Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O as turiu dizeli3.2 litro. tongue.gif Kadangi tai dzipas tai ir pasirinkau dizeli.. Nepasakyciau kad jis ekonomiskas,bet su benzu i bankrota iseiciau. dizelio mieste koki 12-14 ryja tokia masina,o benzo kaip minimum 18 litru...
Tureciau kruva pinigu-pirkciau benza,bet dabar ziuriu kad ekonomiskiau butu. Pries tai turejau benzina. Mieste valgydavo apie 18 litru.. Atsibodo dideles sumas palikineti degalinese bigsmile.gif nusipirkau dizeli. I degalines uzsuku reciau. cool.gif
Atsakyti
Uz trecia varianta balsavau ,jauciasi skirtumas piniginej,kai pilu benza ir dujas smile.gif
Atsakyti
Dabar vazineju masinyte ,kuri valgo tik dyzelina biggrin.gif
Atsakyti
Pilu 95 benziną, lekioju su 1.8l audi 80...nu gan pavalganti mašinytė... biggrin.gif
Atsakyti
Naudoju 95 benzina.
Atsakyti
Dyzelina smile.gif
Atsakyti

Naudoju 95 benzina.

Atsakyti
stai mano masiniukas..

user posted image

neseniai nusipirkau, šviežiai įmontuota dujinė įranga, ir čiki piki viskas.... jau 5 metai kaip važinėju tik automobiliais, varomais dujomis, ir esu labai patenkinta.. Reikia tiesiog gerai prižiūrėti dujinę įrangą, ir nebus jokių bėdų net žiemą... Kurdavosi man be problemų net kai būdavo -25 C temperatūra... thumbup.gif Ir visada pasisakysiu tik už dujinę įrangą, nes ji pigiausia.. Dyzelis gal ir neblogai, bet automatiškai automobilio išlaikymas brangesnis, nes reikai prieš žiemą atitinkamai pasiruošti, visokios ten pakaitinimo žvakės, generatoriai, akumuliatoriai ir t.t... O dar jei šalčiai dideli, tai pradeda dyzeliukas drumstis (jei lievą perki), pradeda kuro filtrai kištis, vienu žodžiu ilga litanija.... O vat su dujikėm skrendi sau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytexxl @ 2009 12 08, 11:38)
stai mano masiniukas..

user posted image

neseniai nusipirkau, šviežiai įmontuota dujinė įranga, ir čiki piki viskas.... jau 5 metai kaip važinėju tik automobiliais, varomais dujomis, ir esu labai patenkinta.. Reikia tiesiog gerai prižiūrėti dujinę įrangą, ir nebus jokių bėdų net žiemą... Kurdavosi man be problemų net kai būdavo -25 C temperatūra...  thumbup.gif  Ir visada pasisakysiu tik už dujinę įrangą, nes ji pigiausia.. Dyzelis gal ir neblogai, bet automatiškai automobilio išlaikymas brangesnis, nes reikai prieš žiemą atitinkamai pasiruošti, visokios ten pakaitinimo žvakės, generatoriai, akumuliatoriai ir t.t... O dar jei šalčiai dideli, tai pradeda dyzeliukas drumstis (jei lievą perki), pradeda kuro filtrai kištis, vienu žodžiu ilga litanija.... O vat su dujikėm skrendi sau...  mirksiukas.gif


Na,as su dzipu atvaziaves i degaline pirktis duju nekaip jausciausi.. Beto dujiniu yrangu kurios gerai veikia labai daug. Tai tas pagedes,tai tas.. Kazkada nusipirkau bemsa su dujom.. doh.gif Nebenoriu. Na bet kiekvienas renkasi savaip. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2009 12 09, 14:48)
Na,as su dzipu atvaziaves i degaline pirktis duju nekaip jausciausi..  Beto dujiniu yrangu kurios gerai veikia labai daug. Tai tas pagedes,tai tas..  Kazkada nusipirkau bemsa su dujom..  doh.gif  Nebenoriu.  Na bet kiekvienas renkasi savaip. mirksiukas.gif


O kas čia per nepilnavertiškumo kompleksas piltis dujas į DŽIPĄ? Tvarkinga, prižiūrima dujų įranga tarnauja ilgai.
Atsakyti
o mes i visiskai nauja masina (po apkatkes) isidejom dujine iranga. Po 4 metu (arba 200 000 km) pakeitem varikli smile.gif Dabar ka tik vel padarem naujam varikliui apkatke lotuliukas.gif
Atsakyti
95 benzas doh.gif
Atsakyti