Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(pumpica @ 2009 10 12, 17:22)
Sveikos, na kiek grozybiu cia vel  bigsmile.gif  bigsmile.gif visas visas labai noriu pagirti, saunuoles ax.gif

Sakykit, sokoladines rozes kaip daromos, kur su medum: istirpinam sokolada, dedam medu, maisom, leidziam atvesti? O kada dedami dazai? jau i atvesusia mase, ar i karsta?  blush2.gif Dekui  4u.gif


As dedu i karsta
Atsakyti
Jei darysite Medaus tortą , galite ir 5 aukštų dėti vieną ant kito be jokių smeigimų ....jau 100 kartų išbandytas reikalas thumbup.gif .

O taip keletos aukštų tortai daromi nuo ....apatinis turi būti kietas ( ne biskvitas , o lakšteliai ) , tvirtas tortas ( Nevėžis , Napoleonai - svietiniais kremais , seklyčios tipo tortai .....daugumoje su sviestiniais kremais ) , sekantys po truputi lengvėti ...pats viršutinis turi dėtis labai lengvas tortas .....pvz . morenginis 4u.gif .

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mergaitės , nematėte , neatėjo čia dvi su savo tortais ...spanguole:) ir
daividija ....nesimato lygtai lens.gif lens.gif lens.gif.....prašosi abi triniti.gif .



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 12 spalio 2009 - 17:42
nea, neatėjo, aš irgi iš ilgesio baigiu akis pražiūrėt cool.gif
Atsakyti
Asseni, dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Musu kukliuju mergaiciu darbai. Jos netycia ne ten tortus savo idejo. cool.gif

smile.gif+2009 10 09, 12:25-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 10 09, 12:25)
Na, manau, užteltinai prisiklausiau rafaelo liaupsių - sekantis bus jis  biggrin.gif

O griliažą - saldainius ir tortus taip mėgstu, kad tuoj Vaidosee tavo tortuką sulapnočiau  tongue.gif

Pasirodau ir aš. Juodas miškas - na labai jis mano pažįstamiems patinkam, jau vedu propogandą, kad ragautų ir kitus  ax.gif
Kodėl man šis tortas toks liūdnas atrodo? Norėjau tokio nerėkiančio, nu bet dabar jis man liūdnas  unsure.gif Labai sunku man vyrui papuošt tortą.

user posted image

o dar paskambino, kad atvažiuoja pasiimt  doh.gif Nebespėsiu nieko pataisyt  doh.gif



QUOTE(daividija @ 2009 10 09, 16:14)
Va,pataisiau,dabar lygtai visaks tvarkoj,
user posted image


Papildyta:
smile.gif+2009 10 04, 11:28-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 10 04, 11:28)
biggrin.gif Medutis - pirma lėlė  blush2.gif sunkiai sekėsi, bet daugiau žinosiu kas ir kaip
user posted image


Oj, atsiprasau, dar praziurejau
Atsakyti
Sutinku - idėja gal ir nieko su arkliukais, nu bet man jis atrodo per liūdnasm norisi kažko kad atmuštų tą tamsą - dėjau ir gėlių ir tokių išraitymų - nu nesižiūrėjo. Viršutinis apvadėlis sudirbtas, vidutys negražus - nu su tokiais brokais man nesinori čia rodytis, ne iš kuklumo, aš mėgstu kokybę šiokią tokią, o čia man jame trūko.

O lėlės rūra kvadratinė biggrin.gif Jei daryčiau antrą kartą, visas tas klaidas ištaisyčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 12 spalio 2009 - 18:01
QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 15:57)
Musu kukliuju mergaiciu darbai. Jos netycia ne ten tortus savo idejo.  cool.gif
Papildyta:
Oj, atsiprasau, dar praziurejau

user posted image
Atsakyti
Aha prisiprašėt .....spanguolia:) dabar ant greitūjų nerandu...buvo tokios damos , su šukuosenom ant galvų ( laivai , karietos ) padarytos , o jų suknelės , viršuje platesnės nei apačioje ....va dėl ko ir liepiau čia šliaužti su tortais ...gera įdėja bigsmile.gif , koks ten amžius nepamenu g.gif ...rokoko, barokas ....nu nesvarbu , o jei tokios prašys , va tavo , kaip pavyzdys bus ... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif .

O SU ARKLIAIS KIEK ĮSKAITAU " SENOLIUI " ...NEDARYSI GI DANGIŠKĄ SU DEBESĖLIAIS , DAR BLOGAI PAGALVOTI GALI ....KAD SIUNTI LINK DEBESŲ ŽMOGŲ ...PAS ARHANGELUS laugh.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 12 spalio 2009 - 18:11
Labai gražūs visų mergyčių tortukai wub.gif kadangi visą savaitgalį užsivertus darbais buvau, tai net nebuvo laiko prisėst prie kompiuterio, o čia atsidarau ir dešimtys gražiausių tortų wub.gif nebepakomentuosiu visų blush2.gif
Atsakyti
Čia spanguolia:) darytas tortas , jos krikštasūniui ....nusikopinau 4u.gif 4u.gif 4u.gif



user posted image
Atsakyti

Šitas buvo čia idėtas ... atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 12, 19:20)
Čia spanguolia:) darytas tortas , jos krikštasūniui ....nusikopinau 4u.gif  4u.gif  4u.gif
user posted image


Trūksta žodžių blink.gif pamačiau ir vos nenukritau blink.gif spalvos kokios gražios wub.gif
Atsakyti