Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 11, 13:22)


Todel, kad meta zalia atspalvy. Jeigu neparduosiu, tai tamsinsiu kelis kartus kitais dazais ir tada sitais dazysiu. Mano plaukas blukintas milteliais, todel sunku jy patamsinti, o ypac tokiais naturaliais dazais doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Nusipirkau dažus ir ant pakuotės rašoma, kad nedažyti, jei plaukai buvo dažyti pamažu "atsiskleidžiančiais" dažais... Persigandau, kadangi mano dažyti nuplaunamais dažais. Tai ką dabar daryt? Jei dar nepilnai atsiplovė plaukai, ar galima juos šviesint? (dabar spalva tokia vos rausva, ne tamsi)
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2009 10 11, 21:23)
Sveikos. Nusipirkau dažus ir ant pakuotės rašoma, kad nedažyti, jei plaukai buvo dažyti pamažu "atsiskleidžiančiais" dažais... Persigandau, kadangi mano dažyti nuplaunamais dažais. Tai ką dabar daryt? Jei dar nepilnai atsiplovė plaukai, ar galima juos šviesint? (dabar spalva tokia vos rausva, ne tamsi)


Kuo buvo dazyta, ir kokiais norite dazyti? 4u.gif Kai zinosiu pavadinimus ir firmas, tada kazka tikslesnio pamislyti galesiu smile.gif
Atsakyti
Dažyta buvo tais balzamais "Tonika" (vyšnine spalva), o dabar dažyt noriu parduotuviniais "Garnier" (blondiniška, bet ne labai šviesi, tokia ryškesnė/tamsesnė. Panaši į mano natūralią blondinišką). Šiuo metu tokie dar rausvi plaukai. Plaunu kasdien po kelis kartus galvą, kad greičiau išsiplautų ta spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2009 10 12, 00:44)
Dažyta buvo tais balzamais "Tonika" (vyšnine spalva), o dabar dažyt noriu parduotuviniais "Garnier" (blondiniška, bet ne labai šviesi, tokia ryškesnė/tamsesnė. Panaši į mano natūralią blondinišką). Šiuo metu tokie dar rausvi plaukai. Plaunu kasdien po kelis kartus galvą, kad greičiau išsiplautų ta spalva biggrin.gif


Tai jau geriau visiskai isplaukit Tonika, galit y kauke ysimaisyti citrinu sulciu ir alyvuogiu ar kokio kito nerafinuoto aliejaus ir palaikyti kokia puse valandos - tikrai nuima, isbandyta smile.gif
Atsakyti
O ta kauke su citrina reikia ant slapiu plauku det?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 12, 13:27)
O ta kauke su citrina reikia ant slapiu plauku det?


Dregnu smile.gif
Atsakyti
As plaukus daziau Kadus dazais be amniako,kurie aplipd plauka spalva,kazkaip taip...Ar man pades citrina? Nes daziau kirpykloje,tamsiai ruda, isej praktiskai juoda doh.gif Atsiplauna netlygiai ir vel musa zaluma doh.gif Kaip man grazint man naturalia spalva,nes dazyt jau nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Plaukus dažiau naturaliai šviesiai, profesionaliais dažais. Norėčiau pradėti saugoti plauką ir pradėti dažyti beamonjakias ar augaliniais dažais. Gal galite kas patarti kokios firmos būtų geriausiai nusidažyti, ir kokiu numeriuku, kad nesigauti geltona splava schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 10 12, 13:44)
As plaukus daziau Kadus dazais be amniako,kurie aplipd plauka spalva,kazkaip taip...Ar man pades citrina? Nes daziau kirpykloje,tamsiai ruda, isej praktiskai juoda doh.gif  Atsiplauna netlygiai ir vel musa zaluma doh.gif  Kaip man grazint man naturalia spalva,nes dazyt jau nenoriu schmoll.gif


Tai tie patys patarimai, kaip ir po Fekkai - laukti, kol kuo daugiau prasiplaus, citrinos, nerafinuoto aliejaus ir kaukes misinys. Daugiau tai kolkas nieko nereiktu daryti, ypac jeigu zaluma ismuse. O tai su kokiu nr. daze, kad vel zalsvumas atsirado? blink.gif Suprantu, kai namie nusidazai ir taip gaunasi, pvz. su naujais dazais dazant ar netinkama atspalvy pasirinkus, bet kai kirpeja paleidzia taip, tai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mėlinakė @ 2009 10 12, 16:57)
Sveikutės  4u.gif
Plaukus dažiau naturaliai šviesiai, profesionaliais dažais. Norėčiau pradėti saugoti plauką ir pradėti dažyti beamonjakias ar augaliniais dažais. Gal galite kas patarti kokios firmos būtų geriausiai nusidažyti, ir kokiu numeriuku, kad nesigauti geltona splava  schmoll.gif .


Na tai ziurint, kokio mazdaug nr. tas jusu sviesumas naturalus. Visada reikia rinktis kuo labiau panasu atspalvy y naturalia spalvyte, ziurint y paletes, tikrai kazka rasit. Yra ir Kadus, ir Milkshake, ir Alfaparf, Keune, HERBATINT, ir dar daug kitu firmu, turinciu augalines dazu serijas smile.gif
Atsakyti
Numeriuka 10 naudoju, kažkada buvau susigubdžiusi nusidažyti augaliniais dažais iš keune, bet man pasakė kad nenudažys, nors paletėje buvo šviesių tonų, tai ir pati pasimečiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2009 10 12, 17:39)
Numeriuka 10 naudoju, kažkada buvau susigubdžiusi nusidažyti augaliniais dažais iš keune, bet man pasakė kad nenudažys, nors paletėje buvo šviesių tonų, tai ir pati pasimečiau  g.gif


Augaliniai nesviesina, tik paryskina naturalu atspalvy ir suteikia blizgesio. Rinkites kuo panasesne spalva y savo naturalia plauku spalva ir suteiks to atspalvio smile.gif
Atsakyti