Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

Labas Mamytės.

Aš esu jauna mergina ir mes su vaikinu norėtume atvykti į Bostoną padirbėti 3 mėnesiams. Dabar pradėjome ieškoti darbo, tačiau agentūromis nepasitikime.
Gal yra galinčių mums padėti ir priimti porai dienų pas save kol susirasime būstą ir darbą. O galbūt yra galinčių padėti tai padaryti.
Labai reiktų Jūsų pagalbos. Neliktume skolingi )
Atsakyti

Labutis,as esu is Bostono,gyvenu jau 3metus,galim susipazinti 4u.gif
Papildyta:
Labutis Agnyte,as jau kajp 3metus Anglijoje,Bostone,zinau ne vienacagentura kur yra darbu,ir ne vienam zmoguj esu padejus...as galeciau tau padieti...tik su pragyvendimu biski bus sunkoka
,bet manau viska galima nuspresti...kada planuojat vaziuoti?kajp su Anglu kalba?
Atsakyti
sveikos, as itam forume dar nauja, bet butu faina susipazinti pabendrauti:) ar dar yra cia nariu bendraujanciu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arijan @ 2013 04 16, 21:13)
sveikos, as itam forume dar nauja, bet butu faina susipazinti pabendrauti:) ar dar yra cia nariu bendraujanciu? 4u.gif





negi nera nei vienos mamos is bostono??????????????
Atsakyti
Sveikos mamytes, priimkit i savo draugija smile.gif bet ispeju bus lavina klausymu biggrin.gif
kovo pradzioj zadu pas jus atvykti smile.gif noriu draugauti ir patarimu ir butu tiesiog idealu sutikti mamytes turincias mano mazylio bendraamzius 4u.gif
Atsakyti