Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
seniau vazinejau vien su benzu blink.gif ir buvau laba patenkinta, po to isejo taip, kad gavau pigiau dyzeliuka, ir likau labai suzaveta 4u.gif smile.gif dabar pirkau masiniuka, tai ziurejau tik dyzeliuka: kuras zymiai pigiau, ne taip gesta, labai puikiai traukia (nes kadangi mazesnes kuro sanaudos, gali sau leisti stipresni varikliuka) ir vien pliusai smile.gif biski gal ant laisvu pavibruoja, bet irgi neblogai kaip merginai lotuliukas.gif tik dyzeliukus pirkit mergaites, puiku, saunu ir tt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazytiaaa @ 2009 11 09, 19:28)
seniau vazinejau vien su benzu  blink.gif  ir buvau laba patenkinta, po to isejo taip, kad gavau pigiau dyzeliuka, ir likau labai suzaveta  4u.gif  smile.gif dabar pirkau masiniuka, tai ziurejau tik dyzeliuka: kuras zymiai pigiau, ne taip gesta, labai puikiai traukia (nes kadangi mazesnes kuro sanaudos, gali sau leisti stipresni varikliuka) ir vien pliusai smile.gif biski gal ant laisvu pavibruoja, bet irgi neblogai kaip merginai  lotuliukas.gif tik dyzeliukus pirkit mergaites, puiku, saunu ir tt  4u.gif
O kaip del triuksmo salone? ax.gif
Atsakyti
Anksčiau važinėjau benzinu, o dabar benzinu - dujom ir labai patenkinta ne tik dėl taupumo, bet ir kai kuriose situacijose. Kartą ji ne iš šio ne iš to, neužsivedė benzinu (užsikuria benzinu, paskiau persijungia ant dujų), tai perjungiau ant dujų ir nuriedėjau savo keliais. Kita situacija - trūko benzino šlangelė ir ištekėjo benzinas (dar ir nesavam mieste), tai vėl gi dujos išgelbėjo thumbup.gif Na ir šiaip, būna neprisiruoši užsipilti kuro, bet labai nesijaudinu, nes pasibaigus vienam, yra kitas (nors aišku nesveika tiek reduktoriui, tiek siurbliui...) na bet čia l. retai. Tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazytiaaa @ 2009 11 09, 20:28)
tik dyzeliukus pirkit mergaites, puiku, saunu ir tt  4u.gif


O as kaip tik atvirksciai galeciau pasakyti-daugiau jokiu dyzeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Benzino ne toks kaprizingas motoras(dyzelis nemegsta aukstu apsuku ir smagiu "pagainiojimu",ir isvis su juo problemu daugiau),geresne trauka (greiciau iseina aplenkti,greitesnis isibegejimas),maziau gedimu ir gerokai pigesnis remontas,o kadangi megstu verzlu vaziavima-dyzelis ne man,atsizegnojau ko gero visam laikui doh.gif lotuliukas.gif
Taigi kiekvienam savo,kiekvienas renkasi masina pagal savo charakteri ir pomegius smile.gif
Beje,masinas lyginau tu paciu metu ir to paties galingumo smile.gif
Atsakyti
Aš dyzeliuką vairuoju. Man tai thumbup.gif Labai mažos kuro sąnaudos ax.gif
Atsakyti
Naudoju benzina. Butu galima isideti dujas, bet kokybiska iranga kainuoja tiek pat, kiek ir vaziuojanti masina biggrin.gif
Atsakyti
As tai tik benzina turejus ir dabar su benzinu vaziuoju. Nu negaliu as pakesti to dyzelio garso nors tu ka..Neseniai pirkau masiniuka tai i dyzeli net neziurejau, vyras irgi pirkosi nauja - tik dyzelio norejo. nu man dyzeliukai tai kaip mazi traktoriukai biggrin.gif tik nesupykit, cia tik mano nuomone o gal ir yda 4u.gif
Atsakyti
Tvarkingas variklis,net ir dyzelis,jokiu nemaloniu garsu paprastai neskleidzia smile.gif
Atsakyti
tik benzinas tongue.gif
Atsakyti
Aš tik benziną naudoju, o vyras su dyzeline važinėja ir abu džiaugiamės savomis.
Atsakyti
tik benzinas ir labai thumbup.gif

ar pastebejot koks kvapas ismetamas sudegusio dyzelinio kuro, nauju automobiliu, kiek zinau, tai ypatingai kenkia sveikatai unsure.gif
Atsakyti
Benzinas, bet zymiai pigiau butu dujos g.gif
Atsakyti