Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra Mamyčių Bostone-UK?

Sveikutės, kaip jums sekasi gyvenimas užsienyje?Ar esate čia su visa šeima?Pabendraujam 4u.gif Per paiešką neradau tokios temelės, tikiuosi nesikartoju blush2.gif
Atsakyti
Pabandyk paieskoti Ivairiu saliu mamu pokalbiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat vat nerandu doh.gif arba tokios temos nėra, o jei yra, tai greitai atskubės kokia mamytė iš tos temelės ir pasakys, kad yra bigsmile.gif
Atsakyti
Tai negi nėra nei vienos mamytės ar dar ne mamytės iš Bostono? g.gif
Atsakyti
sveiki.as gyvenu bostone jau 8men
Atsakyti
Sveika, labai jau mazutis tas Bostonas, manau, sunkoka bus rasti mamyciu. As pati ten gyvenau kuri laika, bet jau keletas metu kai isvaziavau is ten.
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2010 02 14, 15:44)
Sveika,  labai jau mazutis tas Bostonas, manau, sunkoka bus rasti mamyciu. As pati ten gyvenau kuri laika, bet jau keletas metu kai isvaziavau is ten.

Mazutis, bet lietuviu tai labai daug gyvena.Ir mamyciu su vaikuciais daug yra, tik cia nebendrauja smile.gif
Mes i Lt parduotuves i Bostona vazinejam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alisa stebuklu salyje @ 2010 02 14, 20:34)
Mazutis, bet lietuviu tai labai daug gyvena.Ir mamyciu su vaikuciais daug yra, tik cia nebendrauja smile.gif
Mes i Lt parduotuves i Bostona vazinejam smile.gif



Taip lietuviu labai daug 4u.gif As tada vaiko neturejau ir bendravau tik su jaunimu be vaiku, todel man taip atrodo, kad ten mamu su vaikais net nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduke08 @ 2010 02 13, 18:42)
sveiki.as gyvenu bostone jau 8men

Labas 4u.gif Ir kaip sekasi? Ar daug pažįstamų turite? Planuojam ir mes išvykti pas vyrą, būtų smagu susipažinti su mamytėmis ax.gif
Atsakyti
Nu zinokit man patinka tik kad lb liudna vienai nieko nepazystu su leliukais.kada atvaziuosit?
Atsakyti
Pamaniau, kad Boston, USA bendraminciu ieskot... Galvoju, nieko sau mamytes pasikele, mazutis miestelis Bostonas joms . smile.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(vaiduke08 @ 2010 03 14, 02:37)
Nu zinokit man patinka tik kad lb liudna vienai nieko nepazystu su leliukais.kada atvaziuosit?



Kaip tai nepazysti??? blink.gif tavo namuose gyvena mama su leliuku( t.y.as...) dar trys busimos mamytes laukiasi, irgi jas pazysti... tongue.gif biskeli apsimelavai... 4u.gif
Atsakyti