Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias kuro rūšis naudojate

Apklausa: Jus (185 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 10 05, 21:16)
Nezinau kiek jus vazinejat,bet butu idomu suzinoti kam iseia pigiau vazineti g.gif


Nelabai ką galiu pasakyt, nes aš dažniausiai maluosi po miestą tai maniškė ryja 10l dujų 100 km (šiaip daugoka), o MB važinėja didesniais atstumais, šiaip džiausgiasi kad mažai srebia, o kiek tai nepaklausiau g.gif

QUOTE(Antklode @ 2009 10 08, 22:14)
A dar siais  laikais kazkas naudoja "zalia" dyzelina lengvosioms masinoms?!!!  blink.gif  lotuliukas.gif

ūkininkai ir jiems prijaučiantys taip 4u.gif , o kam piltis brangesnį jei galima pigiau važinėt
Atsakyti
maniske dizeline ax.gif
Atsakyti
Aš ir vairuoju dyzeliuką rolleyes.gif Prieš tai turėjau benzininę su dujom, skirtumas aikivaizdus, dyzeliukas žymiai geriau traukia ir šiaip, pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miix @ 2009 10 05, 17:34)
Pas mus abi varomos benzinu bigsmile.gif
Esu prijaucianti nuomonei, kad dujos - skirtos maistui gaminti, dyzelinas - traktoriams ir sunkiasvorems, o benzinas - lengvosioms masinoms drinks_cheers.gif

Pritariu sitai nuomonei,taip pat benzinu smile.gif
Atsakyti
su benzu, aisku su dujom butu ekonomiskiau, bet ai, gerai ir benzas smile.gif
Atsakyti
Vazineju dyzeliuku
Atsakyti
pas mane benzas-dujos.
Atsakyti
as vazineju tik su benzinu ax.gif
Atsakyti
Dazniausiai vazineju dyzelinu Renault Safrane,bet kartais tenka ir su benzinu pavaziuoti senuke Mazda 323 .
Atsakyti
Benzinas, nes dyzelinas baisiai teplioja viska biggrin.gif
Atsakyti
benzinas/dujos
Atsakyti
Suo metu vazineju su dyzeliuku, seip kelciau visas ketures galunes uz benzina, na o duvos kolkas teko tik nusivilti verysad.gif
Atsakyti