Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

sveikos...noreciau prie jusu burelio prisijungti... biggrin.gif esu kmu farmacijos studente, bet kol kas nesimokau, nes auginu vaikuti, grysiu i mokslus sausio men...
Atsakyti
QUOTE(grauslytee @ 2009 11 19, 17:20)
sveikos...noreciau prie jusu burelio prisijungti... biggrin.gif esu kmu farmacijos studente, bet kol kas nesimokau, nes auginu vaikuti, grysiu i mokslus sausio men...


Sveika prisijungus
Kuriam kurse esi?
Atsakyti
QUOTE(grauslytee @ 2009 11 19, 16:20)
sveikos...noreciau prie jusu burelio prisijungti... biggrin.gif esu kmu farmacijos studente, bet kol kas nesimokau, nes auginu vaikuti, grysiu i mokslus sausio men...


sveika prisijungus 4u.gif
Taip greit grisi? Kas Matuka priziures sad.gif?
Atsakyti
QUOTE(grauslytee @ 2009 11 19, 16:20)
sveikos...noreciau prie jusu burelio prisijungti... biggrin.gif esu kmu farmacijos studente, bet kol kas nesimokau, nes auginu vaikuti, grysiu i mokslus sausio men...


Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas studijuoja odontologija? brukstelkit i az. 4u.gif
Atsakyti
merginos gal turit kokia medziaga ar zinot nuorodu kur ieskot, reikia rasyt referata kraujotakos sistemos komplikacijos ir ju gydymas perioperaciniu laikotarpiu. aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2009 11 24, 18:32)
merginos gal turit kokia medziaga ar zinot nuorodu kur ieskot, reikia rasyt referata kraujotakos sistemos komplikacijos ir ju gydymas perioperaciniu laikotarpiu. aciu labai.


Google nepadeda? biggrin.gif
Šiaip tai priklauso nuo to, kokiam fakultetui, dalykui, kursui rašai. Vieniems medžiagą reiktų rinkti pačią naujausią, anglų/vokiečių kalba, versti ir t.t., kitam dalykui užtektų paprasčiausios literatūros lietuvių kalba. Aš tavo vietoje pradžioje internete bandyčiau ieškoti, universiteto bibliotekoje knygose kokiose 4u.gif
Ar greitai to referato reikia?
Atsakyti
Sveiki. Ar yra studenciu is medicinos fakulteto 6 kurso?
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif aš vėl pas Jus su klausimu : gal žinot ,kokia yra mokamų odontologijos studijų kaina KMU metams? niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 26 lapkričio 2009 - 22:04
QUOTE(Rupkė @ 2009 11 26, 12:16)
Sveiki. Ar yra studenciu is medicinos fakulteto 6 kurso?

labas,yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 26, 22:03)
Labas vakaras  4u.gif aš vėl pas Jus su klausimu : gal žinot ,kokia yra  mokamų odontologijos studijų kaina KMU metams? niekur nerandu  doh.gif


Na, jei tikrai internete niekur neradai, tai reik dekanate pasiklaust. Bent anksciau tau buvo 11.000/metus, dabar gal kazkiek pabrango/atpigo, negaliu 100% garantuoti.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2009 11 19, 20:51)
sveika prisijungus  4u.gif
Taip greit grisi? Kas Matuka priziures sad.gif?

na, teks gryzti, nes mokslu apleisti nenoriu...bet dar labai rimtai galvoju...nes matuko neturiu kur deti, pas nepazystamus palikti nesinori verysad.gif siaip jau nuo rugsejo i lopseli jis uzrasytas, bet va kaip puse metu daryt nezinau...dar savaite turiu pagalvoti
as pirmam kurse, tai kazkaip nieko tokio kad dar metelius praleisiu, bet jau norisi gryzti
Papildyta:
tiesa, kokius irankius odontologijoj naudojat???turiu kazkokiu namie, man teta pirko, nes galvojau kad ten istosiu g.gif
tai galvoju reiktu parduoti...
Atsakyti