Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(meduolytee @ 2009 10 15, 12:18)

P.SS. Cemodanciko buvo tokia ideja, be jokiu staciu kampu, o apvalaino
blush2.gif


Tada thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes! uz savaites sunelio antras gimtadienis,tai irgi noriu iskepti meskiuka,tik neturiu trafareto sad.gif Nieko nebesugalvoju...
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2009 10 15, 12:59)
Sveikos,mamytes! uz savaites sunelio antras gimtadienis,tai irgi noriu iskepti meskiuka,tik neturiu trafareto  sad.gif Nieko nebesugalvoju...

taigis pasidaryk mirksiukas.gif
niekas negimė mokytas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2009 10 15, 12:59)
Sveikos,mamytes! uz savaites sunelio antras gimtadienis,tai irgi noriu iskepti meskiuka,tik neturiu trafareto  sad.gif Nieko nebesugalvoju...


Paimk paprastą A4 formato lapą, perlenk pusiau, nusipiešk puse meškino, piešk su pieštuku, kad galėtum ištrinti ir esant reikalui pataisyti smile.gif tada iškirp tą sulenktą lapą, jį ištiesk ir turėsi vienodų pusių meškutį thumbup.gif jį perkopijuok ant kietesnio lapo ar kartono ir turėsi trafaretą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 15, 14:45)
Paimk paprastą A4 formato lapą, perlenk pusiau, nusipiešk puse meškino, piešk su pieštuku, kad galėtum ištrinti ir esant reikalui pataisyti  smile.gif  tada iškirp tą sulenktą lapą, jį ištiesk ir turėsi vienodų pusių meškutį  thumbup.gif  jį perkopijuok ant kietesnio lapo ar kartono ir turėsi trafaretą  thumbup.gif

Aciu uz patarima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
meduolytee, šokoladinė saldainių masė kol kas vienintelė, iš kurios man pasidaro gražūs įspaudai, jinai sus sviestuku ir gal todėl taip lengvai išsiima, pasipudruoju įspaudą, iškočioju tokio storio, kiek įspaudui reikia ir įspaudžiu, super reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 15, 13:45)

jau koks tas meskis monikutes simpatulka wub.gif ta paplaukus grietinele jam tokio kudlumo, mano akimis ziurint, suteikia thumbup.gif
o kava ar kakava, reikejo issitirpinti vandenuky, nu pasidaryti tokia kosele, ir tada supilti, butu nereikeje vargti tirpinant grietineleje wink.gif
jeigu reikia extra greitai dazu paziurek www.kulinarijosmenas.visiems.lt ir skelbiu.lt, ten kur maistas,ivesk miesta kedainiai ten dar dazu yra americolor.
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 15, 15:21)
jau koks tas meskis monikutes simpatulka  wub.gif  ta paplaukus grietinele jam tokio kudlumo, mano akimis ziurint, suteikia  thumbup.gif 
o kava ar kakava, reikejo issitirpinti vandenuky, nu pasidaryti tokia kosele, ir tada supilti, butu nereikeje vargti tirpinant grietineleje wink.gif
jeigu reikia extra greitai dazu paziurek www.kulinarijosmenas.visiems.lt ir skelbiu.lt, ten kur maistas,ivesk miesta kedainiai ten dar dazu yra americolor.


aciuks.gif

Jau geriau nebūčiau aš ten įlindus doh.gif o dieve padėk į bankrotą išeisiu biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, ar ganasas tinkamas pavyzdziui israityti sirdeles ant torto g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 15, 15:17)
Sakykit, ar ganasas tinkamas pavyzdziui israityti sirdeles ant torto g.gif

tinkamas,juo galima ir dzibuoti,taip kaip grietinele,olesta ganasu puose meskiukus.
Atsakyti
Aciu, Jolka999 4u.gif
Patrkit, o tai mintys susimaise galutinai doh.gif
Vien zo... vestuves, tortas bus ovalus, rafaelas, puostas kokosu, ten turi buti ispaisytos dvi sirdys, kitas - didelis keksas staciakampio formos - aplietas sokolado glazura, ten sumasciau irgi ispaisyti dvi sirdeles, tik jau baltas. Kaip daryti, kad tie du kepiniai su tom sirdim "susisauktu" g.gif
Atsakyti
na,man vestuvinis tortas apibarstytas kokosu ta nelabai ax.gif
Atsakyti