Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
ir aš ir vyras važinėjam dizeliuku smile.gif
pigiai atsieina net greitai važinėjant su automatu drinks_cheers.gif
o kaip viena mamytė klausė, kokia mašina pigiau važiuot, tai 100% visos mašinos mažiau valgo dizelio (apie -1,5 litro/100km), jei aišku variklių turys tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
Naudoju bioetanolį E85
Biokurą E85 sudaro 85 proc. etanolio, gaunamo iš žemės ūkio produkcijos, likusius 15 proc. – bešvinis 95-oktanų benzinas. Bioetanolis yra itin ekologiškas variklių kuras, nes jį naudojant išskiriama 80 proc. mažiau anglies dvideginio, t.y. šiltnamio efektą sukeliančių dujų, negu naudojant įprastinį naftos pagrindu gaminamą kurą. Bioetanoliui gaminti naudojamos grūdinės kultūros sugeria anglies dvideginį iš oro ir taip yra sumažinama šių dujų koncentracija atmosferoje.
Atsakyti
as dyzeli, vyras benzina mirksiukas.gif
Atsakyti
Dyzeliuka,tiek as,tiek vyras biggrin.gif
Atsakyti
pilu benzina:) bet ne is koloneles gaunu truputi pigaiu blush2.gif
Atsakyti
benzina ax.gif
Atsakyti
tiek mano seima,tiek as ir MB vazinejame benzinas-dujos. Asmeniskai as,jei vazineciau tik benzinu,tai ta pati menesi i bankrota nueiciau biggrin.gif planuoju rudeni pirkti kita masina,tai dabar kyla dvejones,gal dyzeli imti? g.gif ar pigiau man iseitu juo vazineti nei tarkim dujos?p.s. dyzelio pigiau gauti neturiu is kur g.gif
Atsakyti
pati savo mašiniuko neturiu, bet visos mašinos, su kuriomis dažniau tenka važiuoti, tiek draugo, tiek tėvų, yra dyzeliai smile.gif
Atsakyti
Benzinas bigsmile.gif
Atsakyti
dezelinas thumbup.gif
Atsakyti
Na, aš su benzinu važinėju, o maniškis dyzelinu smile.gif
Visą laiką pyliausi iš Lukoil'o, Statoil'o, bet kai taip kainos kyla, tai jau esu užsisakiusi Baltarusiško, iš Lukoil'o.. ax.gif Žiūrėsim kas bus biggrin.gif
Maniškis visą gyvenimą baltarusišką pilasi, tai ir pigiau, ir nieks negenda smile.gif

QUOTE(Thea! @ 2010 03 26, 15:03)
tiek mano seima,tiek as ir MB vazinejame benzinas-dujos. Asmeniskai as,jei vazineciau tik benzinu,tai ta pati menesi i bankrota nueiciau biggrin.gif  planuoju rudeni pirkti kita masina,tai dabar  kyla dvejones,gal dyzeli imti? g.gif  ar pigiau man iseitu juo vazineti nei tarkim dujos?p.s. dyzelio pigiau gauti neturiu is kur g.gif


Vat kaip tik dažniau negu dažnai pagalvojam apie mano mašinos pardavimą ir pirkmą dyzelio. Nes maniškis nuvažiuotų Baltarusijon, užpyltų dyzelio ir ramu būtų, o dabar iešokis, aiškinkis koks benzas.. doh.gif O pigesnių degalų pilna visur, tik reikia pasidomėt, vyras turi žinot smile.gif
Atsakyti
kol turejau dyzeli,manem,maziau problemu su benzinine,kai vazinejom su benzinu,jau galvojom,kad dyzelis geriau.kol galiausiai nusipirkom dyzeli vel.manau,daug kas priklauso nuo automobilio.as dabar savo dyzeliuko i nieka nekeisciau thumbup.gif
Atsakyti