Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Meian @ 2009 10 11, 18:52)
Uzsuku "greitosiomis" igyvendint keliu pazadu, betgi pries tai noriu pasakyti --

Daividija, buvau kone sokiruota tokios naujienos apie drauges elgesi... pirma, todel, kad lelyte TIKRAI (ir be laselio melo tai sakau!) buvo be galo originali, grazi, apie suknytes grazuma ir rankyciu tobuluma isvis ne nebekalbu. Man ir jos veidelis labai grazutis, na ir kas, kad i Jacksona panasus  ax.gif (tai tik irodo tavo talento virsune -- vis del to, ne bet kas sugebeto toki zmogiska zmogiuka pagamint, o juo labiau dar i kazka panasu  bigsmile.gif )



Aciu uz paguoda 4u.gif
Mintis ideti lele i ebay tikrai labai gera,taip ir padaryciau,bet deja,leles tai nera,lele tai drauge issinese,nes jos mergaitei tai labai patiko(gal ji su ja zaidzia,negi atimsi is vaiko)...
QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 19:22)

Zodziu, nesekmes  baigesi paliginus neblogai.


tavo nesekmes bagesi,netgi labai gerai thumbup.gif kai turi tokias healing rankas,tai ir nesekmes nebaisios,tik biski nervu kainuoja.
QUOTE(meduolytee @ 2009 10 12, 06:27)
Sveikutes mergytes. Gal kuri turi minciu , ka galeciau ismastyti idomesnio tortukui, kuris bus skirtas stomatologei?

Dantukas labai grazu,bet man kazkodel kyla mintis apie visa proteza lotuliukas.gif (Man bile kvailiau atrodo) lotuliukas.gif nekreipkit demesiaus...
Atsakyti
tai ,daividija, gal tos leles nedėjo,kad niekas jos nesuvalgytų-ir užkėlė barbę.o tą pasiliko kaip prisiminimui g.gif
dar norėjau paklaust jai darant iš pliasteliažo formelese-kuo patept formelę ,kad paskuj lengvai išsiimtų-aliejumi g.gif ir laikyt formelei-kol sudžius?
Atsakyti
Vis uzsuku trumpam paganyti akis i jusu kuriamus grozius ir negaliu neparasyti, kaip visos be isimties su kiekviena diena tobulejat thumbup.gif ir labai sparciais tempais, super akordeonas, super obuolys, super vabalu susirinkimas ir kt. tortai, visu nesuminesi, bet tikrai atgaiva sirdziai cia uzsukti wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 12, 08:32)
tai ,daividija, gal tos leles nedėjo,kad niekas jos nesuvalgytų-ir užkėlė barbę.o tą pasiliko kaip prisiminimui g.gif
dar norėjau paklaust jai darant iš pliasteliažo formelese-kuo patept formelę ,kad paskuj lengvai išsiimtų-aliejumi g.gif ir laikyt formelei-kol sudžius?

Kokias formeles tu turi omeny?? g.gif gelyciu?As tai pasibarstau kukuruzu krakmolu(paskutini karta tai vaikai to kukuruzu krakmolo tiek pribarste,kad pas mus jau buvo ziema virtuvej),o kai darau drugelius,tai drugeliu formyte patepu teptuku graikisku riesutu aliejumi,tada lengvai issikrapsto.
Atsakyti
ACIU uz dantiko ideja, niu super atrodo
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 12, 12:01)
Kokias formeles tu turi omeny?? g.gif gelyciu?As tai pasibarstau kukuruzu krakmolu(paskutini karta tai vaikai to kukuruzu krakmolo tiek pribarste,kad pas mus jau buvo ziema virtuvej),o kai darau drugelius,tai drugeliu formyte patepu teptuku graikisku riesutu aliejumi,tada lengvai issikrapsto.

sesė padarė man mašinos formą ax.gif ištiesčiau ja plasteliažu-reikia gerai išlygint-ir kai sudžiūtų kažin ar man gražiai išsiimtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 12, 12:42)
sesė padarė man mašinos formą ax.gif ištiesčiau ja plasteliažu-reikia gerai išlygint-ir kai sudžiūtų kažin ar man gražiai išsiimtų g.gif

Tai tu pabandyk. Nes ir supratau, kad apie molda klausei Daividijos. Tu formele patepk aliejum
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 12:53)
Tai tu pabandyk. Nes ir supratau, kad apie molda klausei Daividijos. Tu formele patepk aliejum

nu taip -moldu gal vadinasi-tokia nemaža mašina gal 15 cm.su visais išgaubimais thumbup.gif na reiks patept aliejum,ir gal storesnį sluoksnį daryt-tada sudžius per kelias dienas-gal gi kaip nors išrapštysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 10 12, 12:59)
nu taip -moldu gal vadinasi-tokia nemaža mašina gal 15 cm.su visais išgaubimais thumbup.gif na reiks patept aliejum,ir gal storesnį sluoksnį daryt-tada sudžius per kelias dienas-gal gi kaip nors išrapštysiu g.gif


Tai o tu ten ne mases gabala desi g.gif ? Blyna iskociota g.gif ?
Atsakyti
Turiu tokia problemą: reikia padaryti triaukštį tortą doh.gif Ar jam nieko neatsitiks, jeigu tiesiog visus tris tortus mažėjimo tvarka dėsiu vieną ant kito? Ką manot? Kaip sprendžiate jūs šia problemą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 12 spalio 2009 - 12:18
QUOTE(Asseni @ 2009 10 12, 13:05)
Tai o tu ten ne mases gabala desi  g.gif ? Blyna iskociota g.gif ?

tai blyną-ji bus tuščiavidurė g.gif nes masės labai daug reikia.o ką sakai negerai bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 10 12, 13:13)
Turiu tokia problemą: reikai padaryti triaukštį tortą doh.gif  Ar jan nieko neatsitiks jeigu tiesiog visus tris tortus mažėjimo tvarka dėsiu vieną ant kito? Ką manot? Kaip sprendžiate jūs šia problemą?  smile.gif

o koki torta darysi? Kaip puosi? Jeigu dengsi mase, tai kaip pernesi kita auksti?

As kiekviena auksta statau ant atskiro tortinio kartoninio padekliuko, o i apatini auksta ismeigiu kokteilinius siaudelius. Kad nuo padekliuko tortas nenuslinktu, patepu ji sviestiniu kremu. O anksta, ant kurio statau padekla, patepu lyditu sokoladu. Labai patogu pjaustyti, labai tvirta konstrukcija. Dar niekas nesake, kad blogai.
Atsakyti