Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

alisa stebuklu salyje, sveika įkišus nosį 4u.gif Na, tai negi visai nėra jokių lietuvių pas jus? Tai ką veiki Skegness?
Atsakyti
Na man draugiu netruksta, yra kelios, be to sesuo gyvena su manim Tik kad va visos kai dirbancios labai retai matomems
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 18, 16:51)
Na man draugiu netruksta, yra kelios, be to sesuo gyvena su manim Tik kad va visos kai dirbancios labai retai matomems

Na tai nėra taip ir liūdna tada smile.gif

Norėjau paklausti svetur gyvenančių. Kaip susidraugavote su bulvėmis?
Atsakyti
Sveika, alisa, neisvarysim, junkis prie musu 4u.gif

Skegness fainas kurortinis miestelis, anksciau, kai gyvenom Bostone, tai labai daznai ten vaziuodavom, taii turgu, tai prie juros, tai siaip papramogaut, pavaikstinet smile.gif manau ir dabar nebus kitaip, tad sveciu tikrai sulauksi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai bulves perkam maisais, geriausia tai raudonos, tada ir cepelinai ir kugelis iseina, nors baltos irgi visai nieko biski skystesnes gal smile.gif o is parduotuviu tai man nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 18, 22:36)
Mes tai bulves perkam maisais, geriausia tai raudonos, tada ir cepelinai ir kugelis iseina, nors baltos irgi visai nieko biski skystesnes gal smile.gif o is parduotuviu tai man nepatinka

O lietuviškų įmanoma gauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 18, 14:22)
alisa stebuklu salyje, sveika įkišus nosį 4u.gif Na, tai negi visai nėra jokių lietuvių pas jus? Tai ką veiki Skegness?

Aciu uz silta priemima biggrin.gif
Na nesutinku as tu lietuviu nors tu ka biggrin.gif Aplinkiniuose kaimuose tikrai yra, bet be vaikuciu, o paciam miestelyje tai tik lenkiu pilna su vaikuciais.Zaidimu aikstelese vien angliukai...zadu vesti savo mazyli i zaidimu grupe, gal ten ka sutiksim biggrin.gif O siaip tai as dirbu from home taip sakant, tai veikti yra ka.O mano pipiras dar labai aktyvus ir judrus berniokas, tai neliudna...

Mb kaip tik dabar kerta keptas angliskas bulves. biggrin.gif Man tai jos praktiskai visos tinka.O lietuvisku tai gausit is Lt atsivezti biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Agira @ 2010 09 18, 15:10)
manau ir dabar nebus kitaip, tad sveciu tikrai sulauksi  ax.gif  biggrin.gif

thumbup.gif Liuks! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2010 09 18, 23:33)
Aciu uz silta priemima biggrin.gif
Na nesutinku as tu lietuviu nors tu ka biggrin.gif Aplinkiniuose kaimuose tikrai yra, bet be vaikuciu, o paciam miestelyje tai tik lenkiu pilna su vaikuciais.Zaidimu aikstelese vien angliukai...zadu vesti savo mazyli i zaidimu grupe, gal ten ka sutiksim biggrin.gif O siaip tai as dirbu from home taip sakant, tai veikti yra ka.O mano pipiras dar labai aktyvus ir judrus berniokas, tai neliudna...



Aha, jau ko ko, bet lenku ten privise ant kiekvieno kampo doh.gif jau kartais atrodo, kad ne anglijoj, o lenkojoj esam doh.gif

o ka butent dirbi is namu, kokio pobudzio, jei ne paslaptis ax.gif man labai idomu, nes galvoju pati ieskotis darbo arba pusdieniui arba namuose, tai idomu kokie ten darbai, is pirmu lupu isgirdus blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2010 09 18, 23:17)
O lietuviškų įmanoma gauti? g.gif

Labas rytas, del lietuvisku net nezinau nebent lt parduotuvelese
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2010 09 19, 08:10)

o ka butent dirbi is namu, kokio pobudzio,

As dirbu daugiau buhalterini darbuka.Bet kai reikia tai tvarkau ir kitokius dokumentus, ir popieriukus...Va toks tas mano darbukas biggrin.gif
Atsakyti
labukas na va ir as jungiuos prie jusu blush2.gif ,pasirinkau netgi toki nick`a ,kad paliudyciau savo istikimybe ir nuolankuma siam mazam,bet jaukiam(beje,jau galeciau tarti,gimtam,miesteliui) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2010 09 19, 10:26)
Labas rytas, del lietuvisku net nezinau nebent lt parduotuvelese

Bandysiu ieškoti smile.gif

QUOTE(bostoniete @ 2010 09 19, 21:13)
labukas na va ir as jungiuos prie jusu  blush2.gif  ,pasirinkau netgi toki nick`a ,kad paliudyciau savo istikimybe ir nuolankuma siam mazam,bet jaukiam(beje,jau galeciau tarti,gimtam,miesteliui)  4u.gif

Sveika prisijungus 4u.gif Ką veiki Bostone?
Atsakyti