Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

O ta tavo 'zaluma' greit isvaikyt galima, jei yra gera kompanija 4u.gif ten nera tokios gamtos kaip LT, bet yra parkas, taip pat su vyru atradome pakankamai ramia vietele prie upes, pievele zalia, kokiai iskylelei visai tinka smile.gif yra ir musu pazistami vieni ten isvyke, bet irgi nepasakyciau, kad labai jau pageidautina kompanija unsure.gif

kaip bebutu, isvyksite ten anksciau, gal man teks ekskursijos prasyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 07 20, 12:21)
O ta tavo 'zaluma' greit isvaikyt galima, jei yra gera kompanija  4u.gif ten nera tokios gamtos kaip LT, bet yra parkas, taip pat su vyru atradome pakankamai ramia vietele prie upes, pievele zalia, kokiai iskylelei visai tinka smile.gif yra ir musu pazistami vieni ten isvyke, bet irgi nepasakyciau, kad labai jau pageidautina kompanija  unsure.gif

kaip bebutu, isvyksite ten anksciau, gal man teks ekskursijos prasyt  tongue.gif

Bandysiu tą, kaip sakai "žalumą" vaikyti biggrin.gif O dėl ekskursijos drinks_cheers.gif O kaip tau su anglų kalba?
Atsakyti
Anglu tai kalbu laisvai, nors gal bus pradzioj sunkoka, nenaudojau jos jau keleta metu smile.gif man sunkiausia suprasti anglu akcenta, taciau ir prie to priprasti imanoma smile.gif o tau kaip kalba?
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 07 20, 12:27)
Anglu tai kalbu laisvai, nors gal bus pradzioj sunkoka, nenaudojau jos jau keleta metu smile.gif man sunkiausia suprasti anglu akcenta, taciau ir prie to priprasti imanoma smile.gif o tau kaip kalba?

Pagrindus turiu, susirašyti galiu be problemų, pakalbėti irgi daug maž, bet lavintis dar yra kur blush2.gif Tobulėjimui ribų nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai tuomet problemu nekils, bunant tarp angliskai kalbanciu nori nenori ismoksi wink.gif

noriu apsiteirauti dar smile.gif kokio amziaus dukryte turi ir ar planuoji dirbti iskart ar kuri laika tiesiog apsiprasti? As tai kol kas esu motinystes atostogose, tai iki kitu metu neplanuoju dirbti, o ir dukra dar per maza i darzeli nors ten priima ir nuo 6 men smile.gif tai su vyru apkalbejom, kad pradzioj kabinsis jis, pinigeliu susitaupe turim, jei uztruks, nenubiednesim kaip sakant smile.gif o as tuo tarpu mastau apie kokius nors profesinius kursus bostono koledze, metus tetrunka, vakarais, o tas popieriukas daug daugiau reiskia, nei koks lietuvos diplomas smile.gif
Atsakyti
Dukrytei dabar 1m9mėn. Aš pati dirbti neplanuoju. Gal kažką susigalvosiu namuose daryti. O dėl mokslų, tai labai šauniai sugalvojai thumbup.gif
Atsakyti
Vat butent, UK palanki salis tuo, kad vyro algos pilnai uztenka pilnaverciam gyvenimui smile.gif o ir uz vaika pasalpa mokama iki jam sueis 18 metu, jei nors vienas seimos narys dirba ir tikrai ne tokia apgailetina, kaip LT smile.gif planai del mokslu tai grazus, aisku, bet ziuresiu kaip viskas eisis, pirmiau reikia issilaikyti anglu kalba kaip atvykeliams, o tada tik atsiveria naujos galimybes thumbup.gif o ka galvoji namuose susigalvoti? namu seimininke ar kazka moki, is ko ir kapeika galima isspausti? smile.gif
Atsakyti
Dėl pilnaverčio gyvenimo UK sutinka, LT ne ta šalis, kur žmogus jaučiasi pilnavertis, o gaila.. Namuose galima prižiūrėti kokį vaikiuką ar du bigsmile.gif O šiaip turiu labai didelį norą kepti tortus ax.gif Tik dar nenoriu labai reikštis, nes nežinau ar viskas pavyks taip kaip aš planuoju blush2.gif
Atsakyti
Planai irgi grazus o ir gali pavykti, ypac atradus klientu rata wink.gif na, ateis laikas ir viskas isaiskes, as irgi labai netrypcioju, gyvenimas parodys smile.gif bet, manau, svarbiausia yra geri ketinimai ir didelis noras, tuomet viskas pavyks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 07 20, 13:12)
Planai irgi grazus o ir gali pavykti, ypac atradus klientu rata wink.gif na, ateis laikas ir viskas isaiskes, as irgi labai netrypcioju, gyvenimas parodys smile.gif bet, manau, svarbiausia yra geri ketinimai ir didelis noras, tuomet viskas pavyks  thumbup.gif

Noro turiu ir labai daug bigsmile.gif Tikiu, kad viskas bus gerai ax.gif O kokių gyvūnėlių turite?
Atsakyti
Mes auginame dvi kates smile.gif gal ne visiem tai suprantama, bet jos mums seimos nariai, o dvi tam, kad liudna nebutu ir issiduktu tarpusavy, ko pasekoje maziau nepageidaujamu isdaigu namuose biggrin.gif o ir dukrytei smagiau smile.gif vaikosi, dziaugiasi smile.gif minusas vienintelis, kad namus siurbliuoti reikia maziausiai kas antra diena, bet tai nebeda, kai ipranti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 07 20, 16:44)
Mes auginame dvi kates smile.gif gal ne visiem tai suprantama, bet jos mums seimos nariai, o dvi tam, kad liudna nebutu ir issiduktu tarpusavy, ko pasekoje maziau nepageidaujamu isdaigu namuose  biggrin.gif o ir dukrytei smagiau smile.gif vaikosi, dziaugiasi smile.gif minusas vienintelis, kad namus siurbliuoti reikia maziausiai kas antra diena, bet tai nebeda, kai ipranti smile.gif

Šaunu, aš puikiai suprantu, kad gyvūnai yra šeimos nariai 4u.gif Labai džiugu, kad keliausite kartu su jais.
Atsakyti