Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 11, 10:53)
oho,skristyn,kokia skynia padarei bigsmile.gif o viduj turbut lobis,nes ir spyna ne maza uzkabinai smile.gif uz pagyrima aciu,bet as ne ingrida biggrin.gif

sorry nakti rasiau, matyt per miegu dar karta atsiprasau smile.gif

Sios skrynios gavejo istorija tokia, kad kuria versla, bet nei vienas bankas niekaip nesuteikia paskolos, mazdaug krize, jeigu butumet ateje pries du metus tai viskas butu buve gerai smile.gif mintis buvo tokia, kai surasi skrynios rakta, tai ir pinigeliu gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 11, 01:12)
blink.gif  blink.gif ....nu būk gera Asseni, paaiškink man senai bobai , kas ten do daiktas , na tas ilgas - aišku kas .....kodėl tas ...su trimis  kiaušais ....ir dar vidurinis toks didelis , lyg ištines būtų ....kaip po beisbolo rungtynių , kur nebuvo uždėta apsauga ....tortas laaaaabai gražus  wub.gif , bet aš nepagaunu taip sakant kampo ....mastau.gif  mastau.gif

nu kad ir paaiškino aseni,vistiek man kažkaip neaiškus tas tortas doh.gif lotuliukas.gif
marškinukai -stylingi thumbup.gif
Atsakyti
Mergaitės SOS unsure.gif
Susiruošiau daryti papuošimus iš šokoladinės saldainių masės. Į receptą įeina 3 v. š. greitinėlės, o aš jos neturiu ir neturiu kada eiti į parduotuvę doh.gif gal yra kažkokia alternatyva tai greitinėlei g.gif ? Receptas štai čia
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 10 11, 11:18)
Mergaitės SOS  unsure.gif
Susiruošiau daryti papuošimus iš šokoladinės saldainių masės. Į receptą įeina 3 v. š. greitinėlės, o aš jos neturiu ir neturiu kada eiti į parduotuvę  doh.gif  gal yra kažkokia alternatyva tai greitinėlei  g.gif ? Receptas štai čia


pilk vandens 3 šaukštus, aš pilu vandenį jei su baltu šokoladu, o į juodą pyliau grietinėlę, bet manau viskas bus gerai ir su vandeniu.
Atsakyti
smile.gif+2009 10 11, 11:44-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 10 11, 11:44)
pilk vandens 3 šaukštus, aš pilu vandenį jei su baltu šokoladu, o į juodą pyliau grietinėlę, bet manau viskas bus gerai ir su vandeniu.


Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 10 11, 11:44-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 10 11, 11:44)
pilk vandens 3 šaukštus, aš pilu vandenį jei su baltu šokoladu, o į juodą pyliau grietinėlę, bet manau viskas bus gerai ir su vandeniu.

Ne, ne schmoll.gif
vandeni negerai schmoll.gif trukines
baltas sokoladas riebesnis, del to ten reikia vandens, o juodam butina grietnele, dek vietoj 3 saukstu grietineles, 1,5 vandens + 1,5 sviesto, o visa kita kaip parasyta toliau
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 10, 19:56)
Ne, Cipciuk, nedingau, sutepiau ka tik dar viena. Ryt reikia atiduot, o ten toks vel netortas doh.gif Aj, nu zodziu  verysad.gif

Aciu, merginos, bet kad torta is pikcio ismeciau.

Va, parodau, ka sulipdziau. Ti vakar vakaro ir siandien iki pietu nesekmingi darbai. Du netortai, kaip Cipciukas sako, ir vienas tortas.



Taigi cia meno kuriniai,ne tortai,tikrai nevertejo tiek susigadinti nervu,kad man nors biskiuka tavo kruopstumo.
kas ten kur kreiva,taigi cia tortai,tau nevertetu i rusaiciu tortus tiek ziuret lotuliukas.gif ,nes as kai paziuriu i ju sedevrus,man nusvyra rankos ir tada suprantu,kad as visai visai niekam tikusi,ten ne su padidinimo stiklu nerasi defekto.
Sokolado as irgi uzsipirkusi kelis kg(just in case) lotuliukas.gif nors jo tiek ir nesunaudoju.
Kas del obuolio tai labai gaila,isivaizduoju kiek darbo ten idejai verysad.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 10, 22:12)
blink.gif  blink.gif ....nu būk gera Asseni, paaiškink man senai bobai , kas ten do daiktas , na tas ilgas - aišku kas .....kodėl tas ...su trimis  kiaušais ....ir dar vidurinis toks didelis , lyg ištines būtų ....kaip po beisbolo rungtynių , kur nebuvo uždėta apsauga ....tortas laaaaabai gražus  wub.gif , bet aš nepagaunu taip sakant kampo ....mastau.gif  mastau.gif

lotuliukas.gif As irgi ziurejau ziurejau,ale atejo MB ir sako taigi cia ***** tortas,***** svencia gimtadieni,o tas su rozem,jo tortas lotuliukas.gif

QUOTE(skristyn @ 2009 10 11, 07:41)
Labas rytas atnesu savo tortuka smile.gif

Medutis su aguonm, graikiskais riesutais ir dziovintais abrikosais. Dengtas sokoladine saldainiu mase, aplikacijos pastiliazas. svoris 4kg

Wow,kokia skrynele,saunuole!!!

As irgi vakar jauciausi nekaip.
Ta lele kur dariau draugei.Zinau,kad ji man nesigavo ideali,bet as ja dariau apie 6 val be pertraukos,be pietu,apsaukiau vaikus,kad lindo i akis.O ji net nesiteike jos deti ant torto,igrudo ten barbe doh.gif Zinoma,barbes as nenulipdysiu,ju veidukai idealus,bet pasijauciau tai isivaizduokit kaip...kai tiek darbo ideta verysad.gif tai dar karta supratau,kad as nieko nemoku ir daugiau cia nedesiu nei vieno torto angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 11 spalio 2009 - 11:24
Brolis atvažiavo į svečius padėti ruoštis šventei karsta.gif tai išsiunčiau jį į parduotuvę thumbup.gif viskas bus taip kaip pagal receptą thumbup.gif bet vistiek labai labai ačiū už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(daividija @ 2009 10 11, 12:19)

Ta lele kur dariau draugei.Zinau,kad ji man nesigavo ideali,bet as ja dariau apie 6 val be pertraukos,be pietu,apsaukiau vaikus,kad lindo i akis.O ji net nesiteike jos deti ant torto,igrudo ten barbe doh.gif Zinoma,barbes as nenulipdysiu,ju veidukai idealus,bet pasijauciau tai isivaizduokit kaip...kai tiek darbo ideta verysad.gif tai dar karta supratau,kad as nieko nemoku ir daugiau cia nedesiu nei vieno torto angel_sadangel.gif


Vajeee unsure.gif čia tai smūgis žemiau juostos verysad.gif supykčiau ant tokios draugės unsure.gif O tu nebandyk nebedėti savo tortų čia mirksiukas.gif ir neimk taip giliai į širdį friends.gif tyri talentą ir cinkelį tam, taip kad lauksim ir toliau tavo gražių tortukų friends.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 11, 12:19)

As irgi vakar jauciausi nekaip.
Ta lele kur dariau draugei.Zinau,kad ji man nesigavo ideali,bet as ja dariau apie 6 val be pertraukos,be pietu,apsaukiau vaikus,kad lindo i akis.O ji net nesiteike jos deti ant torto,igrudo ten barbe doh.gif Zinoma,barbes as nenulipdysiu,ju veidukai idealus,bet pasijauciau tai isivaizduokit kaip...kai tiek darbo ideta verysad.gif tai dar karta supratau,kad as nieko nemoku ir daugiau cia nedesiu nei vieno torto angel_sadangel.gif


blink.gif blink.gif ...niu žinai , jai neįtiko Džeksonas Maiklonas ?....ji nieko nesupranta grožyje schmoll.gif .....valgomą lėlę iškeisti į plastmasės šmotą doh.gif .....fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... pabandyk nedėti tortų nono.gif .


Atsakyti
Daividija, jei Tu nedėsi ir aš tada nedėsiu, taip paėmus, nieko naujo nemoku, nieko neturiu ir parodyti, tai kam čia dar teršti eterį - PABANDYK NEDĖTI mad.gif pagyrose prikėlus grožybių, čia nieko nebeneša, tai dar mat visai nieko nebdės, aš Tau, kad nepatiko draugei, uždėsi ant savo torto ir mes visos nuoširdžiai pasidžiaugsim 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir nėra ko lygiuotis kur ką užmatai, Tavo darbas yra TAVO darbas ir nei viena rusaitė taip nepadarys tongue.gif aukščiau nosį mergyt 4u.gif
Atsakyti
user posted image

sokoladinis tortas su bananais ir maskarpone,kaukes is pastilazo.

user posted image

muzikinis instrumentas biggrin.gif viduj medaus tortas,dengta sokoladine saldainiu mase.gavosi ne visai taip kaip norejau,bet uzsakovai liko labai patenkinti,o tai svarbiausia smile.gif .ten kur blizga,pavaliau degtine pudra,veliau nudziuvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 11 spalio 2009 - 13:21
Skristyn kokia grazi skrynia,vat tik man kazkaip smeliuko truksta ant padeklo,o siap skrynia labai gerai gavosi thumbup.gif
JOLKA999 kokie geri tortukai kaukes fainos,armonikas irgi patiko,taip ir norisi pamaigyti klavisus mirksiukas.gif
Atsakyti