Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

Labas rytas, kodel pas jus taip tylu 4u.gif
Atsakyti
Labas, mano numeris 07506040552
Laukiama ziniu :-) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mes jau Bostone. Kelione praejo labai puikiai thumbup.gif Tik va apgavo mus su kambario nuoma doh.gif Dabar laikinai esame pas pazistamus.. Na, bet viskas susitvarkys smile.gif Kol kas dar niekur nebuvom, nevaikstinejome. Siandien eisim pasivaikscioti i centra.
Atsakyti
Sveikutes, gal zinot kur galima pasidaryti graziu nuotrauku, na fotosesija ax.gif
Atsakyti
Sveikutes! Ech pagaliau radau bent vienur kur kalbasi Bostone gyvenancios moterys smile.gif Siaip as dar neesu mamyte, bet jau planuojam ir tikiuosi greitu metu kas nors bus smile.gif. Bostone gyvenu jau daugiau nei 2 metai, dirbu pradineje mokykloje, bet daug draugiu kazkaip nesusiradusi...Delto labai daznai pasiilgstu Lietuveles. Butu labai malonu, su kuo nors susipazinti smile.gif Lauksiu atsakymu. Siaip mielai galite parasyti ir email i.andriusaityte@gmail.com.
Lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Bet labai jau cia kas senai rase g.gif
Atsakyti
Labas visom busimoms ir esamoms mamytem smile.gif Sveikinu su Sv.Kuciom ir Sv.Kaledom,linkiu ramybes ir laimes 4u.gif newyear.gif
Rasau noredama gauti patarimus ir atsakymus unsure.gif
Gyvenu vienerius metus Prancuzijoje,su vyru ir dukryte ir siuo metu esu nescia 15 savaiteliu ax.gif Man labai labai nepatinka cia gyventi schmoll.gif ir as noreciau isvykti gyventi i UK,galvoju apie Bostona...Tik nezinau nuo ko pradeti g.gif kadangi giminiu ar pazistamu neturiu Anglijoje...Kokius dokumenus reikia darytis?Kokia situacija su darbais? Kiek mazdaug kainuoja issinuomuoti nedideli 2 kambariu butuka?
Is anksto dekui uz informacija
Atsakyti
Sveikutes, perskaiciau visa jusu temele, nes taip pat gyvenu netoli bostono, beje radau ir viena zmoguti is Spaldingo ax.gif , as irgi is ten biggrin.gif .Esu cia jau apie puse meteliu bet taip jau nuobodu,gal susibendrausim ax.gif
Atsakyti
As irgi is Spaldingo 4u.gif
Atsakyti
Sveikute,zinau kad tu is Spaldingo skaiciau temele, o kurioj vietoj gyveni?
Atsakyti
vis uzbegu paziuret ,kaip sita temele laikos....ar nepagausejo mamyciu burys....ir vis ,va,nusiviliu, verysad.gif ,na niekaip nesuprantu,kodel bostono mamytes tokios neaktyvios,negi bendravimo netruksta?!juk cia ju tieeeeeeeeeeek daug....daugiau nei bet kuriam kitam panasaus dydzio mieste anglijoj...ech,na pradrasekit,mamkos,susibekim,gi linksmiau bus... ax.gif p.s.beje,laukiuosi antro vaikelio,esu 15 sav,tai taip noretusi surast pilvinukiu netoli manes.....auuuuuuuuu rolleyes.gif junkites,mergaites 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti