Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

virstep Na ir pripasakojai bigsmile.gif Svarbu tai, kad viskas tik į gerą pusę. Man iki išvykimo liko mėnesiukas su pusele, laukiu nesulaukiu.. O tau išvis jau greitai thumbup.gif Maniškis ryt eina apžiūrėti buto, bus matyt ar ims ar ne. Šiaip nesušalom, šiandien labai graži diena nusimato, reikės išbėgti į lauką išlydėti vasaros smile.gif
Atsakyti
Tuojau begsiu pietu ir savo "pedkelnem" ismeginsiu tavo oru prognoze :-)
(Ryte i darba atejau raufdonom kaip gandras kojom, galbut db jau ir smagiau bus) :-D
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Laba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
P.S. Nusprendziau, kad oras ne toks jau ir blogas. Taciau visai ne vasariskas, o toks rudeninis rudeninis... Tik lapu tetruksta spalvotu ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virstep @ 2010 08 31, 11:37)
Tuojau begsiu pietu ir savo "pedkelnem" ismeginsiu tavo oru prognoze :-)
(Ryte i darba atejau raufdonom kaip gandras kojom, galbut db jau ir smagiau bus) :-D

Mes su maže išmėginom prognozę, super pasibuvom lauke thumbup.gif

QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 31, 12:00)
Labas rytas 4u.gif

Sveikutė 4u.gif
Atsakyti
Virstep, kokia jūsų gatvė? Viena tavo mergytė mokyklinukė jau bigsmile.gif O kita į darželį leisi ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Selma*: 31 rugpjūčio 2010 - 12:58
Nezinau Selma, tiesa sakant ka darysime... Pradzioje mazosios niekur neleisiu, dar pabusiu tiesiog mama ir zmona :-D
Apsiuostysiu, pasiklausinesiu kaip kas - tada galvosiu...
O vyresniajai merginai musiskais standartais dar anksti i mokykla eiti, ten, itariu kad teks. Bet gaila man jos, oi kaip gaila... Ji gi dar visai maziuke rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Papildyta:
Gatves mintinai nemoku blush2.gif blush2.gif blush2.gif
(Sarmata, eik tu sau ) Jei susirasiu tuojau ir papildysiu...
Atsakyti
Mes irgi ka tik is lauko, parejom pietu pogulio, ryt i Londona penktad i Lt thumbup.gif kai grysim zygiuosim i darzeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virstep @ 2010 08 31, 15:04)
Nezinau Selma, tiesa sakant ka darysime... Pradzioje  mazosios niekur neleisiu, dar pabusiu tiesiog mama ir zmona :-D
Apsiuostysiu, pasiklausinesiu kaip kas - tada galvosiu...
O vyresniajai merginai musiskais standartais dar anksti i mokykla eiti, ten, itariu kad teks. Bet gaila man jos, oi kaip gaila... Ji gi dar visai maziuke  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
Gatves mintinai nemoku  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
(Sarmata, eik tu sau ) Jei susirasiu tuojau ir papildysiu...

UK vaikai nuo 4 metų pradeda mokslus, mažučiai visai.. Na jei surasi gatvę parašyk, jei ne, tai nieko tokio mirksiukas.gif

QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 31, 16:21)
Mes irgi ka tik is lauko, parejom pietu pogulio, ryt i Londona penktad i Lt thumbup.gif  kai grysim zygiuosim i darzeli smile.gif

Tai jūs grįžtat į LT ar kaip?
Atsakyti
Ne mes tik B vaika parskraidinam i mokslus Lt, dar aplamai daug reikaliuku yra, be to man paskutinis skrydis, nes nebeleis niekas tuoj nestuke.gif Dar i Lt visam grysti nezinau kada galesim
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 31, 16:53)
Ne mes tik B vaika parskraidinam i mokslus Lt, dar aplamai daug reikaliuku yra, be to man paskutinis skrydis, nes nebeleis niekas tuoj nestuke.gif  Dar i Lt visam grysti nezinau kada galesim

Aišku. Sveikinu su nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 08 31, 17:16)
Aišku. Sveikinu su  nestuke.gif  4u.gif

Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti