Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Srove Labai grazus mielas siltas tortas 4u.gif Man grazios sokoladines rozes, eck kokios jos skanios bigsmile.gif

Cipciuknepaprastai grazi puokste ant toto, rozes tai grazesniu neesu maciusi, isduokit paslapti kaip tokias padaryti, man niekaip nesigauna issiskleidusios, tik pumpure moku jas susukt blush2.gif Cia daryta po viena ziedlapi atskirai ar su 5 ziedlapiu formele?

Aciu visoms z mano baiboku ivertinima, pirma kart lipdziau bijojau, kad nesigaus, bet uzsakovai labai liko patenkinti tortuku, sake sper tokia salta diena, keliantis nuotaika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 15 spalio 2009 - 22:08
Srove, Cipciuk thumbup.gif wub.gif


Sakykit, ar ganasas lengvai susiplaka g.gif Plaku plaku, o anas man vis tiek atrodo ne kaip schmoll.gif itariu, kad dzibai nesilaikytu. Ar dar plakti toliau, ar saldyti toliau ar ka daryti g.gif
Atsakyti
Atskirai po 1 lapelį ...paprasti apvalūs lapukai , tik aš jos visos iš karto nedarau schmoll.gif , kai pusė padžiūna tada apatinius prilipinu , kitaip nesilaiko , per sunkūs ....o darosi taip pat kaip ir šokoladinės ...tik lapeliai į abu šonus palenkti ....ir ankščiau darydavau vidurį pimpiliuką , o dabar tik lapuką susuku ir viskas .

Ai pamiršau...jie 2 dydžių , iki pusės vieno , toliau didesni , nesmarkiai , vos vos .


Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 15, 23:13)
Atskirai po 1 lapelį ...paprasti apvalūs lapukai , tik aš jos visos iš karto nedarau  schmoll.gif , kai pusė padžiūna tada apatinius prilipinu , kitaip nesilaiko , per sunkūs ....o darosi taip pat kaip ir šokoladinės ...tik lapeliai į abu šonus palenkti ....ir ankščiau darydavau vidurį pimpiliuką , o dabar tik lapuką susuku ir viskas .

Ai pamiršau...jie 2 dydžių , iki pusės vieno , toliau didesni , nesmarkiai , vos vos .

tokius lapelius galima su stikliuku pasidaryti g.gif Man Jusu mase geliu labai greitai dziusta jeigu palaikau po dregnu ranksluosciu tampa gumine, sakau gal zele padauginu?

Ir dar klausimas, bezas issiplake gerai, forma laiko, o po kokiu 40 min subliusko, pradejo begt ir sustingo toks apibeges, kame reikalas, dregme cia sakau gal kalta doh.gif
Ir dar lotuliukas.gif kai darote kociojama eklekeriu mase, miltus dadedat ir juo kaitinat ar jau nebe? durnas klausimas iskilo ryt bandysiu daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 15 spalio 2009 - 22:19
SROVE,CIPCIUK nezinau net ka pasakyti...gal tiesiog thumbup.gif po tokiu grozybiu manau as su savo kepiniais keliausi tik i pagyras.....na labai grazus tortukai,ideja pasiskolinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu mergaites Jus duodat vaizdu bigsmile.gif thumbup.gif . Tortai nerealus, rozytes dar ispudingesnes wub.gif wub.gif wub.gif .
As pas Jus atejau su klausimu 4u.gif Koki sviestini krema naudojat aptepti tortui pries dengiant mase? Man reikia be kondecuoto pieno. Plikyti sviestiniai kremai turbut nelabai tiks tam reikalui g.gif
Atsakyti
Medutis su konservuotais persikais. Šonai - šokoladinė saldainių masė, viršus - grietinėlė su kakava, gėlytės - gum paste (padauginau pudros, tai lūžinėt pradėjo verysad.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2009 10 16, 00:53)
Medutis su konservuotais persikais. Šonai - šokoladinė saldainių masė, viršus - grietinėlė su kakava, gėlytės - gum paste (padauginau pudros, tai lūžinėt pradėjo  verysad.gif )


unsure.gif unsure.gif ...ko tu tokia liūdna ?.....toks gražus tortukas , o jau apypinimas net seilės nutyso pamačius bigsmile.gif ...lygutis kaip nežinau kas ...labai gražus tortukas , ir rožytės tikrai dailios thumbup.gif ....o kodėl nedadėjai gum paste, gal būtų išsilyginusi masė ir netrupėtų , neturėjai turbūt daugiau ? unsure.gif

skristyn , miltus dedu ir jau nebekaitinu schmoll.gif .
Bezas pačiupo drėgmės .
Taip su bet kuo apvaliu ....jei masė tamposi tikrai padauginta želatinos , bet ją galima renaimuoti , dadėti pudros ir vandenuko .


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 16 spalio 2009 - 00:06
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 15, 23:03)
unsure.gif  unsure.gif ...ko tu tokia liūdna ?.....toks gražus tortukas , o jau apypinimas net seilės nutyso pamačius  bigsmile.gif ...lygutis kaip nežinau kas ...labai gražus tortukas , ir rožytės tikrai dailios  thumbup.gif ....o kodėl nedadėjai gum paste, gal būtų išsilyginusi masė ir netrupėtų , neturėjai turbūt daugiau ?  unsure.gif

Nedašuto, kad galima dadėt doh.gif Nieko, kitą kartą pasitaisysiu. Ir apipynimui kažkaip per storai iškočiojau masę, jau svorio tai oho kiek prisidėjo hihihi.gif Bet kaip sau tai juk negaila blush2.gif
Dar klausimukas... Kaip nugnybti pagamintos rožytės apačią, kad nesideformuotų pati rožė? Prasikankinau aš su jom doh.gif
Atsakyti
labas rytas, pradėkime savaitgalį mirksiukas.gif persiprašau už pasikartojantį siužetą blush2.gif bet tokio mažo tai dar nebuvau darius, šitas vos 2,2 kg 5 sluoksnių juodo miško Kempiniukas, apdengtas šokoladine saldainių mase. Gavau prašymą užrašyti vardą mastau.gif kol atėjo mintis, kad tai padaryti ant balioniuko, nes man užrašas ant paties personažo nu niekaip nesigalvojo kur galėtų būti doh.gif kai išauš nufotkinsiu nakties darbus, šį kartą su nuotykiais doh.gif senai beturėjau, pasijaučiau taip, kaip darydama pirmuosius tortus blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Olesta - labai simpatulka kempiniukas thumbup.gif

O man vakar nieks ir nebepatare del ganaso doh.gif tai padariau nesamone, sugadinau torta ir nuejau miegot doh.gif Apie 11 val turi atvaziuot pasiimt, bijauuuuuu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 16, 08:10)
labas rytas, pradėkime savaitgalį 


Va kaip smagu pradeti ryta su gera nuotaika, ji atsispindi kempiniuke, rodos tuoj tuoj stosis ant kojyciu thumbup.gif 4u.gif


QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 16, 08:36)


padariau nesamone, sugadinau torta ir nuejau miegot doh.gif Apie 11 val turi atvaziuot pasiimt, bijauuuuuu unsure.gif



lens.gif kur ta nesamone, kaip ji atrodo, greit atnesk bigsmile.gif , girdi listen.gif ir nebijok vistiek viskas baigsis gerai 4u.gif
Atsakyti