Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

sveikutes smile.gif ,as sestakurse,del internaturos tai daug labai nieko nezinau,laukiu kol viena pazistama papasakos kas ir kaip,nes jai jau ji vyksta.kmu puslapy kur podiplomines studijos,yra surasytos vietos smile.gif
biski mokslai prispaude doh.gif ,pirmadieni issilaikem visuomenes sveikta ir prasidejo farme blink.gif doh.gif .tai truputi sunku isivaziuot,kai tiek laiko nereikejo mokytis lotuliukas.gif . jau du minusus turiu is testuku lotuliukas.gif .snd visi gavom minusus,o vakar net du gavo pliusiukus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 11 12, 12:44)
sveikutes smile.gif  ,as sestakurse,del internaturos tai daug labai nieko nezinau,laukiu kol viena pazistama papasakos kas ir kaip,nes jai jau ji vyksta.kmu puslapy kur podiplomines studijos,yra surasytos vietos  smile.gif
biski mokslai prispaude  doh.gif ,pirmadieni issilaikem visuomenes sveikta ir prasidejo farme  blink.gif  doh.gif  .tai truputi sunku isivaziuot,kai tiek laiko nereikejo mokytis  lotuliukas.gif  . jau du minusus turiu is testuku  lotuliukas.gif .snd visi gavom minusus,o vakar net du gavo pliusiukus  doh.gif  lotuliukas.gif


Per farmės ciklą yra ką paveikti doh.gif
---
Nuo kada tau prasidės internatūra?
Kokį jūs internatūros egzaminą laikysit? Ar klausimai tokie kaip mūsų, ar kažkas lengviau/sunkiau, įdomu ar jums keitė ką nors? unsure.gif

Pas mus Alytuj jau irgi yra šeštakursių internų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 09, 19:42)
Ačiū Jums už atsakymus  4u.gif 
Tikrai žinau,kad reikia labai aukštų balų , bet norėjau sužinoti tiksliau su kokiais balais maždaug įmanoma įstoti. Neseniai kalbėjau su KMU studente ir ji sakė ,kad beveik neįmanoma įstoti , jei neišlaikai visų egzaminų 100 %


Aš kaip tik šiemet kalbėjausi su pirmakursiais-antrakursiais, tai sakė užteko gaut~ 80- 85 is chem, lt ir biologijos. Tai gal ir nera taip neimanoma?
Siaip ar taip,neklausyk,tokiu gasdinimu. Mokykis,kiek gali ir tiek smile.gif

QUOTE(Finna @ 2009 11 11, 23:39)
Kur visos pradingot? surrender.gif
Selija, koks ciklas jums dabar?

Ėjau susitarti, kad noriu poliklinikoj atidirbti anksčiau (man priklauso 2mėn. pavasarį), bet pasirodo, kad nieko ten dirbti iš tikro nereikės (nebent nori) biggrin.gif , viskas ką reikės padaryti, tai tik susidaryti teorinį grafiką yahoo.gif
Kaip man patinka Alytus thumbup.gif


Man pulmonologija-imunologija-torakaline, tai po kardu man toks didziulis ramus poilsis bigsmile.gif
Tik tas laukimas ir trynimasis koridoriais jau atsibodo, ir ejimas nuo astuoniu,tam, kad parasytume keliu minuciu trukmes testa doh.gif

Nenori,finna, poliklinikoj padirbet? biggrin.gif
Gal kazkiek aiskiau pasidare del norimos specialybes,jau gal tvirtai zinai,i ka stosi?


Atsakyti
labas vakaras visoms. smile.gif
noriu paklausti probleminukiu. gal kuri turite 3 kurso profesines kompetencios modulio egzamino klausimus? nes per interneta neatidaro man. buciau labai dekimka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2009 11 12, 17:01)
Man pulmonologija-imunologija-torakaline, tai po kardu man toks didziulis ramus poilsis  bigsmile.gif
---
Nenori,finna, poliklinikoj padirbet?  biggrin.gif
---
Gal kazkiek aiskiau pasidare del norimos specialybes,jau gal tvirtai zinai,i ka stosi?


Pulmonologija-imunologija ir endokrinologija buvo lengviausi dalykai iš vidaus ligų ax.gif
---
Nenoriu schmoll.gif Teko pernai kelias dienas padirbėti, labai nuobodu ten doh.gif
---
Dabar tik dar neaiškiau pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau , kad isiterpiu i jusu pokalbius, gal galite patarti, kur parduoti farmacijos knygas anglu kalba, vyras nusipirko kai KMU studijavo, nes bendrose skelbimuose niekas jomis nesidomi.

gal kaip studijuojancios KMU zinote gal koks spec tinklapis yra.

dekoju is anksto ir sekmes savo studijose.
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2009 11 12, 21:50)
Sveikos, atsiprasau , kad isiterpiu i jusu pokalbius, gal galite patarti, kur parduoti farmacijos knygas anglu kalba, vyras nusipirko kai KMU studijavo, nes bendrose skelbimuose niekas jomis nesidomi.

gal kaip studijuojancios KMU zinote gal koks spec tinklapis yra.

dekoju is anksto ir sekmes savo studijose.


Sveika, bandykit KMU studentu forume:
http://www.kmusa.lt/...c.php?f=5&t=309
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 11 12, 17:39)
Per farmės ciklą yra ką paveikti  doh.gif
---
Nuo kada tau prasidės internatūra?
Kokį jūs internatūros egzaminą laikysit? Ar klausimai tokie kaip mūsų, ar kažkas lengviau/sunkiau, įdomu ar jums keitė ką nors? unsure.gif

Pas mus Alytuj jau irgi yra šeštakursių internų thumbup.gif

man tai internatura paciam gale,balandzio men thumbup.gif .o egzas tai bus tik praktikinis ,tos teorines dalies nebus. zodziu visi laikysim gale mokslo metu valstybini ir po savo atliktos internaturos ta praktikini.ir viskas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 11 13, 06:36)
man tai internatura paciam gale,balandzio men  thumbup.gif  .o egzas tai bus tik praktikinis ,tos teorines dalies nebus. zodziu visi laikysim gale mokslo metu valstybini ir po savo atliktos internaturos ta praktikini.ir viskas. ax.gif


O kai laikysit valstybinį, tada jau nebereikės laikyti praktikinio, tik teorija bus? g.gif
Nes mes kai laikėm valstybinį, reikėjo ir teoriją, ir praktiką laikyti unsure.gif
---
Kad nebus internatūros teorinio egzamino jums pasisekė smile.gif Aš tiek lapų prisišviečiau, prisispausdinau- maišas gavosi, kaip reikės viską perskaityti, neturiu supratimo blink.gif


---
saulyte84, sveikinimai didžiausi!!!! wub.gif 4u.gif
Papasakok kaip viskas praėjo, kaip laikotės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 11 13, 15:43)
O kai laikysit valstybinį, tada jau nebereikės laikyti praktikinio, tik teorija bus? g.gif
Nes mes kai laikėm valstybinį, reikėjo ir teoriją, ir praktiką laikyti unsure.gif
---
Kad nebus internatūros teorinio egzamino jums pasisekė smile.gif Aš tiek lapų prisišviečiau, prisispausdinau- maišas gavosi, kaip reikės viską perskaityti, neturiu supratimo blink.gif
---
saulyte84, sveikinimai didžiausi!!!! wub.gif  4u.gif
Papasakok kaip viskas praėjo, kaip laikotės smile.gif

kai laikysim valstybini tai bus tik teorija. o praktikinis uz internatura. del valstybinio tai dar nera pataisytu knyguciu mum.ispradziu zadejo rugsejo men kad bus,paskui spalio gale,o dabar zada po nauju metu blink.gif



SAULYTE84, thumbup.gif as ir prisidedu prie sveikinimu
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2009 11 13, 07:36)
man tai internatura paciam gale,balandzio men  thumbup.gif  .o egzas tai bus tik praktikinis ,tos teorines dalies nebus. zodziu visi laikysim gale mokslo metu valstybini ir po savo atliktos internaturos ta praktikini.ir viskas. ax.gif


Kaip jums pasiseke su egzu, kad nereiks laikyti teorinio
Papildyta:
QUOTE(Finna @ 2009 11 13, 14:43)

saulyte84, sveikinimai didžiausi!!!! wub.gif  4u.gif
Papasakok kaip viskas praėjo, kaip laikotės smile.gif


Dekui, Dekui

Viskas prasidejo ir praejo taip staigiai, jog tik neseniai suvokiau, kad turim mazyti stebukleli salia.
Siap tai gimdeme klinikose,su gydytoja kaip ir taremes, bet jos ta diena kns nebuvo, tad teko gimdyti su kita, bet viskas thumbup.gif thumbup.gif , prieziura tikrai nereali, visi taip greitai sureagavo, zodziu labaidziaugiuos kad pasirinkau klinikas.
Tik jau kaimaziukas salia buvo, jau palatoje, kas man nepatiko taiseseles - kiekviena ateina ir aiskina vis skirtingai kaip maitinti, kaip priziureti, kaiplaikyti, arba isvis nieko, oas tokia tipo viska jau ismananti mamyte viska taip ir zinau - gerai,kad vyras salia buvo, norspadejo. Dabar jau apsipratau ir viska darau savaip.
Siaubas, bet ten ramybes pamiegoti tai nera- vienauzeina siuksles isnesa, kita pampersus sunaudotus, trecia grindis plauna, ketvirta sienas valo, kaipkoks troleibusas doh.gif
Labai dziaugiames, kad suelisjau su mumis jau namuose, nors tos nemiegios naktys yra.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2009 11 13, 21:38)
Kaip jums pasiseke su egzu, kad nereiks laikyti teorinio
Papildyta:
Dekui, Dekui

Viskas prasidejo ir praejo taip staigiai, jog tik neseniai suvokiau, kad turim mazyti stebukleli salia.
Siap tai gimdeme klinikose,su gydytoja kaip ir taremes, bet jos ta diena kns nebuvo, tad teko gimdyti su kita, bet viskas  thumbup.gif  thumbup.gif , prieziura tikrai nereali, visi taip greitai sureagavo, zodziu labaidziaugiuos kad pasirinkau klinikas.
Tik jau kaimaziukas salia buvo, jau palatoje, kas man nepatiko taiseseles - kiekviena ateina ir aiskina vis skirtingai kaip maitinti, kaip priziureti, kaiplaikyti, arba isvis nieko, oas tokia tipo viska jau ismananti mamyte viska taip ir zinau - gerai,kad vyras salia buvo, norspadejo. Dabar jau apsipratau ir viska darau savaip.
Siaubas, bet ten ramybes pamiegoti tai nera- vienauzeina siuksles isnesa, kita pampersus sunaudotus, trecia grindis plauna, ketvirta sienas valo, kaipkoks troleibusas  doh.gif
Labai dziaugiames, kad suelisjau su mumis jau namuose, nors tos nemiegios naktys yra.. wub.gif


DIDELI SVEIKINIMAI! bukit sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti