Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

spanguolia:) daivija Jus tikrai prasotes siknon biggrin.gif

Atnesu savo tortuka, nieko grazaus, nieko mandro, tortuka pavadinau kunigaiksciu recepto kaip ir neturiu, bet bandziau daryti savo megstamiausia torta, kremai svietiniai su riesutais ir aguomon, biskvitai ir morengas blush2.gif

Sokoladine saldainiu mase, cukrines geliu mase, bezas.
Tik nesuprantu bajerio, ne nuotraukoj nudazytas lygiai, o kai nufotkini gaunasi belenkas, gal delto kad blizgutis, tai zeri su blicu g.gif

Na ka atiduodu peikimui blush2.gif
user posted image
iskirpau su paint, nes visose nuotraukose maziuke zmezavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 12 spalio 2009 - 18:38
skristyn, nepyk, bet man sunku ivertinti tavo tortuka, nes mano nuomone nelabai tinkamai pafotoshopinai. Fonas per tamsus, jis uzmusa torto spalvas. Dar kiek gadina visa vaizda nelygiai uzdeta folija ant padeklo. Man atrodo, bent is nuotraukos, kad spalvos nelabai dera.

O del tu driziu ant torto, tai dazymo problema. Blikste visada atspindi visus trukumus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 12 spalio 2009 - 19:06
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 12, 16:20)
Čia spanguolia:) darytas tortas , jos krikštasūniui ....nusikopinau 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Spanguolia:) ir sita bandei nuslept???ko tai neatsimenu,laaabai grazus thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 10 12, 19:25-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 10 12, 19:25)
Šitas buvo čia idėtas ... atrodo  blush2.gif

nono.gif ne ne, sito cia tikrai nebuvo, as sita masiniuka is pagyru issisaugojau, kaip dabar atsimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 20:04)
skristyn, nepyk, bet man sunku ivertinti tavo tortuka, nes mano nuomone nelabai tinkamai pafotoshopinai. Fonas per tamsus, jis uzmusa torto spalvas. Dar kiek gadina visa vaizda nelygiai uzdeta folija ant padeklo. Man atrodo, bent is nuotraukos, kad spalvos nelabai dera.

O del tu driziu ant torto, tai dazymo problema. Blikste visada atspindi visus trukumus

Vat kai paziuri i nuotrauka tai praeina noras fotografuot ir det
Tos folijos realiai nera, cia tik ant stalo pasidejus buvau blush2.gif
Bus pamoka, kad tortu su blizguciu vakare fotografuot negalima, o del spalvu jis visas ruzavas tik atspalviai skirtingi
Reiks fotoshopu mokintis naudoti blush2.gif Svarbiausiai kad patiko kam buvo skirtas mirksiukas.gif

Pamaciau kame reikalas doh.gif Brolis buvo pemes fotika ir nureguliaves parametrus doh.gif
Tai ten spalvu iskraipymas konkretus gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 12 spalio 2009 - 19:32
skristyn...ar turi dar torto foto ? g.gif ....pabandyk jį apkirpti , kad neliktų padėklo su folija .....ir pakeisk foną kitų , kad išryškėtu ne fonas , o tortukas ...sakyčiau , gal kreminės spalvos tiktų g.gif , pabandyk , o peikti nėra ką schmoll.gif , į tortą įdėtau dauk darbo ir man be galo gražus tavo bančiukas wub.gif ...gražiai surauktas , natūraliai wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 12, 20:31)
skristyn...ar turi dar torto foto ?  g.gif ....pabandyk jį apkirpti , kad neliktų padėklo su folija .....ir pakeisk foną kitų , kad išryškėtu ne fonas , o tortukas ...sakyčiau , gal kreminės spalvos tiktų  g.gif , pabandyk , o peikti nėra ką  schmoll.gif , į tortą įdėtau dauk darbo ir man be galo gražus tavo bančiukas  wub.gif ...gražiai surauktas , natūraliai  wub.gif .

Ai kad ir turiu foto visos s...... Bus gera pamoka verysad.gif Neturiu tokiu programu kad but galima graziai iskirpt apart paint mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai , kad jau apkirpai....net dzibukus unsure.gif , tai padėklą lygų vieni juokai ...bet aišku ar tai bais svarbu , teisingai sakai , žmonės patenkinti liko , o tai geriausias įvertinimas thumbup.gif .....o ir skanus turbūt bigsmile.gif ...iš aprašymo ...
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 10 12, 20:40)
Ai kad ir turiu foto visos s......  Bus gera pamoka verysad.gif  Neturiu tokiu programu kad but galima graziai iskirpt apart paint mirksiukas.gif

o tu ir neiskarpyk wink.gif
pasidek tortuka kokioj nors vietoj (man pvz kol dar baisiai nesalta tampuikia tinka istiklintas balkonas blush2.gif ) realiausios spalvos ten gaunasi, nes dienos sviesos ten daugiausia buna, mat i pietu puse, ir fotkink smile.gif
anie tavo tortukai visai neiskarpyti ir foto grazios, viskas puikiai matosi mirksiukas.gif o tie dryziukai, kur matosi foto, bent jau ant torto virsaus man graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kukliosios hihihi.gif

Idesiu as savo klecka biggrin.gif Tik labai prasau neziureti i fona, nes drauge fotografavo ka tik baigta, o as visai uzmirsau ta padaryti normaliomis salygomis blush2.gif
user posted image
user posted image
Tortas - Miseles ananasinio biskvitas, pertepta su Asseni dziovintu vaisiu kremais - vienas su dz. slyvom, kitas su dz. abrikosais. Dengta pastilazu, na ir piesta, piesta biggrin.gif Pries broka irgi uzsimerkit lotuliukas.gif , zinau, kad labai daug jo verysad.gif
Atsakyti
Mazuliux šitas tortas pribloškė originalumu thumbup.gif šaunuolė thumbup.gif kokie čia auksiniai dažai g.gif

skristyn man atrodo realybėje tortukas 10 kart gražesnis nei nuotraukoje 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 12, 19:22)
kokie čia auksiniai dažai  g.gif

Na, cia tie milteliais kur yra mirksiukas.gif Skiesti vandeniu ax.gif
Atsakyti