Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 11:19)
Aš iš Klaipėdos, bet tikrai nekepsiu pagal užsakymą  schmoll.gif  nepykit, bet man regis mamytė tikrai nenorės turėti nesąmoningo torto vaiko gimtadieniui  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

*monikute* i tavo tortukus paziurejus, tikrai nepasakyciau, kad jie nesamoningi, jie labai mieli ir silti, toki subtilus atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 13, 11:27)
*monikute* i tavo tortukus paziurejus, tikrai nepasakyciau, kad jie nesamoningi, jie labai mieli ir silti, toki subtilus atrodo  wub.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
monikute , baik juokauti ...lipk į viršų , kur Asseni tema , ten mano foto sesija , kaip daryti tortą meškiną , nuo - iki ....tikrai sugebėsi 4u.gif .

Oksiuk man patiko tavo tortukai wub.gif , o paviršių išmoksi išlyginti , jis lyginasi , kišant leilį į karštą vandenį ir su įkaitintu , greita lygini .

Mergytės noriu paprašyti , kai įdedate mažą foto , ir nėra užrašo " padidinti " , būkit geros pasakykit , kad reikia spustelti ant jų ....nes jau ėjau ieškoti padidinimo stiklo " lūpos " doh.gif , bet savaime kažkais spustelėjau ...žiū atsidaro bigsmile.gif .



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 13 spalio 2009 - 11:09
megrinos, visai susimaisiau.. is arevita ir ko perkat maiselius ir antgalius? internetine parduotuve ju yra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grantee: 13 spalio 2009 - 11:08
aš darysiu savaitgaliui meškį ax.gif ,rudai dzibuosiu su ganašu,o kaip švelniai rudą padaryt.dažų nelabai ką turiu blush2.gif kakavą ar kavą tirpią dėt g.gif bet ar išsiplaks grietinelė g.gif
Atsakyti
Grantee...va čia AREVITOS YRANGA ...paspausk...

adriu , tinka ir kakava ir kava , tik jų atspalviai labai skirtingi , bet meškinui kaip tik to ir reikia thumbup.gif .
Atsakyti
Mielos kepėjėlės,
Skubiai reikalingos Jūsų idėjos, penktadieniui reikia padaryti kokį nors saldumyną boso dienai,
Bosas statybininkas, jeigu turite kokių minčių prašome pasidalinti.
Iš anksto dėkinga
Atsakyti
didelis dekui, Cipciuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 13, 12:18)
Grantee...va čia AREVITOS YRANGA ...paspausk...

adriu , tinka ir kakava ir kava , tik jų atspalviai labai skirtingi , bet meškinui kaip tik to ir reikia  thumbup.gif .

dėti prieš plakant,ištirpint ir tadum plakt g.gif -susiplaks?
o kas geriau-kava ar kakava?
Atsakyti
QUOTE(viktute08 @ 2009 10 13, 09:21)
Mielos kepėjėlės,
Skubiai reikalingos Jūsų idėjos, penktadieniui reikia padaryti kokį nors saldumyną boso dienai,
Bosas statybininkas, jeigu turite kokių minčių prašome pasidalinti.
Iš anksto dėkinga

Torta-plytos formos,arba torta su salmu...

Monikute,tau maziau kuklinkis,grazus tavo tortukai,juk yra zmoniu kurie net tokiu neiskepa..

mazuliux,liuks cigareciu pokiux...cia kovai su rukymu,dovanu cigareciu pakeli su uzrasu-rukymas zudo,torta irgi cigareciu pakeli...ir kaip MB sako-tai kaip gi mesi rukyt kai tiek pagundu lotuliukas.gif
Atsakyti
adriu , reikia supiltį į skysti , kad ar kava ar kakava ištiptų , nereikia jos skiesti , bet jei nori , tai mažu kiekiu , kad gautusi košelė .

Kavos šiltas atspalvis , roks į ryžumą , kakava - šaltesnio atspalvio , meškinui jei kaip mano reikia keletos atspalvių , kaip tik ir tiks abu .

viktute08 , jei mūrininkas - daryk plytą ( tokią raudoną su skylėm ) perrišk kaspinu ....jei santehnikas - taip vadinamas " canges " ....elektrikui tortą " rozetę " ar " išjungėją " biggrin.gif .
Atsakyti
Viktute08, stai keletas ideju :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti