Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

Sveikutės 4u.gif

QUOTE(Agira @ 2010 09 28, 20:53)
Selma tai vyru dziaugiasi  wub.gif  suprantama  biggrin.gif o kur kitos?  g.gif

Džiaugiuosi ir neatsidžiaugiu.. ax.gif wub.gif Kai vyras namie atrodo, jog tie metai taip greit prabėgo biggrin.gif
Atsakyti
Selma, tai greitai ir prabego, o svarbiausia, kad jau nebereiks daugiau issiskirt wub.gif persalimus su dukryte spejot issigydyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 29, 14:44)
Selma, tai greitai ir prabego, o svarbiausia, kad jau nebereiks daugiau issiskirt  wub.gif persalimus su dukryte spejot issigydyt? smile.gif

Daugiau jokio gyvenimo atskirai thumbup.gif wub.gif Spėjom, sveikos kaip ridikėliai thumbup.gif O kaip tavo šeimyna? Ar sveiki jau?
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 29, 14:56)
Daugiau jokio gyvenimo atskirai thumbup.gif  wub.gif  Spėjom, sveikos kaip ridikėliai thumbup.gif  O kaip tavo šeimyna? Ar sveiki jau?


Nu saunuoles 4u.gif mes irgi jau pasveikom, pas mane dar sioks toks kosulys liko, bet jau nebeerzina tiek smile.gif o mazoji atlaike ir neapsikrete nuo musu thumbup.gif taigi, irgi visi sveiki smile.gif

o jus kur uk gyvensit? Nama koki nuomosites ar buta? Kiek kambariu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agira: 29 rugsėjo 2010 - 21:08
Sveikutes 4u.gif

Mano mazylis taip pat jau pasveiko thumbup.gif Sloga tesesi 7 dienas kaip ir priklauso biggrin.gif doh.gif Gerai tik, kad labai lengva forma, tik viena bemiege naktis, o daugiau tai tik uzsikisusi nosyte truputi...

Selma, kokie pirmi ispudziai apie Bostona? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2010 09 30, 00:39)
Sveikutes 4u.gif

Mano mazylis taip pat jau pasveiko thumbup.gif Sloga tesesi 7 dienas kaip ir priklauso biggrin.gif  doh.gif Gerai tik, kad labai lengva forma, tik viena bemiege naktis, o daugiau tai tik uzsikisusi nosyte truputi...

Selma, kokie pirmi ispudziai apie Bostona? biggrin.gif



Sveikinimai pasveikus 4u.gif

O Selma tai dar ne Bostone, cia tik jos B grizo i LT ir dabar jau vesis visa seimyna su savim i UK bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 10 02, 20:15)

O Selma tai dar ne Bostone, cia tik jos B grizo i LT ir dabar jau vesis visa seimyna su savim i UK  bigsmile.gif  biggrin.gif

doh.gif
Jau susimaisiau kuri ir kada vaziuojat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 29, 22:06)
o jus kur uk gyvensit? Nama koki nuomosites ar buta? Kiek kambariu?  smile.gif

Sveikos, nuomosimės didelį kambarį name, kuriame gyvena kiti žmonės, laikinai, kol susirasim kažką geresnio..
Atsakyti
Sveikutes, gal jau kazkas atvaziavot iki Bostono? Verkiant reikia kompanijos :-)
Turiu kaimyne latve, labai sauni, bet kalbos barjeras uzmusa nora bendrauti artimiau. Siaip rusiskai suprantu puikiai, bet kalbeti sunku labai.
Atsakyti
Gaila kad as Spaldinge
O yra pas jus kokiu parduotuviu vaikuciam,na kad rubeliai pigiau butu ax.gif blush2.gif peacocs ir t.t.centre zinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virstep @ 2010 10 12, 14:37)
Sveikutes, gal jau kazkas atvaziavot iki Bostono? Verkiant reikia kompanijos :-)
Turiu kaimyne latve, labai sauni, bet kalbos barjeras uzmusa nora bendrauti artimiau. Siaip rusiskai suprantu puikiai, bet kalbeti sunku labai.

Sveika, parašyk man savo nr į a.ž Rytoj jau busiu Bostone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 10 13, 13:20)
Sveika, parašyk man savo nr į a.ž Rytoj jau busiu Bostone ax.gif


Kaip tau gerai, greit laikas praleke 4u.gif linkiu gero skrydzio ir minksto nusileidimo smile.gif butinai pranesk kaip sekasi kurtis wink.gif
Atsakyti