Įkraunama...
Įkraunama...

Biožidiniai

Kur bioetanolį perkate? Anksčiau rasdavau Thomas Philips, bet jie jau neprekiauja.
Atsakyti
QUOTE(Kros @ 2013 12 08, 20:05)
Dar labai gerai ir žvakės šildo ...

Dar tų žvakučių visokių būna...

visai_nauja, naudotas kuras- bioželė. t.y. ne skystas etanolis. Šios želės iš PL atvežtas litras 11-12Lt, bet senukuose 8,99. O vakar Maximoj mačiau kaip naujieną, padėtą už 7,99Lt (irgi litriniai). Skysčio nebandžiau, nes pagal naujausiųjų inžinerinių technologijų sukurto manojo degiklio konstrukcija nėra sandari (galai užlenkti) skysčiui, o želė neprasiskverbia. cool.gif
P.S. degiklio ilgis ~115cm.
Atsakyti
Aš tai ieškodama bioetanolio tiesiog pagooglinu ir randu. Pavyzdžiui įvedus bioetanolis žema kaina tikrai galima rasti.
Atsakyti
QUOTE(saaba @ 2013 12 08, 21:44)
Dar tų žvakučių visokių būna...

visai_nauja, naudotas kuras- bioželė. t.y. ne skystas etanolis. Šios želės iš PL atvežtas litras 11-12Lt, bet senukuose 8,99. O vakar Maximoj mačiau kaip naujieną, padėtą už 7,99Lt (irgi litriniai). Skysčio nebandžiau, nes pagal naujausiųjų inžinerinių technologijų sukurto manojo degiklio konstrukcija nėra sandari (galai užlenkti) skysčiui, o želė neprasiskverbia.  cool.gif
P.S. degiklio ilgis ~115cm.

ir koks to etanolio kaloringumas? i zidini pilasi kaip supratau ~200gr
ir tokiam daiktui tinka bet koks storas metalas? mes cia eskiziuka toki "daugiafunkcinio irenginio" pasipaisem, butu ir grazu ir praktiska smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loreciukaz: 06 vasario 2014 - 10:35
Jūs patys darotės biožidinį? Man tai atrodo paprasčiau tiesiog nusipirkti. Ten juk viskas apgalvota gamintojų.
Atsakyti
Aš beatanoli pirkau iš čia http://www.kadnebutu...-fanola-premium https://www.facebook...h...e=1 ir pigus ganėtinai lyginant su kitais, ir kokybiškas sertifikuotas, visiškai neskleidžia kvapo. Klaipėdoje turėjo iš kart vietoje nereikia užsakinėti ir dar kažkiek tai laukti, jie taip pat turi salonus Vilniuje ir Kaune ten taip pat galima jo įsigyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ir as nusprendziau isigyti biozidinuka. Tik iskilo keletas klausimu:
1. Noriu ji imontuoti i siena, kurioje kabo televizorius. Ar po televizorium imontavus zidini, jo skleidziama ugnis nekenks televizoriui (atstumas vienas nuo kito butu apie 1m)?
2. Radau uz nebloga kaina platu lenkisku zidiniu pasirinkima puslapyje www.zidiniaikrosneleskaminai.lt Gal kas turit isigije lenkiskos produkcijos arba girdeje atsiliepimu apie lenkiskus biozidinius? Buciau labai dekinga uz atsakyma! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(proaktyvi @ 2014 02 14, 12:18)
Jūs patys darotės biožidinį? Man tai atrodo paprasčiau tiesiog nusipirkti. Ten juk viskas apgalvota gamintojų.

Nieko ten daug negalvota. Kokio tik slamsto nesu mates parduodamo kaip biozidiniai.. smile.gif
Atsakyti
Kam įdomu biožidiniai, galiu rekomenduoti www.biozidinys.lt Jie patys juos gamina. Gali priimti individualius uzsakymus.
Atsakyti
Kadangi pas mus kamino nebus, o architektai siūlo dekoratyvinę plytinę sieną, yra mintis pamūryti angą biožidiniui.

Klausimai tokie - kuom pigiausia deginti, kad nebūtų kvapo? Kitas klausimas - tuose biožidinukuose galima užstumti sklendę, kad nustotų degti. Tai va klausimas - ar bioethanolis ar spiritas ten gali likti ir neišgaruos? Ką manote apie lenkų Kratki produkciją?
Na ir kokie bendri pastebėjimai?
Atsakyti
[quote=Dzūkiška pirkia,2017 07 14, 00:48]
Kadangi pas mus kamino nebus, o architektai siūlo dekoratyvinę plytinę sieną, yra mintis pamūryti angą biožidiniui.

Klausimai tokie - kuom pigiausia deginti, kad nebūtų kvapo? Kitas klausimas - tuose biožidinukuose galima užstumti sklendę, kad nustotų degti. Tai va klausimas - ar bioethanolis ar spiritas ten gali likti ir neišgaruos? Ką manote apie lenkų Kratki produkciją?
Na ir kokie bendri pastebėjimai?
[/quo


Paimk,pasidaryk panasia dezute prisipilk vienokio skyscio,paziurek kiek dega,prisipilk kito ,paziurek kiek dega,pajusi ar yra kvapo..Nuo zele pas mane kvapo budavo,bioetanolis kaip ir neturi kvapo,bet ir tas ir tas ilgai nedega... Man neteko ilgiau negu pusvalandi kurenti.. Nebent indas butu gilus,gal tada ilgiau degtu....
Atsakyti