Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 13:18)
o koki torta darysi? Kaip puosi? Jeigu dengsi mase, tai kaip pernesi kita auksti?

As kiekviena auksta statau ant atskiro tortinio kartoninio padekliuko, o i apatini auksta ismeigiu kokteilinius siaudelius. Kad nuo padekliuko tortas nenuslinktu, patepu ji sviestiniu kremu. O anksta, ant kurio statau padekla, patepu  lyditu sokoladu. Labai patogu pjaustyti, labai tvirta konstrukcija. Dar niekas nesake, kad blogai.


Puošiu baltu sviestiniu kremu, dengimo masių nenoriu, nes neskanios man jos. Aš tai irgi panašiai planuoju, po kiekvienu dėsiu padėkliuką ir smeigsiu medinius pagaliukus, nu tikėkimės laikysis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 12 spalio 2009 - 12:22
QUOTE(adriu @ 2009 10 12, 13:16)
tai blyną-ji bus tuščiavidurė g.gif nes masės labai daug reikia.o ką sakai negerai bus g.gif

Negerai, tu nesugebesi blyna ikisti i kiekviena isgaubima, jis tau klostem eis.

Dek mases gabala, toki plokstoka ir pirstais ja ispausk i ta forma, bus beveik tusciavidure. Isore bus grazui, o vidus nelabai, bet kas ten matys.

Nezinau, ar supratai?
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif jus cia nerealiai graziai darot thumbup.gif

idedu nuoroda kaip suni-torta nulipint,gal kam pravers smile.gif http://www.youtube.c...h?v=wOyibd6tDvo
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 13:21)
Negerai, tu nesugebesi blyna ikisti i kiekviena isgaubima, jis tau klostem eis.

Dek mases gabala, toki plokstoka ir pirstais ja ispausk i ta forma, bus beveik tusciavidure. Isore bus grazui, o vidus nelabai, bet kas ten matys.

Nezinau, ar supratai?

tai aš įsivaizduoju iškučioji kokių 5mm-10mm ir gražiai įtiesi-vidų pirštais palygyni,kad gražiai atsispastų,kiekvieną kamputį.paskuj padedi kad sudžiūtų ir išimi,ji ir bus tuščiavidurė,ale bijau kaip išimt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 12 spalio 2009 - 13:21
Tai čia nėra kepėjėlių iš Klaipėdos? unsure.gif
Atsakyti
Merginos, ar nera atskiros temos, kur rasti informacija pacius tortu gaminimo pagrindus? na kokie maseliai,antgaliai geriausi, kur isigyti ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kleo* @ 2009 10 12, 14:21)
Tai čia nėra kepėjėlių iš Klaipėdos?  unsure.gif


kiek bandžiau prisiminti man atrodo nera kepėju is klaipėdos g.gif bet nesu garantuota ax.gif

QUOTE(Grantee @ 2009 10 12, 15:20)
Merginos, ar nera atskiros temos, kur rasti informacija pacius tortu gaminimo pagrindus? na kokie maseliai,antgaliai geriausi, kur isigyti ir pan.  blush2.gif


atskiros temos kaip ir neturim, tiesiog apie paminimo pagrindus kalbam tortu temoi,apie maišelius ir papuošimus cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 10 12, 10:13)
Turiu tokia problemą: reikia padaryti triaukštį tortą doh.gif  Ar jam nieko neatsitiks, jeigu tiesiog visus tris tortus mažėjimo tvarka dėsiu vieną ant kito? Ką manot? Kaip sprendžiate jūs šia problemą?  smile.gif

As dariau triju aukstu medaus torta,laaabai dideli,tai dejau tiesiog viena ant kito,laikesi puikiausiai,net nepakrypo,bet del viso pikto galima pagaliukus ismeigti.
Atsakyti
Na tai jei nesunku pasidalinkit ziniomis, man reikia gero maiselio biggrin.gif ir antgaliu,zolei, gelytem padaryti.. kur Lietuvoj perkat? ar uzsissakinejat is internetiniu parduotuviu?
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 10 12, 16:10)
Na tai jei nesunku pasidalinkit ziniomis, man reikia gero maiselio  biggrin.gif  ir antgaliu,zolei, gelytem padaryti..  kur Lietuvoj perkat? ar uzsissakinejat is internetiniu parduotuviu?


maišelius perkam iš arevitos irangos kaune, ten yra ir antgaliu šiek tiek, bet dauguma antgaliu siuntėmės is internetiniu parduotuviu iš anglijos atrodo, paprasciausiai susikoperuojam ir darom bendra užsakyma laiks nuo laiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2009 10 12, 15:10)
Na tai jei nesunku pasidalinkit ziniomis, man reikia gero maiselio  biggrin.gif  ir antgaliu,zolei, gelytem padaryti..  kur Lietuvoj perkat? ar uzsissakinejat is internetiniu parduotuviu?


Vilniuje siu prekiu as radau parduotuvej Sangaida, Paneriu g. 20. Buvo tikrai nemazas pasirinkimas ivairu antgaliu, buvo ir kailiuko antgalis, taip pat konditeriniu maiseliu, formeliu ir dar daug kitokiu geru dalyku, tik kainos pakankamai aukstos. Tiesa, maciau ir antgaliu rinkini, kainavo 163 lt.
Dar Vilniuje yra parduotuve Scilis Smolensko g. 19, bet ten uzsukus nebuvau. Artimiausiu metu zadu apsilankyti.
Atsakyti

Sveikos, na kiek grozybiu cia vel bigsmile.gif bigsmile.gif visas visas labai noriu pagirti, saunuoles ax.gif

Sakykit, sokoladines rozes kaip daromos, kur su medum: istirpinam sokolada, dedam medu, maisom, leidziam atvesti? O kada dedami dazai? jau i atvesusia mase, ar i karsta? blush2.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti