Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(daividija @ 2009 10 14, 13:15)
lotuliukas.gif isivaizduoju kaip atrodyciau,su toookiais dideliais maisais marsmalovu lotuliukas.gif

pakrauni lėktuvo bagažą, o mes pasitiksim oro uoste su krovinine thumbup.gif
Atsakyti
Temos pabaigai:)
Siandien suzinojau, kad kolis, tai sedejau mokiausi mokiausi, ogi prisiminiau kad torta triu papuost doh.gif

Tai labai nesijuokit, kai uz lango zvarba pas mane namie siluma, Saulyte visada sypsos wub.gif
Medutis su kondensuotu ir aguonom bei zele, puosta pastiliazas ir grietinele

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 14 spalio 2009 - 15:01
[quote=skristyn,2009 10 14, 15:59]
Temos pabaigai:)
Siandien suzinojau, kad kolis, tai sedejau mokiausi mokiausi, ogi prisiminiau kad torta triu papuost doh.gif

Tai labai nesijuokit, kai uz lango zvarba pas mane namie siluma, Saulyte visada sypsos wub.gif
Medutis su kondensuotu ir aguonom bei zele, puosta pastiliazas ir grietinele

Tikrai beziurint silciau,kai uz lango slapdriba pas mus
Atsakyti
skristyn tavo tortukas tikras gėris thumbup.gif fainuolis, o meškiai kokie originalūs, labai dailūs thumbup.gif man patinka, ir žolytės vešlumėlis, uch thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 13, 21:19)
"Bijiolos " tortų parduotuvėje būna , prie 25 -čio turgaus , Kalniečiuose .




aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu kurios pasisakete del dengimos mases,na turbut dengsiu saldainiu mase,gal bus skanesne ,nes esu dengusi cipciuko mase,bet man nepatiko,ir sveciai is sona dejo doh.gif .gal galit pasakyti kiek reikia tos mases tu saldainiu pirkti,jei bus tortas medutis is visos normos.
ilgai dvejojau koki puosima daryti 80 metu mociutei mano,ji ir mezga,ir losti loterijoje megsta,taigi pagalvojau visgi jos didziausia aistra tai teleloto,ji jau degeli metu losia kiekviena sekmadieni,taigi darysiu teleloto bilieta smile.gif tikiuosi pavyks.aisku bilietas bus laimingas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padima: 14 spalio 2009 - 17:33
QUOTE(padima @ 2009 10 14, 18:31)
aciu kurios pasisakete del dengimos mases,na turbut dengsiu saldainiu mase,gal bus skanesne ,nes esu dengusi cipciuko mase,bet man nepatiko,ir sveciai is sona dejo doh.gif .gal galit pasakyti kiek reikia tos mases tu saldainiu pirkti,jei bus tortas medutis is visos normos.
ilgai dvejojau koki puosima daryti 80 metu mociutei mano,ji ir mezga,ir losti loterijoje megsta,taigi pagalvojau visgi jos didziausia aistra tai teleloto,ji jau degeli metu losia kiekviena sekmadieni,taigi darysiu teleloto bilieta smile.gif tikiuosi pavyks.aisku bilietas bus laimingas thumbup.gif

tikrai, kad bus laimingas,nes pacios anukes rankom sukurtas wub.gif
lauksiu sio tortuko foto smile.gif

skirstyn, kokia tikroviska zole bigsmile.gif
Atsakyti
skristyn,tortas puikus,jau zolytes grazumas wub.gif taip ir norisi pabegiot
Atsakyti
Skristyn, labai grazus ir siltas tortukas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes,ziuriu paskutinem dienom vyko didele diskusija del meskucio,tai va zinokit turiu sedincio meskucio forma kepiau joje tai man niekas nesigavo gal per minkstas biskvitas ar kas,vienu zodziu dukros buvo patenkintos nes kepinys liko joms nes meskucio kaip ir neliko,tai supykau ir nusikopinau cipciuko meskuti,issikepiau biskvitus per visa skarda,kita diena uzsidejus issipjausciau sutepiau kremu,o dar kita diena puosiau,tai va parodysiu savaitgalio darba,be jokiu formu,viduje sokoladinis biskvitas perteptas plakta grietinele su vysniomis,puostas taip pat plakta grietinele... smile.gif prasom kepkit meskucius,nera labai sunku...tai mano antras keptas meskutis ax.gif

user posted image
Atsakyti
fantastika 4u.gif puikus meškis thumbup.gif

o kokia faini idėja daryt tele loto bilietą thumbup.gif manau 200 g saldainių pakaks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 10 14, 22:06)
sveikutes,ziuriu paskutinem dienom vyko didele diskusija del meskucio,tai va zinokit turiu sedincio meskucio forma kepiau joje tai man niekas nesigavo gal per minkstas biskvitas ar kas,vienu zodziu dukros buvo patenkintos nes kepinys liko joms nes meskucio kaip ir neliko,tai supykau ir nusikopinau cipciuko meskuti,issikepiau biskvitus per visa skarda,kita diena uzsidejus issipjausciau sutepiau kremu,o dar kita diena puosiau,tai va parodysiu savaitgalio darba,be jokiu formu,viduje sokoladinis biskvitas perteptas plakta grietinele su vysniomis,puostas taip pat plakta grietinele... smile.gif prasom kepkit meskucius,nera labai sunku...tai mano antras keptas meskutis  ax.gif



labai mielas ir simpatiskas meskutis wub.gif tik jam akiu vyzdziu biskiuka truksta, tokiu juodu taskiuku ax.gif
Atsakyti