Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
tik benzas ax.gif
Atsakyti
Darbinis mašiniukas-dyzelis, asmeninis benzinas-dujos.... ir tikrai patenkinta abiejais mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuosava-tik benzinas,darbe-dyzelis, arba dar kartais dujos (pastaruju nemegstu,bijau as ju blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 09, 14:53)
Aš ir vairuoju dyzeliuką  rolleyes.gif Prieš tai turėjau benzininę su dujom, skirtumas aikivaizdus, dyzeliukas žymiai geriau traukia ir šiaip, pigiau  mirksiukas.gif

Teko vairuoti visus tris variantus, bet dazniausiai dyzelis, nes jo kaina zemiausia. Bet velgi - dyzeliniu varikliu remontas, detales brangesnes, nei benzininiu, bet jau kiek man teko susidurti. g.gif o masinos trauka nepriklauso nuo kuro rusies, o nuo variklio turio, kilovatu skaiciaus, nuo to, ar yra turbina.
Atsakyti
QUOTE(Antklode @ 2009 10 08, 22:14)
A dar siais  laikais kazkas naudoja "zalia" dyzelina lengvosioms masinoms?!!!  blink.gif  lotuliukas.gif

Aisku, kad naudoja biggrin.gif Pas mane bendzinas
Atsakyti
tik benzinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 09, 14:53)
Prieš tai turėjau benzininę su dujom, skirtumas aikivaizdus, dyzeliukas žymiai geriau traukia ir šiaip, pigiau  mirksiukas.gif

Visiškai netiesa, jei lygintum vienodo galingumo mašinas, tai benzinas bėgėjasi greičiau.
Atsakyti
Dabar benziną. 4u.gif
Atsakyti
Kol kas dauguma benzina ax.gif
Naudojate tik benzina? [ 18 ] [38.30%]
Naudojate tik dyzelina? [ 17 ] [36.17%]
Naudojate benzina/dujas? [ 12 ] [25.53%]
Atsakyti
Benzinas. O mano pazistami beveik visi ant dyzeliu, sako pigiau g.gif
Atsakyti
swiki kal kas noretu?yra kokie 300l benzino parwesto is rusijos,kokybe tikrai neprastesne uz musiski...galima pirkti mazesneis kiekais 1l=3lt smile.gif
Atsakyti
Važinėjau visais trim variantais, apsistojau prie dyzelio.
Atsakyti