Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(eglejk @ 2009 10 14, 20:57)
labai mielas ir simpatiskas meskutis  wub.gif  tik jam akiu vyzdziu biskiuka truksta, tokiu juodu taskiuku  ax.gif

smile.gif aciu uz pastebejimus,tu teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
sio vakaro kurinys,nieko naujo,puostas beze,geles cukrines mases...nelabai norejau i cia deti,bet gal kam patiks blush2.gif
kazkokios spalvos nelabai tokios nuotraukoj... g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apple tree: 14 spalio 2009 - 23:09
QUOTE(apple tree @ 2009 10 14, 23:56)
sio vakaro kurinys,nieko naujo,puostas beze,geles cukrines mases...nelabai norejau i cia deti,bet gal kam patiks  blush2.gif
kazkokios spalvos nelabai tokios nuotraukoj... g.gif
user posted image




vat ir tau bezas susikaprizijo, man irgi....... blyn eisiu plakt is naujo.

Panos prizadu, kai is eiles BEZAS man iseis kokiu 10 kartu is karto nenubeges, tada sakysiu, kad jau nulauziau to kapryzniko koda lotuliukas.gif nebegaliu as su savo bezo gadinimu
Papildyta:
http://item.slide.co...4IUnK25NhnXKl7/



lagamincikas - medutis, apdengtas Meian mase
Atsakyti
nieko sau lagaminčikas ir aš tokio norėč bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 10 14, 15:59)

Tai labai nesijuokit, kai uz lango zvarba pas mane namie siluma, Saulyte visada sypsos wub.gif
Medutis su kondensuotu ir aguonom bei zele, puosta pastiliazas ir grietinele




Man tai juoko šitas tortas nekelia schmoll.gif man jis kaip tik atrodo toks sušildantis ir nuotaiką keliantis thumbup.gif labai dailus tortas wub.gif ir meškučiai tokie mieli wub.gif


QUOTE(apple tree @ 2009 10 14, 22:06)
sveikutes,ziuriu paskutinem dienom vyko didele diskusija del meskucio,tai va zinokit turiu sedincio meskucio forma kepiau joje tai man niekas nesigavo gal per minkstas biskvitas ar kas,vienu zodziu dukros buvo patenkintos nes kepinys liko joms nes meskucio kaip ir neliko,tai supykau ir nusikopinau cipciuko meskuti,issikepiau biskvitus per visa skarda,kita diena uzsidejus issipjausciau sutepiau kremu,o dar kita diena puosiau,tai va parodysiu savaitgalio darba,be jokiu formu,viduje sokoladinis biskvitas perteptas plakta grietinele su vysniomis,puostas taip pat plakta grietinele... smile.gif prasom kepkit meskucius,nera labai sunku...tai mano antras keptas meskutis  ax.gif




Čia per mane tos diskusijos vyko doh.gif bet sakyčiau, kad į naudą jos, nes va koks šaunus rezultatas išėjo thumbup.gif puikus meškis thumbup.gif

QUOTE(eglejk @ 2009 10 14, 22:57)
tik jam akiu vyzdziu biskiuka truksta, tokiu juodu taskiuku 


drinks_cheers.gif dabar meškis atrodo kaip truputį persigandęs hihihi.gif

apple tree Čia taip ir turi atrodyti bezas toks "padarkytas" ar čia jis susileido blush2.gif ? Aš kaip ne profė, tai neatpažįstu blush2.gif bet pats torčiukas dailus, tik trūksta šiek tiek tvarkingumo vaizdo blush2.gif

meduolytee šaunus lagaminas thumbup.gif tik norėtųsi "aštresnių" lagamino vidaus kampų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 15 spalio 2009 - 09:25
taip ir man nelabai issiplake,as irgi neprofas ax.gif ,bet nieko tokio zinau kur klaida busiu pamazinus cukraus,jis nenubego,as torto nedzibavau,tiesiog aptepta norejau pasiausti,kas gavosi tas gavosi,nera ko nuleisti nosies sypsomes ir kepam tortus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 10 14, 23:56)
sio vakaro kurinys,nieko naujo,puostas beze,geles cukrines mases...nelabai norejau i cia deti,bet gal kam patiks  blush2.gif
kazkokios spalvos nelabai tokios nuotraukoj... g.gif

man tai grazu tas pasiausimas, taip originaliai atrodo thumbup.gif o tos gelytes ant tortuko virsaus, negaliu susileisiu kokios jos man grazios, nu ziuriu ir atsiziureti negaliu wub.gif
Atsakyti
Rodausi ir aš savo pirmagimį biggrin.gif
Tortas medutis pagal cipciuką, apteptas sviestiniu kremu, džibuotas (jeigu taip galima pavadinti) grietinėle smile.gif

Niekaip man nepavyksta džibuoti grietinėle verysad.gif nu gaunasi pliurza nors tu ką ir jokio vaizdo verysad.gif Dabr tas meškinas atrodo toks paplaukęs verysad.gif na bet kaip pirmam meškiukui, tai bus gerai blush2.gif Aš jam net vardą daviau hihihi.gif

Susipažinkite - Barnis 4u.gif

user posted image

user posted image

Pats medutis labai skanus thumbup.gif Gavosi apie 3,3 kg svorio tortas iš visos normos, bet grietinėlės dėjau per pus mažiau pertepimui smile.gif Man regis per daug vos ne 2 litrai grietinėlės g.gif Vakar vakare neiškenčiau ir vieną lapcę atsipjoviau wub.gif Ką dar galiu pridurti smile.gif nesąmonė yra kažkokia didelė didelė tirpinti kavą ar kakavą grietinėlėje doh.gif lotuliukas.gif aš ten žaidžiau puse valandos, kol ištirpinau po vieną grūdelį doh.gif Noriuuuuuuuuuuuuu normalių maistinių dažų user posted image biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
nu gi šaunus meškis thumbup.gif treniruojiem monikute prieš užsakymą biggrin.gif
Atsakyti
na va matai koks saunus meskutis 4u.gif nemanau kad gerai padarei sumazinus grietinele,zinok ji labai susigeria,bus sausokas tortas,meduciui nereikia gaileti pertepimui grietineles,as taip manau ziuresim kitu nuomones... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 15, 11:30)
nu gi šaunus meškis thumbup.gif treniruojiem monikute prieš užsakymą biggrin.gif


Kol kas užsakymų nepriiminėsiu schmoll.gif blush2.gif

QUOTE(apple tree @ 2009 10 15, 11:31)
na va matai koks saunus meskutis  4u.gif nemanau kad gerai padarei sumazinus grietinele,zinok ji labai susigeria,bus sausokas tortas,meduciui nereikia gaileti pertepimui grietineles,as taip manau ziuresim kitu nuomones... mirksiukas.gif


Man tas tortas skanus ir netrūksta jam drėgmės ax.gif bet kitą kart bandysiu dėt tiek, kiek priklauso ir palyginsiu skonius ax.gif mažum skanesnis bus hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 15 spalio 2009 - 10:33
Olesta - man irgi butu toks lagamincikas neposali- tik su tikrais eurais lotuliukas.gif

Man labai fainulka tavo paskutinioji knyga, dengta su sokoladine mase. Norejau paklausti, kaip tau spaudesi ispaudai su sokoladine?


P.S Monikute - saunuole
Papildyta:
QUOTE(meduolytee @ 2009 10 15, 12:16)
Olesta - man irgi butu toks lagamincikas neposali- tik su tikrais eurais  lotuliukas.gif

Man labai fainulka tavo paskutinioji knyga, dengta su sokoladine mase. Norejau paklausti, kaip tau spaudesi ispaudai su sokoladine?
P.S Monikute - saunuole




P.SS. Cemodanciko buvo tokia ideja, be jokiu staciu kampu, o apvalaino


blush2.gif
Atsakyti