Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Asseni ....koks jis tau pomidoras blink.gif , jei nemeluojant man užneša į granatą ....bet jis tobulas bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif ...ieškai taip sakant " ši...smegenų " ax.gif .
Atsakyti
Olesta, Cipciuk, Migle79, aciu

QUOTE(Migle79 @ 2009 10 11, 22:58)
Asseni, gerai išsisukai iš padėties thumbup.gif Žinai, gal reikėjo daryti viršuje obuoliuko kotelį su lapeliu, tada tikrai nieks nesuabejotų, kad tai obuolys, o ne pomidoras. Nors man ir taip jis neša į tikrą obuolį  4u.gif


Ne, Migle, paziurek i tikra obuoli. Jis toje vietoje kur kotelis, yra lygus, tik yra tas idubimas, kur kotelis isistato. Bet tada apatine obuolio dalis turejo but siauresne, (bet man jis pasedo). O kita obuolio dalis, kaip tik panasi, kaip pas mane. padariau ir koteli, bet tada buvo ne obuolys o moliugas, labai negraziai atrode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 11 spalio 2009 - 22:10
QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 21:12)
skristyn, labai superine ideja tai skryniai. O kodel medzio rastelio nepadarei? Ar tiesiog  nesimato?

Pirmiausiai labai aciu uz ivertinima ax.gif
Torto savininkas liko labai patenkintas ir nuosirdziai nustebintas bigsmile.gif
Nes namuose turejau tokia skrynute, joje papuosalus laikau ir ji be rastelio man labai graziai atrodo, tai pagalvojau ikart padarysiu taip, o kita kart pabandysiu ka nors kita su rasteliu.

Aciu Cipciuk (zinai uz ka) bet dabar galvos skausma turiu elektrine gitara. Tortas rafaelo svajone, kaip manote gitaros issikisimus gal daryti is bulvytes?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 11:51)
Ne, ne  schmoll.gif
vandeni negerai  schmoll.gif trukines
baltas sokoladas riebesnis, del to ten reikia vandens, o juodam butina grietnele, dek vietoj 3 saukstu grietineles, 1,5 vandens + 1,5 sviesto, o visa kita kaip parasyta toliau




Atsiprasau labai, bet kazkur kazka as praleidau ar ne taip supratau


Sokoladinei masei nereik vandens, o darant su baltu sokoladu reikia?
Paaiskinkit, prasau, nes kaip tik bandysiu ja daryti pirma karta blush2.gif ( cia paildomai vandenukas ?)
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 10 11, 23:49)
Atsiprasau labai, bet kazkur kazka as praleidau ar ne taip supratau
Sokoladinei masei nereik vandens, o darant su baltu sokoladu reikia?
Paaiskinkit, prasau, nes kaip tik  bandysiu ja daryti pirma karta  blush2.gif  ( cia paildomai vandenukas ?)

meduolytee
, paskaityk recepta
Juodo sokolado masei reikalinga grietinele, balto sokolado - vanduo.
Papildomai nieko nereikia


Skristyn, manau, kad rafaelo visiskai netinka gitarai. O ta kota ar skifa, kaip jis ten vadinasi, daryciau arba is mases, arba is medaus lakstu, ar kokio tvirto torto.

O kaip tu ja idesi i saldytuva?

Tau ta skifa reikes tvirtinti praktiskai pries atiduodant, dar stygas nupiest
Atsakyti
Skristyn, nuostabaus grozio skrynia bigsmile.gif thumbup.gif
JOLKA, labai grazus tortai, man ypac labai patiko su kaukemis 4u.gif thumbup.gif
QUOTE(daividija @ 2009 10 11, 10:19)
As irgi vakar jauciausi nekaip.


Sakes, nu ir drauge mad.gif Neklausyk jos ir daugiau jai nieko nebekepk ir nedaryk schmoll.gif Man irgi patinka Meian mintis, parduok ebay'juj Isivaizduok, jeigu ten parduoda paprastas cukrines geles, tai tavo lele kaip griebs bigsmile.gif 4u.gif
QUOTE(Migle79 @ 2009 10 11, 18:57)
Tortas skirtas vorų mylėtojui rolleyes.gif Ir yra gi tokių bigsmile.gif

Migle, truksta zodziu blink.gif Nu tu pavarai thumbup.gif Labai labai grazus, neapsakomas. O tuos mazus lapelius taip graziai su antgaliuku isspaudei?

QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 20:22)
Vat toks rezultatas.

Asseni, irgi apstulbinai, suuuper tiesiog, net atsokau nuo ekrano, kaip tikras obuolys wub.gif
Meian, labai aciu oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 23:54)
meduolytee[/b], paskaityk recepta
Juodo sokolado masei reikalinga grietinele, balto sokolado - vanduo.
Papildomai nieko nereikia
Skristyn, manau, kad rafaelo visiskai netinka gitarai. O ta kota ar skifa, kaip jis ten vadinasi, daryciau arba is mases, arba is medaus lakstu, ar kokio tvirto torto.

O kaip tu ja idesi i saldytuva?

Tau ta skifa reikes tvirtinti praktiskai pries atiduodant, dar stygas nupiest



Labai atsiprasau, gi rimtai. Musiau jau mane gripostadas neigiamai veikia, trecia diena is lovos nesikeliu , o dar dukryte siandien susirgo. Sorry uz neapsiziurejima
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 10 11, 23:57)
Labai atsiprasau, gi rimtai. Musiau jau mane gripostadas neigiamai veikia, trecia diena is lovos nesikeliu , o dar dukryte siandien susirgo. Sorry uz neapsiziurejima

Nieko, viskas mirksiukas.gif gerai
Atsakyti
Asseni, kaip as laukiau sito obuolio , kaip jis super atrodo bigsmile.gif
nu astai jau buciau paprasta gulinti darius po tokios nesekmes, na bet tu tai aukso vaikas su neeiliniais sugebejimais thumbup.gif wub.gif negaliu atsistebeti koks tas obuolys tikroviskas, su visais islenkimais, su dryzeliais, ne nerealu thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes. Gal kuri turi minciu , ka galeciau ismastyti idomesnio tortukui, kuris bus skirtas stomatologei?


Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 11, 23:54)
Skristyn, manau, kad rafaelo visiskai netinka gitarai. O ta kota ar skifa, kaip jis ten vadinasi, daryciau arba is mases, arba is medaus lakstu, ar kokio tvirto torto.

O kaip tu ja idesi i saldytuva?

Tau ta skifa reikes tvirtinti praktiskai pries atiduodant, dar stygas nupiest

Bet juk rafaelo kai sustingsta tai gana tvirtas buna mirksiukas.gif manau butu galima isformuoti ar as klystu?
O gryga darysiu is pastiliazo kuri dziovinsiu ir dengsiu sokoladine saldainiu mase.
Na el gitaroje yra tokie ties grifu tarsi ragai, tai va cia nezinau ka daryt ar is bulvytes ar bandyt isplaustyt.

Beje as masina esu maciusi padaryta is pauksciu pieno, maskarpone surio torto, tai pagalvojau kad ir gitara galima isformuot biggrin.gif
Plyzz patarkit
Atsakyti
Merginos, aciu

QUOTE(skristyn @ 2009 10 12, 09:44)
Beje as masina esu maciusi padaryta is pauksciu pieno, maskarpone surio  torto, tai pagalvojau kad ir gitara galima isformuot biggrin.gif
Plyzz patarkit

Tai, zinok viska galima padaryt. Svarbu padaryt teisinga forma ir sutvirtinima ir biskvito ir kremo. Gerai islyginti, kad nebutu "celiulitinis" pavirsius. As tai iki siol dar neismokau geaziai viska islyginti doh.gif

meduolytee, as padaryciau dantuka. Paziurek sita http://media.cakecen...ppy_Tooth_1.JPG. nu labai fainas ir nesunkiai padaromas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 12 spalio 2009 - 09:45