Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys balzamai ir kt. III

QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 11, 11:15)

Kokie cia dazai? 4u.gif  Tai paviesino nes tie dazai turbut su peroksidu, o butent jis ir sviesina g.gif As ir turiu nusipirkus augalinius dazus, kurie be SLS, parabenu, amoniaku, ne tokie kenksmingi, turi peroksido ir gali pasviesinti iki dvieju tonu smile.gif

Tai va tokie man būtų kaip tik, ar ne? ax.gif dėl tų galiukų, tai nesenai smarkiai pasitrumpinau plaukus, galiu ir dar truputi pasitrumpint sau leisti irnesakyk.gif
Atsakyti
beveik galiu garantuot, kad pora tonu sviesesni dazai nepaims juodu plauku, bus pinigu ismetimas.
jei jus taip pasiryzus pasisviesint, ir tinka, kad plaukai kazkiek tikrai pasiurs, tai eikit pas kirpeja, nuims spalva ir tada uzdazys reikiama spalva.
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 11:20)
Tai va tokie man būtų kaip tik, ar ne? ax.gif  dėl tų galiukų, tai nesenai smarkiai pasitrumpinau plaukus, galiu ir dar truputi pasitrumpint sau leisti irnesakyk.gif


Na tiktu, bet tikrai nezinau, koks rezultatas gautusi. Nes reiktu pakankamai sviesesny atspalvy pasirinkti, kad kazkiek pasviesintu. Nes praktiskai jeigu vienu tonu sviesesnius pasiimsit, nieko nesimatys g.gif Juoda spalva jau tokia yra, kad jos atsikratyti sunku, pati beveik metus vargau, kol isgavau norima rezultata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 11, 12:28)
Na tiktu, bet tikrai nezinau, koks rezultatas gautusi. Nes reiktu pakankamai sviesesny atspalvy pasirinkti, kad kazkiek pasviesintu. Nes praktiskai jeigu vienu tonu sviesesnius pasiimsit, nieko nesimatys g.gif Juoda spalva jau tokia yra, kad jos atsikratyti sunku, pati beveik metus vargau, kol isgavau norima rezultata smile.gif


ir pakankamai sviesesnis juodos nepaims irnesakyk.gif savo kailiu isbandyta
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 11, 11:28)
Na tiktu, bet tikrai nezinau, koks rezultatas gautusi. Nes reiktu pakankamai sviesesny atspalvy pasirinkti, kad kazkiek pasviesintu. Nes praktiskai jeigu vienu tonu sviesesnius pasiimsit, nieko nesimatys g.gif Juoda spalva jau tokia yra, kad jos atsikratyti sunku, pati beveik metus vargau, kol isgavau norima rezultata smile.gif

Kadangi įpratus namie dažytis plaukus, tai ko gero pabandysiu, vis tiek brangiai nekainuos g.gif
Tik neaišku man dar kokius dažus pirkt, kad šviesesnius tai taip, bet turiu omeny firmą, kad tikrai galėčiau nors kokio rezultato tikėtis unsure.gif gal galit ką patart?
Papildyta:
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 11, 11:29)
ir pakankamai sviesesnis juodos nepaims irnesakyk.gif savo kailiu isbandyta

Kodėl? Aš kažkada bandžiau tamsiai rudais dažais pradėt dažyt, tai bent atspalvį įgavo ax.gif tai gal ir dabar suveiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Top_Secret: 11 spalio 2009 - 10:31
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 12:32)
Kodėl? Aš kažkada bandžiau tamsiai rudais dažais pradėt dažyt, tai bent atspalvį įgavo ax.gif  tai gal ir dabar suveiktų smile.gif


tai jei jums paima - valio, bet kazkodel smarkiai abejoju, saket pati, kad dazot jau seniai, juoda spalva isigerus
as viena kart nusidaziau ir tai tamsiai rudai, o ne juodai - atsisviesint bent tonu, dazant paprastais dazais - neisejo absoliuciai.
vienintelis kelias - nuiminet spalva ir tada det dazus norimos spalvos.

plius augaliniai, beamoniakiniai, svelnus dazai tuo labiau nepaims
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 11, 11:40)
tai jei jums paima - valio, bet kazkodel smarkiai abejoju, saket pati, kad dazot jau seniai, juoda spalva isigerus
as viena kart nusidaziau ir tai tamsiai rudai, o ne juodai - atsisviesint bent tonu, dazant paprastais dazais - neisejo absoliuciai.
vienintelis kelias - nuiminet spalva ir tada det dazus norimos spalvos.

plius augaliniai, beamoniakiniai, svelnus dazai tuo labiau nepaims

Na tai aš ir dažiau bent kelis kartus kol įgavo tą atspalvį, per vieną kartą čia žinoma nėra ko tikėtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2009 10 11, 12:42)
Na tai aš ir dažiau bent kelis kartus kol įgavo tą atspalvį, per vieną kartą čia žinoma nėra ko tikėtis  mirksiukas.gif


as irgi ne karta daziau - nieko
ne tai sakau, jei jums paima tai kur problema?
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 11, 11:49)
as irgi ne karta daziau - nieko
ne tai sakau, jei jums paima tai kur problema?

Ilgai trunka, va kur problema biggrin.gif na bet manau bandysiu su šviesesniais dažyt, žiūrėsiu kas gausis ax.gif Jei nesuveiks, tai nežinau...
Atsakyti
Kokie cia dazai? 4u.gif Tai paviesino nes tie dazai turbut su peroksidu, o butent jis ir sviesina g.gif As ir turiu nusipirkus augalinius dazus, kurie be SLS, parabenu, amoniaku, ne tokie kenksmingi, turi peroksido ir gali pasviesinti iki dvieju tonu smile.gif
[/quote]
dazai vadinasi HERBATINT , atradau juos sveikuose produktuose, gali irasyti i google pavadinima, galesi paskaityt apie juos smile.gif is tikruju as visa gyvenima dazydavau kirpyklose, a paskutinius pora metu darau tai labai daznai maximum 1,5 menesio galiu nedazyti, nes zilu plauku daug.. sad.gif anksciau dazydavau su goldwell, paskui su loreal dazais, galiu pasakyti kad plaukai issausejo gerokai nuo tu dazu is kirpyklos ir labai slinkt pradejo, manau kad cia dazai kalti, nes primones geriausias naudoju.. o Herbatint man kol kas tikras atradymas, pradejau dazyti pati sau namie, ir puikia uzdazo zilus plaukus ir gerai laikosi, ir plaukai grazus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 10 11, 12:37)
dazai vadinasi HERBATINT , atradau juos sveikuose produktuose, gali irasyti i google pavadinima, galesi paskaityt apie juos smile.gif is tikruju as visa gyvenima dazydavau kirpyklose, a paskutinius pora metu darau tai labai daznai maximum 1,5 menesio galiu nedazyti, nes zilu plauku daug..  sad.gif  anksciau dazydavau su goldwell, paskui su loreal dazais, galiu pasakyti kad plaukai issausejo gerokai nuo tu dazu is kirpyklos ir labai slinkt pradejo, manau kad cia dazai kalti, nes primones geriausias naudoju.. o Herbatint man kol kas tikras atradymas, pradejau dazyti pati sau namie, ir puikia uzdazo zilus plaukus ir gerai laikosi, ir plaukai grazus! 4u.gif


Turiu situs nusipirkus, bet jais pasirodo nelabai galima tamsinti blonduota plauka, tai guli nenaudojami. Jeigu kuri nori pigiau, prasom y a.z. 4u.gif smile.gif 7N ir 7D spalvytes 4u.gif Sorry uz off topic, bet labai noriu juos parduoti, kad kitu galeciau nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 11, 13:58)
Turiu situs nusipirkus, bet jais pasirodo nelabai galima tamsinti blonduota plauka


kodel ne? g.gif
Atsakyti