koki egza pagalvoji,kad gal ir nereikejo cia stot,bet islaikai egza ir vel viskas gerai. aisku darbas labai sudetinkas,atsakomybe milziniska, bet as saves niekur kitur neisivaizduoju ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2010 03 15, 16:31)
Ir gal kas žino ar stojimas vyks abiems kursams atskirai, ar kartu? Nes kalbų girdisi visokių unsure.gif


Finna, mano drauge sestakurse sake, kad stos abu kursai siemet ir labai to bijo doh.gif
Girdisi kalbu, kad Vilniuj pirmas turas bus anksciau nei Kaune, bet viska gaubia ypatinga mistika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aya @ 2010 03 19, 20:49)
Finna, mano drauge sestakurse sake, kad stos abu kursai siemet ir labai to bijo doh.gif
Girdisi kalbu, kad Vilniuj pirmas turas bus anksciau nei Kaune, bet viska gaubia ypatinga mistika unsure.gif


Kad abu kursai stos kartu faktas unsure.gif Tik neaišku, ar konkursas abiems bus bendras, ar atskiri g.gif Vieni sako, kad bus du atskiri konkursai šeštakursiams ir internams, kiti, kad vienas, mes aišku viską sužinosim paskutiniai doh.gif
Atsakyti