Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 10 13, 09:11)
aš patarčiau imti pačias paklusniausias saldaininę o dar geriaus šokoladinę saldaininę mases  mirksiukas.gif  tamprios, elastingos, plonai kočiojamos, skanios, ilgiau nedžiūna, tai pirmą kartą dengiančiai rojus ne masės  mirksiukas.gif  tinkasmai pagal receptuką pasiruošk masę ir pirmyn  thumbup.gif


Labas rytas mergaitės 4u.gif

O aš tik šias dvi mases tesu išbandžius ir nežinau kodėl, bet man saldainių masė nesikočiojo labai jau lengvai unsure.gif susitraukinėjo kaip guma unsure.gif

Aš tai neįsivaizduoju kaip jūs pagaminat tokius nepriekaištingai lygius tortus, nes aš kai į savo pasižiūriu tai blynas, o ne apskritimas doh.gif biggrin.gif bet man kai nors kažkas gavosi, tai ir taip smagu ant širdies, o ateity tikiuosi geresnių rezultatų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 09:20)
Labas rytas mergaitės  4u.gif

O aš tik šias dvi mases tesu išbandžius ir nežinau kodėl, bet man saldainių masė nesikočiojo labai jau lengvai  unsure.gif susitraukinėjo kaip guma unsure.gif



Blogai ismaisei saldainius. Matyt uzdelsei det cukraus pudra, ji kiek atveso ir nenorejo paimti tiek pudros, kiek jai priklauso. Su saldainiu mase reikia dirbti greitai

Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 13, 09:20)
*monikute*, noriu pasidžiaugti už Tave, nes apdengti Napoleoną kiek žinau yra sudėtingas reikalas, o Tu tai puikiai įveikei  4u.gif  iš tiesų tai netgi reikėtų ko gero pasidžiaugti, kad abu tortai išėjo Tau kuklesni, nei Tu pati norėjai, nes mano akiai jie abu labai mieli ir tokie valgomi, valgomi  wub.gif  kas dėl dengimo mase: masės blynas neturėtų būti smarkiai didesnis, nei reikalinga apdengimui, pakiši abi rankas po mase, užkeli ant torto, pirma prilygini viršų, o paskui kaire ranka vis atkeldama masę, dešine priglostai masę prie torto, kaip tapetus klijuotum  blush2.gif  nu kitaip nemoku paaiškint  blush2.gif youtube dengimų su fondant pasižiūrėk, gal padės  mirksiukas.gif


Ačiū už gerus žodžius, kurie skatina daryti vis geriau 4u.gif matau labai daug netikslumų ir daug negerumų, bet aš žinau, kad čia buvo skirta namų valgymui, o ne tortui pagal užsakymą, tai baisiai savęs nelinčiuoju dėl to blush2.gif nors MB mama nori savo gimtadieniui tortą užsisakyti, bet jaučiu, kad atsisakysiu aš tą daryti, nes tikrai man dar ojojoj kaip toli iki normalaus gražaus torto biggrin.gif

Aš kažką panašaus ir dariau dengdama tortą, bet man torto viršus dengėsi gerai, o va ant šonų vienoje vietoje gavosi tokia didžiulė klostė, kurios niekaip nėjo panaikinti doh.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 10 13, 09:25)
Blogai ismaisei saldainius. Matyt uzdelsei det cukraus pudra, ji kiek atveso ir nenorejo paimti tiek pudros, kiek jai priklauso. Su saldainiu mase reikia dirbti greitai


Kitą kartą bandysiu dar greičiau dirbt ax.gif

Niekur neradau informacijos vienu klausimu, tai gal jūs mane apšviesite smile.gif kokioje formoje reikia kepti biskvitus norint padaryti boružėlę, kad gautųsi apvalus, o ne kvadratinis viršus?
Atsakyti
Laba diena ir aš norėčiau pasirodyti su savo tortukais, jei pavyks įdėti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Puošta grietinėle, visa kita pastilažas smile.gif
Atsakyti
Oksiukas pirmas rausvas tortukas labai mielas ir gražus wub.gif atrodo toks lengvas ir purus ax.gif antrasis - man labai pjaunasi papuošimai tarpusavyje blush2.gif na nesiderina man tokie aksesuarai su švelniomis gėlytėmis ir džibukais nors tu ką doh.gif Nepyk už atvirumą blush2.gif patys "instrumentai" tai thumbup.gif , bet prie jų aš būčiau tik apdengusi tortą kokia nors mase blush2.gif na bet skoniai visų skirtingi smile.gif ir dar labai užkliuvo už akies neišlygintas torto viršus ax.gif čia manau jau reikėjo truputį daugiau kruopštumo, nes išlyginti grietinėlę nėra kosminis ir neįveikiamas darbas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 09:05)
Oksiukas pirmas rausvas tortukas labai mielas ir gražus  wub.gif  atrodo toks lengvas ir purus  ax.gif  antrasis - man labai pjaunasi papuošimai tarpusavyje  blush2.gif  na nesiderina man tokie aksesuarai su švelniomis gėlytėmis ir džibukais nors tu ką  doh.gif  Nepyk už atvirumą  blush2.gif  patys "instrumentai" tai  thumbup.gif , bet prie jų aš būčiau tik apdengusi tortą kokia nors mase  blush2.gif  na bet skoniai visų skirtingi  smile.gif ir dar labai užkliuvo už akies neišlygintas torto viršus  ax.gif  čia manau jau reikėjo truputį daugiau kruopštumo, nes išlyginti grietinėlę nėra kosminis ir neįveikiamas darbas  blush2.gif

pirmas darytas tas žalias, kažkaip nelabai ir stengiausi išlyginti blush2.gif , o ružavą jau pasitengiau smile.gif (masės nemėgstam) blush2.gif bet ačiū ir už pagyrimus ir už kritiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2009 10 13, 10:16)
pirmas darytas tas žalias, kažkaip nelabai ir stengiausi išlyginti blush2.gif , o ružavą jau pasitengiau smile.gif (masės nemėgstam) blush2.gif bet ačiū ir už pagyrimus ir už kritiką 4u.gif


Nemoku meluoti, bet tikiuosi nesupyksit už tą kritiką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 13, 09:20)
Nemoku meluoti, bet tikiuosi nesupyksit už tą kritiką  blush2.gif

už kritiką niekada nepykstu, tik tiek kad tortus puošti ir kepti, aš dar tik mokinuosi, tai dar pasitaiko visko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 13 spalio 2009 - 09:23
QUOTE(ramune82 @ 2009 10 13, 09:25)
Ieskau mamytes kur iskeptu mano dukrytes 2 gimtadieniuko proga meskiuko formos tortuka!laai prasau parasykite i az kuri sugebate?

Merginos, kurios is Klaipedos padekit. Ne gi vaikas be torto liks
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 13, 10:39)
Merginos, kurios is Klaipedos padekit. Ne gi vaikas be torto liks


man atrodo nėra cia klaipėdiečių kepėjėlių g.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės.Norėčiau jūsų patarimo dėl torto puošimo.Noriu daryti Marsą pagal Sonaitinos receptą. Norėčiau papuošti šokolado glajumi, ar kokia šokoladine mase.Net nežinau kaip paaiškint, o papuoščiau žele išspaustomis formelėmis.Gal turit kokį tokio glajaus receptuką.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 13, 10:39)
Merginos, kurios is Klaipedos padekit. Ne gi vaikas be torto liks


Aš iš Klaipėdos, bet tikrai nekepsiu pagal užsakymą schmoll.gif nepykit, bet man regis mamytė tikrai nenorės turėti nesąmoningo torto vaiko gimtadieniui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti