Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

Esme,kad ji maise dazus,kad numust zaluma dar nuo Fekkai,bet niek neisejo. Nesuprantu ar tai mano plaukas toks ar kas cia negerai. Kkiais numeriukais tai net nezinau,dabar bijau su citrina sviesint,kad dar labiau nepazaliuotu...
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 13, 10:29)
Esme,kad ji maise dazus,kad numust zaluma dar nuo Fekkai,bet niek neisejo. Nesuprantu ar tai mano plaukas toks ar kas cia negerai. Kkiais numeriukais tai net nezinau,dabar bijau su citrina sviesint,kad dar labiau nepazaliuotu...


Pazaliuot labiau nepazaliuos, bet kadangi plaukai pasvieses, tai gali siek tiek labiau matytis. Na zinok as patirties su zaliais atvejais turiu daugiau nei pakankamai biggrin.gif Dazant jokiu naturaliu spalvu, be atspalvio, jokiu ash, beige spalvyciu ir nezaliuoja smile.gif
Atsakyti
Na man ji gavisi tkia juda visai, vietm biski sviesesne,tai p biski atsiplauna.
O citrina gali nuimt spalva iki visiskai mano naturalios?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 13, 11:45)
Na man ji gavisi tkia juda visai, vietm biski sviesesne,tai p biski atsiplauna.
O citrina gali nuimt spalva iki visiskai mano naturalios?


Uoj net nezinau, nebent per ilga laiko tarpa ir jos daznai naudoti negalima, nes kitaip sausins plauka, del to sakau, kad reikia su aliejum ir kauke maisyt, kad nezalotu plauko smile.gif Augaliniai dazai nusiplauna per 5-6 sav.
Atsakyti
Gal žinote kokį gerą dažantį šampūną ar kremą? Noriu pasitamsinti plaukus, bet nesinori dažyti su ilgalaikiais dažais, paskui būčiau įpareigota nuolat dažyti, nes šaknys ataugtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 13, 16:25)
Gal žinote kokį gerą dažantį šampūną ar kremą? Noriu pasitamsinti plaukus, bet nesinori dažyti su ilgalaikiais dažais, paskui būčiau įpareigota nuolat dažyti, nes šaknys ataugtų  unsure.gif


Tam yra augaliniai beamoniakiniai dazai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 19:53)
Tam yra augaliniai beamoniakiniai dazai 4u.gif


Pavyzdžiui? Koks pavadinimas ir kur ieškoti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 13, 20:20)
Pavyzdžiui? Koks pavadinimas ir kur ieškoti?  rolleyes.gif


Anam psl. jau buvo rasyta, bet pakartosiu - kirpyklos prekiu parduotuvese, o firmos yvairios - Keune, Kadus, Alfaparf, Milskshake ir kitos. Cia jau pagal palete reiktu rinktis, kokia spalva artimiausia jusu naturaliai, nes vienu dazu atspalviai buna y ryzuma kazkaip orientuota, kitu paletes labai yvairios, daug atspalviu smile.gif Mano favoritai - Alfaparf ir Milkshake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 13, 20:51)
Anam psl. jau buvo rasyta, bet pakartosiu - kirpyklos prekiu parduotuvese, o firmos yvairios - Keune, Kadus, Alfaparf, Milskshake ir kitos. Cia jau pagal palete reiktu rinktis, kokia spalva artimiausia jusu naturaliai, nes vienu dazu atspalviai buna y ryzuma kazkaip orientuota, kitu paletes labai yvairios, daug atspalviu smile.gif  Mano favoritai - Alfaparf ir Milkshake 4u.gif


Ačiū bigsmile.gif sakot, jog reikia rinktis spalva artimiausia naturaliai? Kam tada dažyti tokia spalva, kokie natūralūs plaukai. g.gif Aš noriu iš tamsiai rudų nudažyti vos ne juodai.
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 13, 16:25)
Gal žinote kokį gerą dažantį šampūną ar kremą? Noriu pasitamsinti plaukus, bet nesinori dažyti su ilgalaikiais dažais, paskui būčiau įpareigota nuolat dažyti, nes šaknys ataugtų  unsure.gif



QUOTE(saulevandeny @ 2009 10 14, 10:09)
Ačiū  bigsmile.gif sakot, jog reikia rinktis spalva artimiausia naturaliai? Kam tada dažyti tokia spalva, kokie natūralūs plaukai.  g.gif Aš noriu iš tamsiai rudų nudažyti vos ne juodai.


Pasirinkus dviem tonais sviesesne/tamsesne spalva negu jusu naturali isvengsit ryskaus saknu ataugimo efekto smile.gif O kam dazyti plauku ju naturalia spalva augaliniais dazais? Nes spalva bus gyvesne ir plaukai daugiau spindes. O tamsiai rudai ir beveik juodi nedaug kuo skirsis, plius prasiplaus vistiek atspalvis augaliniu.
Atsakyti
Sveikos, turi toki klausimeli...siuo metu esu labai sviesi blond (dazyti) plaukai...bet nusprenziau patamsinti...bet paskaicius pasidare baisu kad tamsinant sviesius plaukus jie gali ygaut zalia atspalvi unsure.gif ...kokius dazus rekomenduotumet kad to isvengti...ir keleis tonais pirma kart tamsinti blush2.gif
Buvau issirinkus dark ash blond(7.A jei gerai pamenu) spalvyte is joico paletes...bet dabar baisu pasidare kad nelikciau zale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2009 10 14, 11:47)
Sveikos, turi toki klausimeli...siuo metu esu labai sviesi blond (dazyti) plaukai...bet nusprenziau patamsinti...bet paskaicius pasidare baisu kad tamsinant sviesius plaukus jie gali ygaut zalia atspalvi  unsure.gif ...kokius dazus rekomenduotumet kad to isvengti...ir keleis tonais pirma kart tamsinti  blush2.gif
Buvau issirinkus dark ash blond(7.A jei gerai pamenu) spalvyte is joico paletes...bet dabar baisu pasidare kad nelikciau zale  biggrin.gif


Tamsinant jokiu ash, beige atspalviu - tikrai duos zalumo. Geriau spalvyte rinktis y ruduma, rusvuma. Veliau, kai nuaugs sviesinti, galima dazyti kad ir ash 4u.gif
Atsakyti