Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

QUOTE(*Selma* @ 2010 09 19, 19:18)
Bandysiu ieškoti smile.gif
Sveika prisijungus 4u.gif  Ką veiki Bostone?

oj,sorry,mergaites,nemoku naudotis dar visais atsakymais ir citavimais,reika laiko blush2.gif ,bet tikiuosi istobuleti greitu laiku rolleyes.gif ,,isduosiu paslapti,as cia ta agiros giminaite(vyro sesuo),kuria ji paminedavo zinutese... esu bendraujantis zmogus,labai gaila,kad nezinojau apie jusu skyreli anksciau...atsimenu,pries kelis metus ieskojau mamyciu is bostono supermamose,bet atsimusiau i siena tada verysad.gif ,o dabar ziuriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveika prisijungusi, bostoniete 4u.gif

Gretos dideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2010 09 19, 13:14)
As dirbu daugiau buhalterini darbuka.Bet kai reikia tai tvarkau ir kitokius dokumentus, ir popieriukus...Va toks tas mano darbukas biggrin.gif


Oi fainas darbas thumbup.gif as irgi esu buhaltere, tai su popieriais irgi draugauju biggrin.gif jei man kas nors panasaus pasitaikytu, butu idealu ax.gif



Niu va, grizom mes is masaziniu atostogu, pailsejom, pasibastem, grizau su sloga ir skaudancia gerkle biggrin.gif nu bet vistiek buvo super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bostoniete @ 2010 09 19, 21:31)
oj,sorry,mergaites,nemoku naudotis dar visais atsakymais ir citavimais,reika laiko  blush2.gif ,bet tikiuosi istobuleti greitu laiku  rolleyes.gif ,,isduosiu paslapti,as cia ta agiros giminaite(vyro sesuo),kuria ji paminedavo zinutese... esu bendraujantis zmogus,labai gaila,kad nezinojau apie jusu skyreli anksciau...atsimenu,pries kelis metus ieskojau mamyciu is bostono supermamose,bet atsimusiau i siena tada  verysad.gif ,o dabar ziuriu  drinks_cheers.gif


sveika 4u.gif o kam taip greit issidavei? bigsmile.gif buciau paspeliojus biggrin.gif

bet kokiu atveju sveika prisijungus 4u.gif

kaip mokslo metai prasidejo? ar patinka Danieliukui mokykloj?
Atsakyti
bostoniete 4u.gif

QUOTE(Agira @ 2010 09 22, 15:26)
Oi fainas darbas  thumbup.gif as irgi esu buhaltere, tai su popieriais irgi draugauju biggrin.gif jei man kas nors panasaus pasitaikytu,  butu idealu  ax.gif
Niu va, grizom mes is masaziniu atostogu, pailsejom, pasibastem, grizau su sloga ir skaudancia gerkle  biggrin.gif nu bet vistiek buvo super  thumbup.gif

Smagu, kad fainai pasibuvot. Mes su mažiuke abi vis dar gydomės peršalimą.. Jau greit pirmadienis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Martinukas nuo vakar sloguoja, beveik nemiegojau visa nakti doh.gif

Visiems ligoniukams 4u.gif Sveikatytes!!!

Agira, smagu, kad sauniai pailsejot ir pasilepinot thumbup.gif
Simtas metu jokiu atostogu neturejau...
Atsakyti
Sveikutes, gal zinot pas jus mieste kur yra kokios parduotuves, kad galeciau nusipirkt nesciosios kelnes kokias,tai senosios nebepatinka ax.gif
Atsakyti
Kiek cia daug persalusiu.. verysad.gif sveikit 4u.gif maniske bent jau kol kas laikosi stipriai, MB jau persirgo, dabar as atkritau.. bijau apkresti.. tikiuosi laikysis taip ir toliau smile.gif

Selma
, sveikit abi kuo greiciau 4u.gif laikas tiksi wub.gif

Alisa, uzjauciu 4u.gif nera nieko baisiau, kai vaikiukas serga, linkiu stiprybes ir greiciau pasveikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 22, 13:26)
Oi fainas darbas  thumbup.gif as irgi esu buhaltere, tai su popieriais irgi draugauju biggrin.gif jei man kas nors panasaus pasitaikytu,  butu idealu  ax.gif
Niu va, grizom mes is masaziniu atostogu, pailsejom, pasibastem, grizau su sloga ir skaudancia gerkle  biggrin.gif nu bet vistiek buvo super  thumbup.gif
Papildyta:
sveika  4u.gif o kam taip greit issidavei?  bigsmile.gif buciau paspeliojus  biggrin.gif

bet kokiu atveju sveika prisijungus  4u.gif

kaip mokslo metai prasidejo? ar patinka Danieliukui mokykloj?

LABAS,MANO INTERNETAS BUVO UZLUZES PORAI DIENU,JAU KAI SUSIRUOSEM SKAMBINTI I BT,TAI SAVAIME IR ATSIGAVO lotuliukas.gif NA,VA PRASIDEJO MOKSLO METAI,TAIP....DAR TIK ANTRA SAVAITE,BET JAU MANO MAZASIS VYRAS SPEJO PASIZYMETI unsure.gif ,SIANDIEN BUVAU ISKVIESTA MOKYTOJU IR ATKLAUSIAU LITANIJA,KAD JIS KAZKAM VALGYKLOJ PARODES LIEZUVI.... blush2.gif ,VOS IS GEDOS NENUMIRIAU...IS KITOS PUSES,MAN PASIRODE,KAD JIE PERGAUG REIKALAUJA IS TOKIU VISCIUKU....JUK JIE DAR TIK 4-MECIAI....NORS JIE LABAI AKCENTUOJA,KAD JU MOKYKLA KATALIKISKA IR VISOKIU TOKIU DALYKU schmoll.gif BEJE,JEI KAM IDOMU,AR AKTUALU,SITA MOKYKLA PAGAL VISUS ATSILIEPIMUS IR REPORTUS YRA PIRMOJ VIETOJ(CIA IS GEROS PUSES),VADINASI ST.MARY`S...
Papildyta:
[quote=Jurga 251,2010 09 22, 14:30]
Sveikutes, gal zinot pas jus mieste kur yra kokios parduotuves, kad galeciau nusipirkt nesciosios kelnes kokias,tai senosios nebepatinka ax.gif
[/quottikrai maciau,kad nestukems dzzinsu yra "peacock"e bei "matalan"e mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, as siandien prasikamavau visa nakty su gerkle
Atsakyti
QUOTE(bostoniete @ 2010 09 22, 22:29)
DAR TIK ANTRA SAVAITE,BET JAU MANO MAZASIS VYRAS SPEJO PASIZYMETI  unsure.gif ,SIANDIEN BUVAU ISKVIESTA MOKYTOJU IR ATKLAUSIAU LITANIJA,KAD JIS KAZKAM VALGYKLOJ PARODES LIEZUVI....  blush2.gif ,VOS IS GEDOS NENUMIRIAU...IS KITOS PUSES,MAN PASIRODE,KAD JIE PERGAUG REIKALAUJA IS TOKIU VISCIUKU....JUK JIE DAR TIK 4-MECIAI....NORS  JIE LABAI AKCENTUOJA,KAD JU MOKYKLA KATALIKISKA IR VISOKIU TOKIU DALYKU  schmoll.gif


nu va doh.gif nieko, dar tik pradzia, pripras prie tvarkos, manau smile.gif

QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 23, 10:50)
Labas rytas, as siandien prasikamavau visa nakty su gerkle


vargsiuke dar viena, sveikatos ir tau 4u.gif man jau siandien daug geriau, tik dar sloga liko, bet ir ta nebesmarki smile.gif
Atsakyti
kodel cia taip tylu 4u.gif
Atsakyti
ir tikrai, kur dingo visos? smile.gif

Selma tai vyru dziaugiasi wub.gif suprantama biggrin.gif o kur kitos? g.gif
Atsakyti