Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

voooooooo, atėjo JOLKA999 pagaliau su savo gražuoliais 4u.gif jau maniau pasiust reikės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 11, 12:57)
voooooooo, atėjo JOLKA999 pagaliau su savo gražuoliais  4u.gif jau maniau pasiust reikės  tongue.gif

isprovokavai mane ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 11, 15:46)
isprovokavai mane ax.gif  biggrin.gif

ot mergelė nekaltoji, išprievartavau hihihi.gif
Atsakyti
Nu jau skrynia bigsmile.gif kokia faina. Ziurek dar drauge ir apsidziaugs ,kad lobis joje yra !
Daividija ,tai tavo draugei ,tai tikrai kuku ! As tai tavo vietoj jai daugiau niekada nieko nenesciau . Isivaizduoju sitiek darbo ,meiles tai lelei idejai ,o ji jos net ant stalo nepadejo verysad.gif
Jolka999 labai faini torcikai ,o jau muzikinis instrumentas thumbup.gif . Sakei ,kad su degtine pudra valai? O as tai varna ,teptuka i vandeni ,apvalau su popieriniu rankscluosciu ir valau doh.gif . As maniau ,kad su degtine reikia ,tik jeigu nori ,kad blizgetu
Atsakyti
skristyn, puiki skrynia thumbup.gif Tik lapelius padaryčiau ryškesnius smile.gif

JOLKA999, labai originalūs, skoningi, vnz. nuostabūs tortai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O kuo aptepti šonai torto su kaukėmis?


Dabar aš jūs truputį pagąsdinsiu bijau.gif Atnešu tortą su voru ir kitais įvairiais vabzdžiais smile.gif
Tortas skirtas vorų mylėtojui rolleyes.gif Ir yra gi tokių bigsmile.gif

Bendras vaizdas:
user posted image

Vaizdas iš viršaus:
user posted image

Daugiau nuotraukų čia.

Viduje - tortas su džiovintomis slyvomis ir graikiškais riešutais (pagal šį receptą), padengimas - sviestinis kremas, šokoladinė saldainių masė, papuošimai - marcipanas, pastilažas, sviestinis kremas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 11 spalio 2009 - 19:58
Migle79, na pagaliau idejai. As taip jo vakar laukiau. Ko nerodei smile.gif
Zinok, visai nebaisus, labai vaizdus tortas. Itariu gyvai turetu atrodyti super.
Parasiau zodi baisus ir daba ziuriu, kad dar ne taip suprast galima. Kalbu baisus, tai kad su voru mirksiukas.gif , o tortas tai labai grazus biggrin.gif

Bet su savo graziom nuotraukom tu mane pribaigsi. doh.gif

JOLKA, malacius, ziuriu ir tu perejai prie daiktu lotuliukas.gif

daividija, bet kas cia per podruzka tokia g.gif . Nu jai nepatinka, tai ir pasakyk, ka tu cia pridirbai, bet as tai vistiek deciau, kokia ji man butu negrazi, man tiesiog butu nepatogu kitaip elgtis.


skristyn, labai superine ideja tai skryniai. O kodel medzio rastelio nepadarei? Ar tiesiog nesimato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 11 spalio 2009 - 20:22
Jolka999,grazus torciukai thumbup.gif

Apie Migles79,tai neverta net burnos ausint-grazu,kazin tau yra koks nenusisekes tortas g.gif

Tai,va mergaites,nusprendziau draugams daugiau nebedaryti nieko,jau nepirmas kartas kai taip yra,kai darau kitiems,sumoka pinigus tai ir dziaugiasi,ir padekoja,o kai darai is draugiskumo,tai pastoviai dar nepatenkinti buna,lai patys ir darosi. mad.gif
Atsakyti
Oi Migle79 ....mano nosis kaip bumbulas doh.gif , jau kaip kaliau nosim į monitorių pamačiusi tavo tortą doh.gif ....neapsakomai gražus tortas wub.gif wub.gif wub.gif , o jau detalių bigsmile.gif , o jau kruopštumas bigsmile.gif , nu žinai nežinau , tik tu ir gali taip padaryti thumbup.gif .

Asseni...nu aš kai ko vis nematau , kur jis , a ?..... lens.gif lens.gif .



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 11 spalio 2009 - 20:43
Uzsuku "greitosiomis" igyvendint keliu pazadu, betgi pries tai noriu pasakyti --

Daividija, buvau kone sokiruota tokios naujienos apie drauges elgesi... pirma, todel, kad lelyte TIKRAI (ir be laselio melo tai sakau!) buvo be galo originali, grazi, apie suknytes grazuma ir rankyciu tobuluma isvis ne nebekalbu. Man ir jos veidelis labai grazutis, na ir kas, kad i Jacksona panasus ax.gif (tai tik irodo tavo talento virsune -- vis del to, ne bet kas sugebeto toki zmogiska zmogiuka pagamint, o juo labiau dar i kazka panasu bigsmile.gif )

Antra, kas cia per drauge? Kur tu tokiu isvis randi? blink.gif Net jei lele butu negrazi (kokia ji, pabreziu, NEBUVO!), uzsiprasyt ir po to ant torto nedet?.....

O gal drauge nedejo butent del to, kad pagailo toki kruopstu darbeli ant maisto statyt? Gal ji i spinta pasidejo ir ruosiasi 20 metu dabar ta leliuke saugot?

...Jei ne, tai vis delto parduok ta lelyte E-bejuj, ka? Na, del musu... Tu gi anglijoj randiesi, teisingai? Ten esant galima prekiaut ebejuje... Vat ir uzrasyk: "Ranku darbo cukrine renesanso dama Maiklo Jacksono veidu". Butent taip ir uzrasyk. Leleje nieko nekeisk, ir padek ja aukciono principu maksimaliam laikotarpiui nuo kokiu 2 svaru bid'o -- tegul kaina kelia patys. Galeciau lazintis, susidomejimas tikrai bus. Juk yra tiek isprotejusiu visokiu amerikonu, GARANTUOTAI nupirks, ir dar ne uz maza kaina. Va tada galesi draugei padekot tongue.gif

Zinok, jau beveik pagavau toki azarta siai minciai, kad tuoj pradesiu siulytis padengt islaidas ebejaus... nes esu isitikinus, kad tikrai atsiras kazkas ant tiek isprotejes, kad leistu ne tik 2, bet ir visus 20 svaru uz lele Dzeksono veidu cool.gif

Asseni, labai uzjauciu del ismesto torto, bet rasei, kad is piktumo ji ismetei?... sakoma, prie maisto gamybos isvis geriau nekist nagu, jei nuotaika nekokia... geriau kita karta pasinaudot "Cipciuko simto gramu metodu" dar pries imant torta is saldytuvo rolleyes.gif

Visu cia idetu grozybiu ne nepradedu vardint, cia vaizdai, kaip visada, kerintys... wub.gif

* * *

Griztant prie tu mano pazadu... tai pirmiausia, zadejau anksciau parasyti muso su sokoladiniu kremu recepta. Is anksto prisibijodama ikelimet ji cia (visada atsiranda kazkas, piktas kaip Asseni pries obuolio isiminejima is saldytuvo, kas apibara uz komentaru rasyma ne ten), patikrinau, kur reiketu sita reikala det, nors kitose temose paprastai ir nesilankau... man kazkaip susisviete, kad receptas turetu keliaut i tema "Tortai", tai ten ji ir dedu.

Taip pat surasiau ir viena to muso panaudojimo varianta (as musa butent kartu su situo tortu ir sugalvojau), bet nepykit, labai jau tingejau perkopijuot, nes ten yra nuotrauku... tad gal uzteks nuorodos.

Ir dar anksciau buvau rasiusi apie tai, kaip zeleje suformuot paveikslelius, ir zadejau tada, kad parodysiu visa procesa su nuotraukomis... taigi, jas galima paziuret stai cia.

Kol kas, rodos, tiek...
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 11, 21:41)
Asseni...nu aš kai ko vis nematau , kur jis , a ?..... lens.gif  lens.gif .


Aj, dar nebuvo perkeltas i kompa. Namie buvo kaip po karo.

Zodziu, nesekmes baigesi paliginus neblogai.

Nu bet durdomas buvo, garbe zodis. Siek tiek papasakosiu.
Sutepiau ta antra torta apie 22 val. Pastaciau preis tai virti ta sokoladine mase ir ivarvolinau per daug dazu, jos spalva buvo kaip pomidoro. Apie 1 nakties torta aptepiau bulvyte, formos nelabai laike, siek tiek pasedo ir greit berniuka padariau. Ryte galvoju, aptepsiu sviestiniu kremu ir padengsiu. Brach, namie sviesto ner, mase baisios spalvos. Aprengiau savo mergyte ir nuvarem i parde.

Is naujo padariua mase. Kadangi sviestas buvo labai kietas, tai pasidariau ganasa ir juo aptepiau visa torta. Kai mazas vaikas po kojom, labai greit nesigauna padaryt. .

Pradinis variantas buvo kito. Jis turejo stoveti ant siauresnes dalies, o virsuje t.b. kotelis. Pirmas toks ir buvo formos. Bet sitas nelaike formos. Tai tada padariua apversta vatianta, kitaip nebuvo iseities. Reikejo galvot, kaip slept apacia, nes nelabai grazios formos pats obuolys buvo. Ziuriu, yra saldytuve aisingo, tai apacioje padariau is jo zole. Dar reikejo ji padazyt, kad kiek butu i obuoli panasus.

Vat toks rezultatas. Labai del raidziu nesikabinekit. Prisiminiau, kad reikia uzraso, kaip jau obuolys buvo koridoriuje, dezeje, beveik isvykes. Teko greitai galvoti kaip rasyt. Kremo paskutiniai lasai zoleje liko. Tai kitos iseities neradau, kaip padaryti siaras virvutes is marcipano.

Nepykit, kad tiek daug prirasiau. Bet labai norejau pasiguost.

Ir linkiu visom, kad niekam taip nenutiktu.

Nuotraukom turejau 1 min, nepagalvojau padet tikra obuoli, kad vaizdas matytusi.
Torto svoris virs 4 kg gerokai, padeklas 30x30.

Labai man gaila, kad nepavyko padaryti taip kaip norejau verysad.gif

Bananinis tortas, ganasas, soko saldainiu mase, berniukas marcipanas, zole aisingas.

Cia naturali spalva, tokia, koks buvo naturoje.
user posted image

user posted image

Gal kiek i pomidora panasus o ne i obuoli, bet gyvas atrode neblogai. Vienas sonas yra tamsesnis, kitas sviesesnis. Daugiau nuotrauku idejau i savo parasa prie vaikisku


Meian, blogai supratai. Jis man iskrito is ranku netycia. Merginos rase, kad tures seimyna torta. Turejo galvoje jau ta ismesta, o as ir atrasiau, kad jis nukeliavo i siuksline
Papildyta:
Meian, nu gi tu auksas oro_buckis.gif
As kaip tik, pries kokia valanda Cipciuko klausiau, gal turi ji kokio sokoladinio muso recepta. Balioncikas tau 4u.gif Man labai to sokoladinio muso reikia bigsmile.gif

O tvarkos reikia laikytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 11 spalio 2009 - 21:42
AUKASARANKĖS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS thumbup.gif MIGLE79 SU ASSENI JŪS PAVAROT VAIZDŲ thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už įvertinimą 4u.gif

QUOTE(daividija @ 2009 10 11, 20:26)
Apie Migles79,tai neverta net burnos ausint-grazu,kazin tau yra koks nenusisekes tortas g.gif

Tai,va mergaites,nusprendziau draugams daugiau nebedaryti nieko,jau nepirmas kartas kai taip yra,kai darau kitiems,sumoka pinigus tai ir dziaugiasi,ir padekoja,o kai darai is draugiskumo,tai pastoviai dar nepatenkinti buna,lai patys ir darosi. mad.gif
Žinoma buvo nepasisekusių tortų. Dažniausiai vieną planuoju, kažkas nesigauna ir bandau atsarginį variantą unsure.gif

O dėl tortų darymo draugams, tai sutinku su tavimi 100 proc. Darai, stengiesi, gaišini laiką, o rezultatas - jokio įvertinimo, rėtai kada padėkoja, o kartais net ir pakritikuoja. Po kelių tokių atvejų, nusprendžiau draugams nebedaryti tortų.

Asseni, gerai išsisukai iš padėties thumbup.gif Žinai, gal reikėjo daryti viršuje obuoliuko kotelį su lapeliu, tada tikrai nieks nesuabejotų, kad tai obuolys, o ne pomidoras. Nors man ir taip jis neša į tikrą obuolį 4u.gif
Atsakyti