Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

Sveikos, gyvenu Spaldinge netoli Bostono, gal kam teko ka girdeti apie gimdymus Bostono ligoninej blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 08 22, 13:56)
Kur prapuolusios visos? g.gif


as prapuoliau, nes MB atostogose buvo, tai nebuvo kada prie kompo sedeti smile.gif

QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 25, 20:47)
Sveikos, gyvenu Spaldinge netoli Bostono, gal kam teko ka girdeti apie gimdymus Bostono ligoninej blush2.gif  smile.gif


Sveika 4u.gif

man teko girdeti, MB sesuo gimde Bostono ligonineje, atsiliepimai patys paciausi thumbup.gif jokiu nusiskundimu, prieziura labai gera, na, ji nenusivyle smile.gif aisku su kuo lyginti, mes dalinomes gimdymo "kokybe" LT ir UK, tai skirtumas didziulis doh.gif
Atsakyti
Aiskutis, as ir pirma gimdziau Lt, o va antra jau teks Bostone, tai kaskaip labai bijau
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 26, 00:03)
Aiskutis, as ir pirma gimdziau Lt, o va antra jau teks Bostone, tai kaskaip labai bijau


gimdykla bus vienviete, dusas, tualetas kartu, palata irgi vienviete, prieziura 10 kartu geresne nei LT, epidurini siulys patys, jei matys kad reikia, praus po kiekvienos apziuros ir t.t. Bent jau taip man pasakojo wink.gif o apie jokius susitarimus ar kysius ne kalbos negalibuti smile.gif nemanau, kad reiketu bijoti, jie gimdyves gerbia, nesvarbu, kad ir emigrante wink.gif
Atsakyti
Aciu labai, truputeli paguodei, epiduro tikiuos nereikes kaip ir su pirmu, nes as ir taip be skausmu pagimdziau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 27, 13:12)
Aciu labai, truputeli paguodei, epiduro tikiuos nereikes kaip ir su pirmu, nes as ir taip be skausmu pagimdziau smile.gif


tikiuosi viskas praeis sklandziai, lengvai ir greitai wink.gif
Atsakyti
Aciu, gaila ner cia tokiu sauniu mamyciu smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus Jurga 251 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 08 28, 18:31)
Aciu, gaila ner cia tokiu sauniu mamyciu smile.gif


Kur nera? UK? Spaldinge? smile.gif Taigi mes (bent as ir Selma) greit atvyksim, tiesa, i Bostona, bet tai netoli, galesim susipazint ax.gif Juk tam cia ir esam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 08 28, 21:07)
Kur nera? UK? Spaldinge?  smile.gif Taigi mes (bent as ir Selma) greit atvyksim, tiesa, i Bostona, bet tai netoli, galesim susipazint  ax.gif Juk tam cia ir esam  4u.gif

Tikra teisybė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu, smile.gif
na jo Bostonas cia netoli
Atsakyti
Sveikos,

Pakavimosi-kraustymosi-ejimo is darbo rupesciai totaliai suede visa mano laisvalaiki. Nebeturejau laiko (o kartais jau ir upo) net sicia aprasyti rupesteliu ir dziaugsmu.

Taigi, klausete kaip MB surado busta - tiesiog rado skelbima ant parduotuves duru :-).Nuomosimes is fizinio asmens. Vieno kambario butukas, taciau be jokiu "nepageidajamu inamiu" thumbup.gif

O siaip tai nervu apturejau baisingai daug:
1-velavo mano mergyciu pasai;
2- kadangi gyvenu Zarasuose, tai buvo DIDZIULE beda surasti lagaminus (Galbut ir nepatikesite, bet cia ju tiesiog NERA doh.gif );
3-liko nepilnos 2 savaites iki totalaus gyvenimo pasikeitimo... (To jau gana, galvos skausmui)

O kaip Jums einasi?
Kas naujo, kas gero? Ar nesusalote?
Atsakyti