Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(lelelyte @ 2009 12 09, 23:07)
o mes i visiskai nauja masina (po apkatkes) isidejom dujine iranga. Po 4 metu (arba 200 000 km) pakeitem varikli smile.gif Dabar ka tik vel padarem naujam varikliui apkatke  lotuliukas.gif


Teisingas požiūris:) Dedu + smile.gif
Atsakyti
O mano masiniukas vaziuoja dyzeliu rolleyes.gif
Atsakyti
dyzeliną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 12 18, 23:52)
dyzeliną  blush2.gif
o kodel geda? ax.gif
Atsakyti
as tai benzinuka pilu 95
Atsakyti
benzina
Atsakyti
Beje, patarimas. Kartais yra labai sveika pilantiems 95 benziną jį pamaišyti su 98. Nebijokite pabrangimo - 98 kainuoja vos 5 ct brangiau, o tai yra vos 1,2 proc. Beje modernūs varilkliai adaptuojasi prie geresnio kuro ir todėl gali kažkiek sumažėti sąnaudos (1-2 proc), todėl tas ant to išeina. Užtat kažkiek prasivalo ir pagyvėja variklis, lengviau vedasi ir geriau traukia.
Pats važinėju tik ant 98 smile.gif
Atsakyti
rekomenduojamas mano automobiliui - 98, tik toki ir pilu..
Atsakyti
QUOTE(VanilinisDangus.lt @ 2010 01 16, 14:37)
rekomenduojamas mano automobiliui - 98, tik toki ir pilu..


Butent.Ir reikia pilti butent ta,kuri rekomenduoja gamintojas,nes butent tam rekomenduojamam ir pritaikytas variklis,o ipylus aukstesnio nei reikia oktaninio skaiciaus benzo geriau tikrai nebus,tuo labiau,kad,pvz.,98 nebus geresnis uz 95,jei variklis pritaikytas darbui su 95-u,nu nebent placebo efektas.Priesingu atveju kodel gi nesipylus aviacinio? Isivaizduokit,kaip tada pagyvetu variklis... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 01 16, 15:41)
kodel gi nesipylus aviacinio? Isivaizduokit,kaip tada pagyvetu variklis... hihihi.gif



thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš važinėju benzinu.
Atsakyti
95 eco benzinas ir dujos biggrin.gif
sako po to kai panaudoji eco benzina, uzsikimsa filtriukas? blink.gif nes isvalo baka? gal kam taip buvo?
Atsakyti
Atsikratėm dujinės, perėjom ant dyzelio ax.gif
Žiūrėsim kaip seksis rolleyes.gif kol kas nesame turėję dyzelinės mašinos, susigundėm pabandyti blush2.gif
Atsakyti