Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

mazuliux...kokio jis dydžio ???????????? blink.gif blink.gif blink.gif ...tas pokiukas ....ale brač kad padariai tai ... bigsmile.gif wub.gif bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif .



Atsakyti
Atnešu ir aš savo megėjiškus bandymus 4u.gif
Labai nepeikit, nes mano iškeptus tortus galima ant rankų pirštų suskaičiuoti hihihi.gif

Abu tortai napaleonai pagal Asseni smile.gif

Pirmasis buvo mano močiutei skirtas tortas, kuris turėjo būti visiškai ne toks doh.gif bet jau kaip gavos taip biggrin.gif visiškai nebeturėjau laiko normaliam torto papuošimui... turėjo būti daugiau kamuoliukų ir visas tortas apipintas pynele blush2.gif papuošimai iš saldainių masės, dengimas šokoladinė saldainių masė

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Šitas buvo skirtas MB tėčiui smile.gif turėjo būti daugiau gėlių blush2.gif bet vėl, kadangi nesu jų prisigaminusi pilno šaldytuvo, tai ir tą vienintelę rožyte jau praktiškai pro duris eidama lipdžiau hihihi.gif dengimas saldainių masė + aisingas (kurį dariau pirmą kartą ir jis man labai patiko thumbup.gif )

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tik norėjau paklausti, mergytės kaip jūs uždedat dengimo masę ant viso torto, kad nesusidarytų raukšlės g.gif man niekaip nesigavo unsure.gif

QUOTE(mazuliux @ 2009 10 12, 21:29)
Na, cia tie milteliais kur yra  mirksiukas.gif Skiesti vandeniu  ax.gif


Nežinau jokių miltelių blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 12 spalio 2009 - 20:42
o už kokias nuodėmes aš negaunu pamatyt tortuko cray.gif

mazuliux thumbup.gif o dydis palyginus su LM pakeliu ant stalo tai ojojoj thumbup.gif
Atsakyti
Sakot dydis koks biggrin.gif Didelis. Netoli 4 kg, o ismatavimai kazkur gal 30*40 cm . Bet 15 zmoniu po gabaliuka suvalge, ir tik beveik puse buvo iveikta biggrin.gif

O tie dazai, monikute, angliskai vadinas dust powder mirksiukas.gif Beje, tortai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
merginos,kurios daznai darot apdengima su masem,kuria galetumet mase patart,kuri lengviau pasiduoda darbui,ir skanesne,nes reikes dengti tikrai labai dideli torta,tai norisi kad nereiketu vargti.
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 10 13, 09:08)
merginos,kurios daznai darot apdengima su masem,kuria galetumet mase patart,kuri lengviau pasiduoda darbui,ir skanesne,nes reikes dengti tikrai labai dideli torta,tai norisi kad nereiketu vargti.




Sokoladine saldainiu mase arba apskritai saldainiu mase kuria gali dazyti kokia tik nori spalva
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 10 13, 08:08)
merginos,kurios daznai darot apdengima su masem,kuria galetumet mase patart,kuri lengviau pasiduoda darbui,ir skanesne,nes reikes dengti tikrai labai dideli torta,tai norisi kad nereiketu vargti.

Tai, kad manau, kiekvienai savo mase patinka. Man saldainiu sokoladine, Cipciukui pastilazas, merginos dengia dar su Meian mase, dar yra saldainiu paprasta, Srovei patinka su kondensuotu pienu.

Jeigu nesi torta dengusi masemis, tai kazi, ar galesim ka patart. Kiekviena siulys savo patinkancia mase. O skonis, kaip zinoma, yra labai individualus reikalas.

O torta sau darai ar uzsakymas? Jeigu uzsakymas, tai as pasirinkciau sau zinoma ir isbandyta papuosimo buda ir su naujovems neprasideciau. Bent as, kol visko neisbandziau, pasitaikius bet kokiai progai beveik puse metu mokiausi, kepdavau tortus ir puosdavau ivairiais budais, nesiau tortus dovanu prie dovanos, tai tik tada su ramia sazine ir kiek drebanciom rankom galejau paimti pirma uzsakyma. Nes labai nemalonu nuvilti zmogu ir pateikti jo sventei negrazu torta.

Svarbiausiai labai gerai islyginti pavirsiu bei sonus, kad nebutu "celiulitinis". Kaip zinia, mase ne paslepia trukumus, o kaip tik atvirsciai - pabrezia juos.
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 10 12, 16:39)
maišelius perkam iš arevitos irangos kaune, ten yra ir antgaliu šiek tiek, bet dauguma antgaliu siuntėmės is internetiniu parduotuviu iš anglijos atrodo, paprasciausiai susikoperuojam ir darom bendra užsakyma laiks nuo laiko  4u.gif


as ir noresiu kazkokiu antgaliuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuliaska: 13 spalio 2009 - 08:19
aš patarčiau imti pačias paklusniausias saldaininę o dar geriaus šokoladinę saldaininę mases mirksiukas.gif tamprios, elastingos, plonai kočiojamos, skanios, ilgiau nedžiūna, tai pirmą kartą dengiančiai rojus ne masės mirksiukas.gif tinkasmai pagal receptuką pasiruošk masę ir pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
zuliaska, tai gali Arevitoje uzsakyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 13 spalio 2009 - 08:21
as ta zinute pacitavau, kad as ir antgaliu noresiu tai turekit omeny smile.gif jetau kaip geda kad pas jus uztersiau ekrana. atsiprasau tikrai, bet sedziu su vaiku ligoninej, tai vistiek negaliu be jusu tortu, ir ivyko klaida. ATSIPRASAU
Atsakyti
*monikute*, noriu pasidžiaugti už Tave, nes apdengti Napoleoną kiek žinau yra sudėtingas reikalas, o Tu tai puikiai įveikei 4u.gif iš tiesų tai netgi reikėtų ko gero pasidžiaugti, kad abu tortai išėjo Tau kuklesni, nei Tu pati norėjai, nes mano akiai jie abu labai mieli ir tokie valgomi, valgomi wub.gif kas dėl dengimo mase: masės blynas neturėtų būti smarkiai didesnis, nei reikalinga apdengimui, pakiši abi rankas po mase, užkeli ant torto, pirma prilygini viršų, o paskui kaire ranka vis atkeldama masę, dešine priglostai masę prie torto, kaip tapetus klijuotum blush2.gif nu kitaip nemoku paaiškint blush2.gif youtube dengimų su fondant pasižiūrėk, gal padės mirksiukas.gif
Atsakyti