Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 12:58)
Nu viskas mergytės, dabar būsiu užsikepusi daryti tortą meškutis  doh.gif  dabar naktim nemiegosiuir apie meškiuką sapnuosiu  lotuliukas.gif

Jau sukasi gamybos procesas galvoje ir iškilo toks klausimas dėl papuošimo  g.gif  o aisingą kaip su kava ar kakava nudažyti  g.gif  ar tai išvis įmanoma  g.gif  nes su beze nedraugauju ir esu supykus ant jo, nes pirštus per jį nusiplikiau  doh.gif  o su aisingu draugauju  biggrin.gif

ten kur auksciau idejau meskiuko nuotrauka,jis puostas ganasu,ir nereikia jokiu dazu ir yra skanu,o beze gali kakava nudazyt.As dariau meskiuka sedinti(bet cia buvo terlione,nes dariau is plikytu pyragaiciu),ji apdzibavau ganasu.
Atsakyti
dėl dažų.,,alvas'' berods prekiauja.mamos draugė ten dirba.sakė paklausk kas kaip ir po kiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 15:58)
Nu viskas mergytės, dabar būsiu užsikepusi daryti tortą meškutis  doh.gif  dabar naktim nemiegosiuir apie meškiuką sapnuosiu  lotuliukas.gif

Jau sukasi gamybos procesas galvoje ir iškilo toks klausimas dėl papuošimo  g.gif  o aisingą kaip su kava ar kakava nudažyti  g.gif  ar tai išvis įmanoma  g.gif  nes su beze nedraugauju ir esu supykus ant jo, nes pirštus per jį nusiplikiau  doh.gif  o su aisingu draugauju  biggrin.gif

man atrodo skaniau butu su grietinele(ka tik rase,kad ja galima nudazyti su kava ir kakava,idesi standiklio pokeli)ne taip saldu kaip aisingas,pati skoni sureguliuosi,rugsteles idesi,paziurek Olestos tortus su grietinele,dzibai stovi kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 13, 16:33)
dėl dažų.,,alvas'' berods prekiauja.mamos draugė ten dirba.sakė paklausk kas kaip ir po kiek  bigsmile.gif


Ačiū už info 4u.gif
Man atrodo mes skambinomės čia ir pasakė, kad pardavinėja kilogramais, kur vieno kg kaina apie 80 litų g.gif o mėlynų dažų net 144 litai blink.gif

QUOTE(Pintikė @ 2009 10 13, 16:41)
man atrodo skaniau butu su grietinele(ka tik rase,kad ja galima nudazyti su kava ir kakava,idesi standiklio pokeli)ne taip saldu kaip aisingas,pati skoni sureguliuosi,rugsteles idesi,paziurek Olestos tortus su grietinele,dzibai stovi kuo puikiausiai thumbup.gif


Nesigavo man grietinėlė nors ir dėjau standiklį verysad.gif

Va koks š.... gavos, o ne džibukai verysad.gif

user posted image
Atsiprašau už eterio teršimą su tokia pabaisa bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 15:37)
Turi galvoje, kad daryti apipjaustytą ir tokį stačią, o ne plokščią  g.gif ? O kaip iškepti apvalų paskutinį biskvito sluoksnį kuris tinka meškučio galvai arba boružėlei  g.gif

*monikute*, tu susisiek su ta mamyte, kuri nori vaikui meskucio. Ji nenori stacio meskiuko, ji nori plokscio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 13 spalio 2009 - 15:55
QUOTE(Asseni @ 2009 10 13, 16:55)
*monikute*, tu susisiek su ta mamyte, kuri nori vaikui meskucio. Ji nenori stacio meskiuko, ji nori plokscio


Bijau blush2.gif o jei nepavyks unsure.gif

Aš bent vieną tortą norėčiau iškepti pabandymui, kad pamatyt kaip kas ir su kuo blush2.gif nepamenu kada jai reikėjo blush2.gif aš manau būtų savižudybė kepti medaus tortą meškiuką pirmą kart gyvenime skirtą užsakymui blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 17:02)
Bijau  blush2.gif  o jei nepavyks  unsure.gif

Aš bent vieną tortą norėčiau iškepti pabandymui, kad pamatyt kaip kas ir su kuo  blush2.gif  nepamenu kada jai reikėjo  blush2.gif  aš manau būtų savižudybė kepti medaus tortą meškiuką pirmą kart gyvenime skirtą užsakymui  blink.gif

iš kartono išsikerpi meškį, iškepi lakštus pagal tą trafaretą, sutepi, aptepi, dantų krapštuku išsipaišai akis ir raštus kurių reikia ir pirmyn dzibuoti, grietinėlės nedaplakei ko gero 4u.gif
Atsakyti
sveikos tortu kepejos 4u.gif
noreciau paklausti kaunieciu,kur Kaune galima butu nusipirkti kazkokiu vaikisku figureliu tortui papuosti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 13, 17:32)
iš kartono išsikerpi meškį, iškepi lakštus pagal tą trafaretą, sutepi, aptepi, dantų krapštuku išsipaišai akis ir raštus kurių reikia ir pirmyn dzibuoti, grietinėlės nedaplakei ko gero  4u.gif

vo taip ir dariau savo pirmą meškį thumbup.gif sekantis laukia savaitgaliui-tikiuosi daug gražesnį padaryt blush2.gif
o dėl dažų -kažką minėjo ,kad gal po 100 gr išeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 13, 17:32)
iš kartono išsikerpi meškį, iškepi lakštus pagal tą trafaretą, sutepi, aptepi, dantų krapštuku išsipaišai akis ir raštus kurių reikia ir pirmyn dzibuoti, grietinėlės nedaplakei ko gero  4u.gif


Kad ir kaip bandau įsivaizduoti kaip tą padaryti, bet niekaip nepavyksta unsure.gif įsivaizduoju, kad apipjaustyti galima pagal trafaretą blush2.gif bet kaip ikepti jau gatavus meškio formos blynukus g.gif ?
Atsakyti
Temoje "Tortų, pyragų ir kitų saldumynų puošimas, nuorodos, vaizdinė medžiaga ir kt." 5 psl. yra Cipciuko parodyta kaip padaryti torta meskuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 15:58)
Nu viskas mergytės, dabar būsiu užsikepusi daryti tortą meškutis  doh.gif  dabar naktim nemiegosiuir apie meškiuką sapnuosiu  lotuliukas.gif

Jau sukasi gamybos procesas galvoje ir iškilo toks klausimas dėl papuošimo  g.gif  o aisingą kaip su kava ar kakava nudažyti  g.gif  ar tai išvis įmanoma  g.gif  nes su beze nedraugauju ir esu supykus ant jo, nes pirštus per jį nusiplikiau  doh.gif  o su aisingu draugauju  biggrin.gif

drasiai aisinga nudazysi tiek kakava tiek kavute, tik, kaip Cipciukas minejo reikia tokia kosele pasidaryti,kad lygiau nusidazytu, nes grudeliai letai aisinge tirpsata, bet ir tiesiai pilant juos i aisinga galima nudazyti, jau isbandytas reikalas, tik reikes ilgiau sukti kol visiskai tie grudeliai istirps wink.gif
Atsakyti