Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(pupkis @ 2009 11 02, 19:30)
nezinau kodel, bet man tas www.lcs.lt neatsidaro...  g.gif baisiai ilgai krauna ir neuzkrauna. schmoll.gif
teismo medicina patiko visai, na galima buvo pora savaiciu atsipusti,  thumbup.gif  gathering.gif nes uzsiemimuose nieko gero nepapasakoja, ypatingai klinikineje pat anatoje. tik vat egzas buvo pirmadieni, o rezultatu dar nera nepaisant, kad egza sudare trys klausimai mad.gif gun_bandana.gif
kardai kolkas gerai, pirma savaite is vis liux buvo, vien tik paskaitos ir dar 5ienis laisvas thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Mane irgi piktumas imdavo, kai nesugebėdavo egzamino ištaisyti greitai biggrin.gif Ypač jei jį sudaro vos keli klausimai doh.gif
---
Pas ką kardus mokotės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2009 11 02, 20:30)
nezinau kodel, bet man tas www.lcs.lt neatsidaro...  g.gif baisiai ilgai krauna ir neuzkrauna. schmoll.gif
teismo medicina patiko visai, na galima buvo pora savaiciu atsipusti,  thumbup.gif  gathering.gif nes uzsiemimuose nieko gero nepapasakoja, ypatingai klinikineje pat anatoje. tik vat egzas buvo pirmadieni, o rezultatu dar nera nepaisant, kad egza sudare trys klausimai mad.gif gun_bandana.gif
kardai kolkas gerai, pirma savaite is vis liux buvo, vien tik paskaitos ir dar 5ienis laisvas thumbup.gif  drinks_cheers.gif



Pabandyk su google chrome, nes su mozilla neatidaro wink.gif
Aha man ir jei kuria diena nebuna paskaitų tai didžiausia šventė!
Aha mane irgi knisa kai ilgai taiso, bet va kardus tai jau sekančią dieną beveik visus pažymius žinojom,o po dviejų dienų ir galutinį, greitai jie ten sukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2009 11 03, 18:46)
Pabandyk su google chrome, nes su mozilla neatidaro wink.gif
Aha man ir jei kuria diena nebuna paskaitų tai didžiausia šventė!
Aha mane irgi knisa kai ilgai taiso, bet va kardus tai jau sekančią dieną beveik visus pažymius žinojom,o po dviejų dienų ir galutinį, greitai jie ten sukas smile.gif


Kad mums kas laisvų dienų duotų smile.gif Tai per psichus labai apsidžiaugsit, nes atsakymai tą pačią dieną. Mes 11val baigėm rašyti, o 14 val. jau žinojom pažymius. thumbup.gif
Atsakyti
Na,kaip kam einasi mokslai?
Kaip internės ir rezidentės gyvuoja?
As tai neblogai- truputį iškart kalėdinė nuotaika apėmė, gal jau greit ir tas geras ir atostogos ateis bigsmile.gif

Dar norėjau, paklaust,gal kas ką žino dėl rezidentūrų tiksliau?
Ar tikrai daugumai bus mokamos ir dar plius sodrą reiks išsimokėt? Aš maniau,kad čia tik tiems,kurie tik į mokamą įstoja(kaip visada ten kazkiek budavo), o dabar visokių kalbų girdžiu,kad vos ne visiems blink.gif ?
Gal jau kas aišku dėl dabartinių internų/šeštakursių rezidentūrų?
Grazaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif užsukau pas Jus , nes planuoju stoti į mediciną KMU ir noriu paklausti, kokiais balais išlaikėte mokyklos egzaminus, jei ne paslaptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2009 11 07, 11:27)
Kaip internės ir rezidentės gyvuoja?
As tai neblogai- truputį iškart kalėdinė nuotaika apėmė, gal jau greit ir tas geras ir atostogos ateis  bigsmile.gif
---
Dar norėjau, paklaust,gal kas ką žino dėl rezidentūrų tiksliau?
Ar tikrai daugumai bus mokamos ir dar plius sodrą reiks išsimokėt? Aš maniau,kad čia tik tiems,kurie tik į mokamą įstoja(kaip visada ten kazkiek budavo), o dabar visokių kalbų girdžiu,kad vos ne visiems  blink.gif ?
Gal jau kas aišku dėl dabartinių internų/šeštakursių rezidentūrų?
Grazaus savaitgalio  4u.gif


Ačiū ačiū, gyvuojam gerai ax.gif Mane jau irgi po truputį apima Kalėdinė nuotaika wub.gif
---
Dėl rezidentūrų dar niekas neaišku, laukiam pavasario unsure.gif Tada bent vietos paaiškės ir gal pagaliau bus aiški ta tvarka kaip su mokamom/nemokamom rezidentūrom bus, nes kalbų dabar sklando visokių- ir visos skirtingos doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 08, 01:12)
Labas vakaras  4u.gif  užsukau pas Jus , nes planuoju stoti į mediciną KMU ir noriu paklausti, kokiais balais išlaikėte mokyklos egzaminus, jei ne paslaptis  4u.gif


Sveika, egzaminus išlaikėm gerais balais biggrin.gif
Jei rimtai, tai tikslių skaičiukų nebeatsimenu, pamenu tik, kad laikiau valstybinius, ne mokyklinius. Kiekvienais metais konkursas, reikiamas balų skaičius- būna vis kitokie. Girdėjau, kad dabar norint įstoti į valstybės finansuojamą vietą, reikia gauti ypatingai aukštus balus, nes pastaruoju metu medicina patapo labai populiari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 08, 02:12)
Labas vakaras  4u.gif  užsukau pas Jus , nes planuoju stoti į mediciną KMU ir noriu paklausti, kokiais balais išlaikėte mokyklos egzaminus, jei ne paslaptis  4u.gif


Kiek žinau, paskutiniais metais konkursuose dalyvauja labai aukštais balais išlaikę egzaminus bei turintys gerus mokyklinius vidurkius. Konkursas irgi nebuvo mažas šiemet. http://www.kmu.lt/av...php?str_id=2958
Ech... kai aš stojau, dar buvo universiteto stojamieji egzaminai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 08, 02:12)
Labas vakaras  4u.gif  užsukau pas Jus , nes planuoju stoti į mediciną KMU ir noriu paklausti, kokiais balais išlaikėte mokyklos egzaminus, jei ne paslaptis  4u.gif


na pries 4 metus, kai stojau as, reikejo aukstu balu. Savo balais buvau patenkinta (maniau jie pakankami) ale vat neuzteko... doh.gif nepamenu tiksliai rezultatu savo, zinau, kad buvo kazkur 80 - 90 blush2.gif Deja, bet teko laime bandyti pakartotiniame stojime. Ir dziaugiuosi - pasiseke biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 08, 03:12)
Labas vakaras  4u.gif  užsukau pas Jus , nes planuoju stoti į mediciną KMU ir noriu paklausti, kokiais balais išlaikėte mokyklos egzaminus, jei ne paslaptis  4u.gif


sveikute,

na tikrai sunku klausima uzdavei hihihi.gif . Pries 5m stodama valstybinio turejau 86 proc ir istojau ties viduriu i dvf. Metiniai nebuvo blogi 9-10 ax.gif . O kad auga konkursas tai girdejau ir as smile.gif . Na bet dar turi laiko, pasimokysi ir istosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Jums už atsakymus 4u.gif
Tikrai žinau,kad reikia labai aukštų balų , bet norėjau sužinoti tiksliau su kokiais balais maždaug įmanoma įstoti. Neseniai kalbėjau su KMU studente ir ji sakė ,kad beveik neįmanoma įstoti , jei neišlaikai visų egzaminų 100 %
Atsakyti
QUOTE(Wyšnia @ 2009 11 09, 18:42)
Ačiū Jums už atsakymus  4u.gif 
Tikrai žinau,kad reikia labai aukštų balų , bet norėjau sužinoti tiksliau su kokiais balais maždaug įmanoma įstoti. Neseniai kalbėjau su KMU studente ir ji sakė ,kad beveik neįmanoma įstoti , jei neišlaikai visų egzaminų 100 %


Ir aš girdėjau, kad dabar norint įstoti į nemokamą vietą, reikia netoli 100% gauti unsure.gif
Atsakyti
Kur visos pradingot? surrender.gif


Selija, koks ciklas jums dabar?


Gal čia yra šeštakursių g.gif Kažin kaip jums internatūra sekasi, žinau, kad jau prasidėjo kai kuriems smile.gif


---
Ėjau susitarti, kad noriu poliklinikoj atidirbti anksčiau (man priklauso 2mėn. pavasarį), bet pasirodo, kad nieko ten dirbti iš tikro nereikės (nebent nori) biggrin.gif , viskas ką reikės padaryti, tai tik susidaryti teorinį grafiką yahoo.gif
Kaip man patinka Alytus thumbup.gif
Atsakyti