Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

As jau irgi gryzau po atostogu,mazius pradejo eiti i darzeli, va trecia diena ir su asarytem smile.gif gal jau suprato kad mama palieka
Atsakyti
Labas, linkejimai is Bostono.
Vis dar adaptuojuosi cia, dar ir nuomones neturiu tvirtos patinka cia man ar ne :-)
Merginos mano (ypac vyresne) labai stresavo, sian pirma diena kai normaliai jauciasi...
Linkejimai visoms, laukiu sicia, galbut kada susitiksime :-)
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 17, 18:47)
As jau irgi gryzau po atostogu,mazius pradejo eiti i darzeli, va trecia diena ir su asarytem smile.gif gal jau suprato kad mama palieka

Sveika pargrįžus 4u.gif Apsipras mažiukas su laiku, kantrybės.

QUOTE(virstep @ 2010 09 17, 18:53)
Labas, linkejimai is Bostono.
Vis dar adaptuojuosi cia, dar ir nuomones neturiu tvirtos patinka cia man ar ne :-)
Merginos mano (ypac vyresne) labai stresavo, sian pirma diena kai normaliai jauciasi...
Linkejimai visoms, laukiu sicia, galbut kada susitiksime :-)

Sveika sveika 4u.gif Na, tai kur tiksliai gyvenat? Apsipras merginos, svarbiausia, kad visa šeima kartu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Selma*: 17 rugsėjo 2010 - 19:13
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 17, 18:47)
As jau irgi gryzau po atostogu,mazius pradejo eiti i darzeli, va trecia diena ir su asarytem smile.gif gal jau suprato kad mama palieka



Va, pagaliau vel musu daugeja bigsmile.gif sunku maziukui, vargsiukas unsure.gif bet apsipras, viskas bus gerai, dauguma tai praeina.. nors paciai kaip teks mazyle i darzeli vesti, neisivaizduoju, paciai sunku bus, bet dar daug laiko rolleyes.gif

QUOTE(virstep @ 2010 09 17, 18:53)
Labas, linkejimai is Bostono.
Vis dar adaptuojuosi cia, dar ir nuomones neturiu tvirtos patinka cia man ar ne :-)
Merginos mano (ypac vyresne) labai stresavo, sian pirma diena kai normaliai jauciasi...
Linkejimai visoms, laukiu sicia, galbut kada susitiksime :-)


Sveika atsikrauscius i Bostona 4u.gif apsiprasi ir patiks, o tuoj ir suvaziuos cia musu daugiau, bus visai linksma thumbup.gif va tik vaikuciam sunkiausia su tais vietu keitimais.. tikiuosi, kad nebeteks daugiau tokiu stresu patirti ir isikursit ilgam cia, to ir linkiu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 10:24)
Ačiū 4u.gif  Ruošiuos, puošiuos nail.gif Jau visi kartu ir išskrisim thumbup.gif



wub.gif wub.gif wub.gif net is tavo posto jauciasi linksmumas wub.gif wub.gif wub.gif skaiciuoji dienas turbut ar kalendoriu braukai.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 17, 20:59)
wub.gif  wub.gif  wub.gif net is tavo posto jauciasi linksmumas  wub.gif  wub.gif  wub.gif skaiciuoji dienas turbut ar kalendoriu braukai..  biggrin.gif

Kur čia linksma nebūsiu ax.gif Skaičiuoju dienas, jau nedaug beliko skaičiuoti, tik 10 dienelių rolleyes.gif Tik va sloga prikibo doh.gif Sušalau vakar besigražindama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 21:17)
Kur čia linksma nebūsiu ax.gif  Skaičiuoju dienas, jau nedaug beliko skaičiuoti, tik 10 dienelių rolleyes.gif  Tik va sloga prikibo doh.gif Sušalau vakar besigražindama unsure.gif


Va va, tas persalimas ir musu seimynos neaplenke, bet labiausiai kliuvo MB, vaiksto su sloga, kosti sausai, nu bet jau geryn viskas smile.gif mes su dukryte atsipirkom lengvute lengvute sloga smile.gif del saves tai nepergyvenau, o vat del mazosios, jau taip bijojau, kad neprasidetu rimciau kas, bet, atrodo, jau ir sloga dingsta smile.gif tai linkiu tau daug sveikatytes 4u.gif gydykis, dar laiko yra tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 17, 22:26)
Va va, tas persalimas ir musu seimynos neaplenke, bet labiausiai kliuvo MB, vaiksto su sloga, kosti sausai, nu bet jau geryn viskas  smile.gif mes su dukryte atsipirkom lengvute lengvute sloga smile.gif del saves tai nepergyvenau, o vat del mazosios, jau taip bijojau, kad neprasidetu rimciau kas, bet, atrodo, jau ir sloga dingsta smile.gif tai linkiu tau daug sveikatytes  4u.gif  gydykis, dar laiko yra  tongue.gif  biggrin.gif

Ai, kad visi aplink snargliuojasi biggrin.gif Matyt nuo tokių oro permainų viskas..
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 17, 22:40)
Ai, kad visi aplink snargliuojasi biggrin.gif  Matyt nuo tokių oro permainų viskas..


aha, orai pas mus siemet labai neprognozuojami unsure.gif

uztat mes visi vaziuojam ryt i Druskininkus trim dienom pailseti, pasimasazinti biski ir prasiblaskyti smile.gif seniai jau norejau taip, o ir mazajai idomiau bus aplinka pakeisti, grynu oru pakvepuoti, ten daug svariau nei didmiesciuose smile.gif tai va, pasigyriau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 18, 10:44)
aha, orai pas mus siemet labai neprognozuojami  unsure.gif

uztat mes visi vaziuojam ryt i Druskininkus trim dienom pailseti, pasimasazinti biski ir prasiblaskyti  smile.gif seniai jau norejau taip, o ir mazajai idomiau bus aplinka pakeisti, grynu oru pakvepuoti, ten daug svariau nei didmiesciuose smile.gif tai va, pasigyriau  tongue.gif

Labai faina thumbup.gif Gerai pailsėkit 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ikisau ir as savo nosi i jusu temute biggrin.gif Gal neisvarysit biggrin.gif Gyvenu ne Bostone, bet daznai atvaziuojam...o gyvenam Skegness biggrin.gif

Jurga, as savo mazylio susilaukiau Bostono ligonineje.Tiesa, man buvo planinis cezaris, bet viskas buvo liuks.Labai sauni gydytoja dare operacija, o ir visos akuseres ir seseles buvo nuostabios thumbup.gif Tik atskiros vienvietes palatos laisvos nebuvo pirma diena, bet po to jau ir nebenorejau, nes gerai buvo ir keturvieteje biggrin.gif

Smagu jums, kad jusu tiek daug suvaziuosit, susipazinsit...As visiskai nesutinku lietuvaiciu su vaikuciais savo miestelyje.
Atsakyti
Sveikos, na pas man miestely atrodo lietuvaiciu vaiksto labai daug ir su maziais, bet kaskaip jau man nedrasu ju kalbint
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 18, 13:08)
Sveikos, na pas man miestely atrodo lietuvaiciu vaiksto labai daug ir su maziais, bet kaskaip jau man nedrasu ju kalbint

As tai uzkalbinciau biggrin.gif , kad tik kas atsirastu...labai jau liudna vieniems...
Papildyta:
Vaziuojam i Bostona lietuviskos duonytes ir kokios silkes pirkti biggrin.gif
Atsakyti